Kaan Beyaz Kimdir? Kaç Yaşında? İşte Bu Benim Masalım Cabbar

21 yaşında ki genç oyuncu Kaan Beyaz ilk kez oyunculuk deneyimini Aleyna Tilki’nin yeni dizisi İşte Bu Benim Masalım’da yaşadı. İşte Bu Benim Masalım dizisi seçmelerine Hande Aytar Ajans ile katılan ve ajansın diziye seçilen bir kaç oyuncusundan biri olmayı başaran Kaan Beyaz  aslında psikoloji eğitimi alan bir üniversite öğrencisi. Peki kimdir bu yakışıklı çocuk Kaan Beyaz?

Kaan Beyaz Kimdir?

Kaan Beyaz 20 ocak 2000 de İstanbul’da doğmuştur ve 21 yaşının içindedir. 182 cm boyunda ve 83 kg ağırlığınd olan Kaan Beyaz orta seviye İngilizce bilmektedir. Prodüksiyon yapmaktan çok hoşlanan Kaan Beyaz aynı zamanda da çok iyi bir bateristtir.

Üniversite ikinci sınıfta olan ve psikoloji eğitimi alan Kaan Beyaz İşte Bu Benim Masalım dizisinde Aleyna ve Cemal Can’ın kuracağı okul müzik ekibinin bateristi olacaktır. 15 yaşından beri Rap müzik yapan Kaan Beyaz Üsküdar’da doğmuş büyümüştür ve İşte Bu Benim Masalım dizisinde Cabbar karakterine hayat verecektir. kaan beyaz iste bu benim masalim oyuncusu

Kaan Beyaz Kaç Yaşında?

İleriki dönemlerde başarılı müzik ve oyunculuk yeteneği ile dikkat çekerek bir çok dizi de yer alacak olan Kaan Beyaz 21 yaşının içindedir.

Iste Bu Benim Masalim Cabbar