Öğretmen Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 2020 2021

Öğretmen dizisi yeni sezonda gün değiştiriyor. Fox Tv yönetimi Öğretmen dizisini pazara aldı.

Öğretmen Yeni Sezonda Pazar Akşamları Yayınlanacak?

Savaşçı dizisinin yayına ara vermesi sonucu Öğretmen dizisi geçici olarak pazara alındı.

Öğretmen Yeni Sezona Ne Zaman Başlayacak?

Öğretmen dizisi yeni sezona 11 Ekim Pazar akşamı başlayacak. ogretmen yeni sezon resimleri 2

Öğretmen Dizisine Pandemi Arası

Öğretmen dizisi yapımcısı Fatih Aksoy resmi açıklama yaptı. Fatih Aksoy yaptığı resmi açıklamada Öğretmen dizisi için artık bu sezon set kurmayacaklarını Öğretmen dizisinin 5. sezonunu 2020 2021 yeni sezonunda ekranlara getireceklerini açıkladı. Daha önce bayramdan sonra kurulması planlanan sette Korona Virüs nedeniyle iptal edildi.

Fatih Aksoy yapımcısı olduğu Öğretmen dizisi ile ilgili yaptığı açıklama da  Öğretmen dizisinin reytinglerinde sorun olmazsa dizinin 2. sezon sonunda final yapacağını ve dizinin senaryosunun toplam 36 bölüm olarak yazıldığını açıkladı. 

Öğretmen dizisi yapımcısı yeni bir açıklama yaparak Öğretmen dizisini için ağustos başında sete çıkacaklarını ve yeni sezonda da yeni bölümleri ile ekranda olacaklarını duyurdu. Peki Öğretmen dizisinin 2. sezonu ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayınız Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Güncel Bilgi 29 nisan 2020:Öğretmen dizisi set ekibi yeni bir bilgi ile heyecanlandı. Yapımcı Med Yapım set ekibine 27 mayısta yeniden sete çıkacağız ve haziran da çekimler devam edeceğiz bilgisi verdi. Öğretmen dizisi eğer yeterli reytingleri alırsa haziran boyunca yeni bölümleri ile Fox TV’de olacak.

Med Yapım’ın sevilen dizisi Öğretmen izleyicilerine doyamadan ekranlara veda etmek zorunda kaldı. Ne Öğretmen dizisi izleyicileri dizilerine doyabildi ne de oyuncular diziyi çekmeye doyabildi. Öğretmen dizisinin daha 5. 6. bölüm çekimleri yapılırken dizi Korona Virüs nedeniyle sete ara vermek zorunda kaldı. Muhtemelen Fox TV’nin elinde Öğretmen  dizisinin stok bölümleri var ancak bu bölümler Öğretmen dizisi tekrar sete çıktığında izleyicinin beğenisine sunulacak.

Öğretmen Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Öğretmen dizisi aldığı yüksek reytingler ile 2. sezon onayın aldı. Öğretmen dizisinin ilk dört bölümde 6 ve üzeri reyting alarak büyük bir başarıya imza atmış tam her şey iyi gidiyor dizi tuttu derken virüs nedeniyle çekimlere ara verilmişti. Karantina günlerinde Öğretmen dizisi set ekibini ve oyuncularını mutlu edecek haber Fox TV’den gelecektir. Fox Tv Öğretmen dizisine yeni sezon onayını kesin olarak verdi. bize gelen bilgiler ve tahminlerimizde bu yönde.

Japon dizisi Mr. Hiragi’s Homeroom’u uyarlanan Öğretmen dizisinin en sıkıcı bölümleri okulun içinde öğretmenin öğrencileri rehin aldığı bölümlerdi bu bölümler bile Türkiye de izlenme rekorları kırdığına göre Öğretmen dizisinin gençlik dizisine dönüştüğü bölümler 10 ve üzeri reyting alacaktır.

Öğretmen’in 2. Sezonu var mı?

Öğretmen dizisinin 2. sezonu yayınlanacak ancak 2. sezon kaçıncı bölüm ile başlayacak şuanda hiç bir şey belli değil. Öğretmen dizisi yapımcısı Med Yapım 17 mart haftasında Öğretmen dizisi çekimlerine iki haftalık bir ara vermişti; ancak Türkiye de Korona Virüs beklenildiği gibi iki haftada bitmeyince işler karıştı.

Öğretmen dizisinin mayıs ayında tekrar çekimlere başlaması planlanıyor; Korona Virüs etkisini kaybeder ve Öğretmen dizisi tekrar çekimler başlarsa mayıs ayı sonuna ekranlarda kalacaktır ve kanal 31 bölüm dizisinin 2. sezonunda yayınlanacaktır.retmen Yeni Sezon resimleri

Öğretmen 2020 Yaz Sezonunda Yayınlanmaya Devam Edebilir mi?

Şuanda Öğretmen dizisinin 2020 yaz sezonunda devam edeceği yönünde bir kulis bilgimiz yok ancak Öğretmen dizisi yaz dizisi konseptine çevrilebilecek bir dizi; ancak bir yaz dizisine göre oldukça maliyetli bir dizi. Öğretmen dizisinde en yüksek maliyet dizinin erkek başrol oyuncusu İller Kaleli’nin bölüm başı aldığı ücret.

Öğretmen 2020 2021 Sezonunda Başarı Gösterecektir

Eğer Öğretmen dizisi yaz dizisi olarak ekranlara gelirse 2020 2021 yeni sezonunda da çarşamba akşamları yüksek reytingler almaya devam edecektir. Şuanda kanallarda Öğretmen dizisinden başka gençlik ve lise dizisi yok. Bu nedenle Öğretmen dizisi 2020 2021 yeni sezonunda da avantajlı olacaktır.

Öğretmen Dizisi Youtube’da Kırılmazı Zor Bir Rekora İmza Attı

Öğretmen dizisi gençlik dizisi dedik bunun en önemli göstergesi de Öğretmen dizisinin bölümlerinin Youtube platformunda 10 milyondan fazla izlenmesi oldu. Türkiye’nin en yüksek reyting alan dizileri bile 2 milyon barajını aşamazken Öğretmen dizisinin aldığı bu izlenme dizisinin ne kadar çok sevildiğinin de göstergesi. Belki de Öğretmen dizsiinin 3. sezonu Fox Play da bile yayınlanabilir eğer 2. sezon da yeterli televizyon reytingi alamaz ise.

Öğretmen’de Akif ve Zeynep Aşkı Heyecanlandırıyor

Öğretmen dizisi izleyicileri daha Akif ile Zeynep aşkına doyamadı; Zeynep’in başına gelen kazadan sonra bu büyük aşkı hatırlaması izleyiciyi üzmüştü; Zeynep ve Akif 2020 2021 yeni sezonun en çok sevilen çifti olabilir.

retmen 2. Sezon 2020 2021