Masum 27. Bölüm Özeti 18 Nisan Koki Gopi’yi Ahem ve Kinjal’e Karşı Savunur

Masum dizisinde Kinjal’in bileziklerinin kayıp olması gerginliği artrıyordur. Evdeki herkes şüpheli konumundadır. Koki en fazla Raşi’yi kapıları düzgün kilitlemediği için suçlarken Kinjal kendi bileziklerini şantajcısına götürmek için gizliyordur. Eve hırsızın gelmesi onu rahatlatsa da Koki’nin aklı karışmıştır. Masum 18 Nisan Özeti başlıyor.

Masum 27. Bölüm Özeti

Gopi Kinjal’in odasını temizlerken saksıdaki toprakların yere döküldüğünü görür ve temizler. Gopi saksının içinde parlak bir şey görür ve çıkarmak için eliyle saksıyı kazır. İçinden çıkan bilezikler Gopi’yi şaşırtırken bunların kaybolan bilezikler olduğunu düşünür. Bu sırada Kinjal içeri girer ve şok bir vaziyette Gopi’nin elindeki bileziklerini görür ve hırsızı buldum diye bağırır.

Aile Kinjal’in odasına toplanırken Kinjal Gopi’yi suçlamaya devam eder. Gopi saksıda bilezikleri bulduğunu söylerken Ahem devreye girer ve Gopi’yi kurnaz, yalancı bir hırsız olarak niteler. Koki durumu ele alır ve Ahem’den susmasını ister. Ahem şaşırmış bir vaziyette annesine bakarken Koki Gopi bu evin bahusu der ve ona kimsenin hırsız diyemeyeceğini belirtir. Koki Gopi’ye güvendiğini söylerken onun asla yalan söylemeyeceğini belirtir. Ardından herkesi odasına yollar. 11 24

Koki Kinjal’i odasına götürür ve üzerinden kapısını kapatır. Ona neden kendi bileziklerini çaldın diye sorar. Kinjal yine Gopi’yi suçlamaya çalışırken Koki elini vurmak için kaldırır ancak kızına kıyamaz. Neden diye tekrar sorar. Kinjal bir şey söylemezken Koki duygusal bir konuşma yapar. Bu sırada şantaj eden Umang Kinjal’i arar. Telefona Koki bakar. Umang bir şeyler söylerken Koki sen kimsin diye sorar. Umang telefonu kapatırken Kinjal’e bu saatte seni kim arıyor diye sorar. Kinjal’den yine ses yok.

Kinjal, bilezikleri beğenmediğini, aslında set istediğini, bu yüzden bilezikleri bozdurup set alacağını söyleyince Koki iyice sinirlenir ve onun akıllanmayacağını söyleyerek dünürlerini arar. Onlardan gelmelerini ve gelirken de damat adayını da getirmelerini ister. Dünürü bunu düşüneceklerini söyleyerek telefonu kapatırken Kinjal daha okulum var diyerek ağlar. Koki seni ancak böyle kontrol edeceğiz diyerek odasına gider. 22 23

Raşi yemek için Gopi’yi yine kandırmış ve yardımını almıştır. Koki mutfağa gider ve Raşi’yi azarlar. Anahtar olayını hatırlatır ve ona daha fazla iş vereceğini söyleyerek Raşi’yi gönderir. Gopi’yi Raşi konusunda uyaran Koki ona tej festivali için sari verir. Normalde bunu kocan vermesi gerekir ancak verdiğini sözü biliyorsun diyerek ayrılır. Gopi odasına gider ve sarisini açar. Ona bakarken Ahem öksürerek geldiğini belirtir. Gopi yüzünü gizlerken sarisi yere düşer.

Ahem onu yerden kaldırırken Gopi’den masanın üzerinde duran dosyayı vermesini ister. Gopi dosyayı verirken Ahem de sariyi ona verir. Gopi Ahem’in elinden sariyi almıştır ve mutludur. Koki tej hazırlıkları için Raşi’yi görevlendirir. Ondan listeleri alıp hazırlık yapmasını ister. Böylece Raşi pislik yapmak için vakit bulamayacaktır. Raşi evdeki herkesi dolaşarak istediklerini liste yapıyordur. Kinjal Umang’ı arar ve Koki’nin onu bir kişiyle evlendirmek istediğini söyler. Ondan bir şey yapmasını ister. Umang da onu sevdiğini söyler ve bir şeyler yapacağını söyler. Bu sırada kapıda Raşi belirir. 33 23

Kinjal ona kızar ve burada ne yapıyorsun diye sorar. Raşi senin şu anda konuştuğun adamla engel olduğumu biliyorum ama buraya liste almaya geldim diyerek Kinjal’i üstü kapalı tehdit eder. Raşi’nin sürekli annesiyle konuşması Koki’yi kızdırır ve telefon faturasının çok geldiğini söyleyerek annesiyle günde bir kere konuşmasına müsade eder.

Tej(Oruç) festivali için Modi evine gelen Urmila kızının sürekli çalıştığını görür. Raşi annesine şikayette bulunurken Koki gelir ve Urmila’ya kızınız yemek yemeyi çok seviyor ama neden yemek yapmayı bilmiyor diye dalga geçer. Urmila kızını savunsa da Koki her şeyin bilincindedir.44 17

Koki Urmila’ya da bir ders vermek için Raşi’den perdeleri, yatak örtülerini ve çarşafları değiştirmesini ister. Raşi’nin annesinden emdiği süt burnundan gelirken Gopi yine dayanamaz ve Raşi’ye yardım eder. Masum 18 Nisan Özeti sona erdi.

Masum 27. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz