Öğretmen

Öğretmen 1 Nisan’da Var mı Yayınlanacak mı? 5. Bölüm
Öğretmen dizisinin 1 nisan 2020 de 5. bölümü ile yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Bir çok izleyici Öğretmen dizisinin 5. bölüm fragmanın neden yayınlanmadığını merak ediyor. Normalde bölüm biter bitmez..
Öğretmen Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Öğretmen Dizisi 9 Ekim’de Final Yapacak? Fox Tv yönetimi 18 ekim pazar akşamı 6. bölümü ile ekranlara gelen Öğretmen dizisinin reytinglerini değerlendirdi. Yeni sezona 11 ekim pazar akşamı başlayan dizi..
Öğretmen Dizisi Merve Kimdir? (Cansu Tuman Kim?)
Öğretmen dizisi ilk bölümü ile 4 mart çarşamba akşamı ekranlara geldi. Daha ilk bölümünden farklı bir dizi olduğunu ispat eden Öğretmen dizisinde performansı en çok beğenilen isimlerden biri de tabi..
Öğretmen Rüya Kimdir? Doğa Özüm Kimdir? Kaç Yaşında?
Öğretmen dizisi oyuncu kadrosunda daha önce çok fazla ekranlarda görmediğimiz güzel ve yetenekli bir oyuncu gördük. Öğretmen dizisinde 12/A sınıfından intihar eden öğrencidir Rüya Örnek. Öğretmen dizisinde Rüya Örnek karakteri..
İstanbul Fatih Küçükkapı Lisesi Nerede? Öğretmen Dizisinin Lisesi
Başrolerini İlker Kaleli, Ceren Moray, Serkan Keskin ve Serhat Kılıç’ın paylaştığı Öğretmen dizisi çekimleri son hız devam ediyor. Öğretmen dizisinde öğrenci olarak Afra Saraçoğlu, Efekan Can, Can Bartu Arslan gibi..
Göksu Melek Ulucan Kimdir? Kaç Yaşında? (Öğretmen Dizisi Mine)
Göksu Melek Ulucan Öğretmen dizisinde Mine karakteri ile yer alacak. Öğretmen dizisinde çokça tanımadığımız simaları izleyeceğiz. Öğretmen dizisinde ki bu yeni simalardan biri de Mine karakterine hayat veren güzel oyuncu..
Öğretmen Dizisi Selin Kimdir? Bensu Uğur Kimdir? Biyografisi Sevgilisi
Öğretmen dizisi oyuncu kadrosunu yakından takip etmeye devam ediyoruz. Başrollerini İlker Kaleli -Ceren Moray Afra Saraçoğlu ve Efekan Can’ın paylaştığı Öğretmen dizisinde yaklaşık 8 tanede de daha önce ekranlarda hiç..
Öğretmen Nerede Çekiliyor? Öğretmen Hangi Okuldu Çekiliyor?
22 ocak 2020 çarşamba günü başrollerini İlker Kaleli Ceren Moray Serhat Kılıç, Serkan Keskin, Efekan Can ve Elif Ceren Balıkçı’nın paylaştığı Öğretmen dizisi çekimlere başladı. Öğretmen dizisi çekimlerine Balat Mah...
Öğretmen Ateş Kimdir? Ramazan Demir Kimdir? Kaç Yaşında
Öğretmen dizisi oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Mart 2020 de izleyicisi karşısında olması beklenen Öğretmen dizisinde genç oyuncu Ramazan Demir Ateş isimli bir öğrenciye hayat verecek. Kadın dizisi yerine..
Öğretmen Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri 2020
Öğretmen dizisi 4 Mart Çarşamba akşamı ilk bölümü ile Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Kadın dizisinin yapımcısı Med Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği Öğretmen dizisinde çekimler 22 ocak çarşamba günü başlamıştı. ..