Öğretmen Dizisi Merve Kimdir? (Cansu Tuman Kim?)

Öğretmen dizisi ilk bölümü ile 4 mart çarşamba akşamı ekranlara geldi. Daha ilk bölümünden farklı bir dizi olduğunu ispat eden Öğretmen dizisinde performansı en çok beğenilen isimlerden biri de tabi ki dizi de Akif öğreten olarak yer alan İlker Kaleli oldu. Diğer taraftan Öğretmen dizisinde bir çok genç isim de yetenekleri ve güzellikleri ile dikkat çekti.

Her ne kadar Öğretmen dizisinin ilk bölümünde çok ön planda olmasa da dizinin ilerleyen bölümlerinde en çok öne çıkan karakterlerden biri de 12/A sınıfı öğrencilerinden Merve olacak. Özellikle Rüya’nın ölümü konusunda sessiz görünüp de arkadan çok iş çeviren bir karakter olacak Merve’ye genç oyuncu Cansu Tuman hayat verecek.

Öğretmen Dizisi Merve Kimdir?

Merve 12/A sınıfının kız öğrencilerinden biridir. Gizem ile yan yana ayı sıra da oturmaktadırlar. Merve Nesrin’in eli ayağıdır. Bir çok işi Nesrin ile Merve birlikte planlamışlardır. Merve Rüya’ya hazırlanan montaj videoda parmağı olan isimlerden biridir. Merve’nin masum olmadığı ilerleyen bölümlerde daha çok anlaşılacaktır.

Merve her zaman Akif öğretmeni silik bir tip olarak tanımlamıştır ve onunla da sürekli dalga geçmiştir; bu nedenle de Akif hocadan çok korkmuştur. Merve için önemli olan kendisidir çok fazla başkalarını düşünmez; genelde erkeklerin göz bebeği olmaktan çok hoşlanır ve kendisinde ilginin toplanmasını ister. Sınıfta Ateş’e aşıktır ama Ateş’in ona karşı duyguları yoktur. Peki Öğretmen dizisinde Merve karakterine hayat veren Cansu Tuman’ı yakından tanıyalım. retmen Dizisi Merve

Cansu Tuman Kim?

Cansu Tuman denilince akıllarımıza Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Tülin Özen’in hayat verdiği Arzu karakterinin gençliğini canlandırması gelmektedir.  Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile keşfedilen Cansu Tuman güzelliği ve oyunculuk yetenekleri ile Öğretmen dizisi kadrosuna seçilmeyi başarmıştır. Cansu Tuman 2019 da yayınlanan Gerçek Olamaz filminde de kendini göstermiştir.

Öğretmen dizisinde Merve karakterine hayat veren Cansu Tuman 1994 İstanbul doğumludur ve daha 26 yaşındadır. Cansu Tuman İstanbul Kültür Üniversitesinde oyunculuk eğitimi almaya da devam etmekte aynı zamanda da dizi projelerinde oynadığı için okulu uzamaktadır.

Cansu Tuman ilk olarak Moleküler Biyoloji eğitimi alan Cansu Tuman Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi alarak asıl yapmak istediği işi yapmaya başlamıştır. Cansu Tuman daha önce Arka Sokaklar ve Kiralık Aşk dizilerinde de yer almıştır.Cansu Tuman öğretmen dizisi