Öğretmen 1 Nisan’da Var mı Yayınlanacak mı? 5. Bölüm

Öğretmen dizisinin 1 nisan 2020 de 5. bölümü ile yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Bir çok izleyici Öğretmen dizisinin 5. bölüm fragmanın neden yayınlanmadığını merak ediyor. Normalde bölüm biter bitmez fragman çıkardı. Öğretmen dizisi severler MF ve Med yapımın ortak yapımcılığını üstlendiği Öğretmen dizisinin 1 nisan da ekranlarda olmasını istiyor ancak işler beklendiği gibi olmayacak.

Öğretmen 1 Nisan’da Yayınlanacak mı?

Başrollerini İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin ve Efekan Can’ın paylaştığı Öğretmen  dizisi çekimleri Korono Virüs önlemleri kapsamında durduruldu. İstanbul Sefaköy’de yer alan Fatih Us İlkokulunda yapılan çekimler kalabalık set ortamı olduğu gerekçesi ile geçen hafta durmuştu. Peki Öğretmen dizisinin 5. bölümü 1 nisan da ekranlarda olacak mı?

Öğretmen dizisi 25 mart akşamı ekranlara gelen 4. bölümü ile Kuruluş Osman dizisinden sonra ikincisi sırada yer aldı ve ilk üç haftada aldığı yüksek reytingleri aratmadı. Öğretmen dizisinin 5. bölüm hazır olduğunu ancak 1 nisan çarşamba akşamı yayında olamayacağını düşünüyoruzretmen 1 Nisanda yayınlanacak mı

Öğretmen 1 Nisan’da Var mı

Ekran başında izleyici var ancak reklam veren yok. Bir çok şirket Korona Virüs nedeniyle ortaya çıkabilecek büyük ekonomik kriz nedeniyle reklam bütçelerini kısmaya karar verdi. Bu da kanalların düşük ücretler ile reklam yayınlaması anlamına geliyor. Bu nedenle de bir çok kanal ellerinde ki dizilerin yeni bölümlerini yayınlamak istemiyor.

Bizim tahminlerimize göre de Öğretmen dizisi düşük reklam gelirleri nedeniyle 1 Nisan 2020 de ekranlarda olamayacak. Öğretmen dizisinin 5. bölümü ise belirsiz bir tarihe kadar ertelenmiş oldu.

Öğretmen 5. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Öğretmen dizisinin 5. bölümü Korono Virüs meselesi bittikten sonra yayında olacaktır zira şuanda Öğretmen dizisinin yeni bölüm çekimleri için ne zaman sete çıkacağı da şuanda belli değil.

Öğretmen dizisi çekimleri yeniden başladığında siz değerli ziyaretçilerimize bilgi vereceğiz ve Öğretmen dizisinin 5. bölüm yayın tarihi belli olduğunda açıklamayı yine bu sayfalarda görebileceksiniz.