Öğretmen Dizisi Selin Kimdir? Bensu Uğur Kimdir? Biyografisi Sevgilisi

Öğretmen dizisi oyuncu kadrosunu yakından takip etmeye devam ediyoruz. Başrollerini İlker Kaleli -Ceren Moray Afra Saraçoğlu ve Efekan Can’ın paylaştığı Öğretmen dizisinde yaklaşık 8 tanede de daha önce ekranlarda hiç görmediğimiz yardımcı başrol oyuncusu göreceğiz. Öğretmen dizisi yapımcısı Med Yapım daha önce ekranlarda görmediğimiz oyuncular ile Japon uyarlaması olan Mr. Hiragi’s Homeroom dizisini Öğretmen ismi ile izleyicisi karşısına çıkarmayı hedefliyor.

Öğretmen Dizisi Selin Kimdir?

Bensu Uğur Öğretmen dizisinde Selin karakterine hayat verecek. Selin lise son sınıf öğrencisi bakımlı güzel ve oldukça hırçın bir kız olacak.

Selin Rüya’nın başına gelenlerde asli sorumlulardan biri değildir ama Selin de Nesrin’in Rüya’ya yaptıklarını desteklemiştir. retmen Dizisi Selin

Öğretmen dizisinde Selin’in hırçınlığı ise kıskançlığından gelecek. Sınıf arkadaşları arasında başka kızların herhangi bir konuda da öne geçmesini kabullenmeyen Selin olmadık iftiralar atarak Fatih Küçükkapı Lisesi 12/A sınıfını karıştıracak. retmen dizisi selin

Çekimleri İstanbul’da başlayan ve özel bir kolejde devam eden çekimlerde en çok dikkat eden genç oyunculardan biri de Bensu Uğur oldu. Bensu Uğur  Öğretmen dizisinde lise son sınıf öğrencisi olarak izleyicisi karşısına çıkacak. Bensu Uğur ^daha önce hiç bir sinema filmi veya dizi de oynamadı. 20’li yaşların başında olan güzel yetenek Öğretmen dizisi ile çok önemli bir çıkış yakalamayı bekliyor.

Öğretmen dizisi oyuncu seçmelerinde yapımcı ve yönetmenden tam not olarak seçilen Bensu Uğur çekimlerde gösterdiği başarılı performans ve güzelliği ile dikkat Öğretmen dizisini izlemeye giden gazetecilerin de dikkatini çekmeyi başardı.

Bensu Uğur biyografisi

Bensu Uğur Kimdir?

Cihat Kora Anadolu lisesinden mezun olan güzel oyuncu Bensu Soral aynı zamanda güzel sesi ile de dikkat çekmektedir. Fizy 22.Liseler arası müzik yarışmasında sahneye çıkan Bensu Uğur daha sonra oyunculuk eğitimleri de alıp  Elidor şampuan reklamında oynamış ve güzelliği ile dikkat çekmiştir. Şafak Fişek Ajansta oyunculuk eğitimleri alan Bensu Uğur 19 yaşındadır. Bensu Uğur 2018’de de Lipton Ice Tea reklam filmi yer almıştır. 2019 da ise Algida Cornetto Mini çekilişi reklamında yer almıştır. Bensu Uğur ile ilgili daha fazla detay geldiğinde sayfamıza ekleyeceğiz.

Bensu Uğur BiyografisiBensu Uğur resimleri

Bensu Uğur Öğretmen dizisinde sınıf arkadaşını çekemeyen havalı bir kız olarak ekranlara çıkacak ve arkadaşının başarısını çekemediği için ona baskı yaparak onun intihar etmesine neden olacak.

Bensu Uğur Kaç Yaşında?

Bensu Uğur 2000 doğumludur ve şuanda 19 yaşının içindedir.

Bensu Uğur’un Sevgilisi Kim?

Bensu Uğur çok göz önünde olan ve tanındık bir isim değil bu nedenle de erkek arkadaşı var mı yok mu tam olarak bilinmiyor; ancak sosyal medyasını taradığımızda bilinen bir sevgilisi olmadığı görülüyor.

Bensu Uğur kaç yaşında

Öğretmen Dizisi Selin Kimdir? Bensu Uğur Kimdir? Biyografisi Sevgilisi (1 Yorum)