Göksu Melek Ulucan Kimdir? Kaç Yaşında? (Öğretmen Dizisi Mine)

Göksu Melek Ulucan Öğretmen dizisinde Mine karakteri ile yer alacak. Öğretmen dizisinde çokça tanımadığımız simaları izleyeceğiz. Öğretmen dizisinde ki bu yeni simalardan biri de Mine karakterine hayat veren güzel oyuncu Göksu Melek Ulucan olacak. 

Öğretmen Dizisi Mine Kimdir?

Mine Tuğrul’un kız arkadaşıdır. Güzel ve çekici bir kızdır. Tuğrul ile güzel bir ilişkileri vardır; oldukça kıskanç bir kızdır. Kıskançlığı çoğu zaman başına bala açar. Sınıfın lider kızlarındandır Gizem’i sevmez Nesrin ve Mevsim’in de yanından ayrılmaz. retmen Dizisi Mine

Mine lise son sınıf öğrencisidir. Teknolojiye boğulmuş olan Mine kıskanç da bir kızdır. Arkadaşının yüzme başarısını görmezden gelen Mine bir de iftira atınca işler tamamen karışacak ve işin içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Başrollerini İlker Kaleli -Ceren Moray Afra Saraçoğlu ve Göksu Melek Ulucan’ın paylaştığı Öğretmen dizisi 2020’nin en iddialı yapımlarından biri olacak. Çekimleri son hız İstanbul Avrupa yakasında bulunan deniz manzaralı güzel bir okulda devam eden Öğretmen dizisi çekimlerinde en çok dikkat çeken isimlerden biri de Göksu Melek Ulucan oldu.

Göksu Melek Ulucan zaten Öğretmen dizisi deneme çekimlerinde de hem yeteneği ile hem de güzelliği ile set ekibini büyülemeyi başarmıştı. Daha yeni liseden mezun olan Göksu Melek Ulucan bir lise öğrencisi kıza hayat verdiği Öğretmen dizisinde yıldızı parlayan isimlerden biri olacak.Göksu Melek Ulucan fotoğafları

Göksu Melek Ulucan Kimdir?

Göksu Melek Ulucan delinince aklımıza Afili Aşk dizisinde hayat verdiği Ayça karakteri gelmektedir. Küçücük de bir rolü olsa da Göksu Melek ULUCAN Afili Aşk dizisinde kendisini dizi yapımcılarına göstermeti başarmıştır. 1996 yılında İstanbul da hayata gözlerini açan güzel kızımız her ne kadar 24 yaşının içinde olsa da Öğretmen dizisinde daha 18’inde bir kız olarak karşımıza çıkacak. Bu da Göksu Melek Ulucan’ın yaşından daha küçük gösterdiğinin ispatı.

Zoom Arts’da oyunculuk eğitimi alan Göksu Melek Ulucan’ın çocukluktan beri hayali oyuncu olmaktır; bu nedenle de lise eğitiminden sonra İstanbul Maltepe Üniversitesi Radyo Sinema  ve Televizyon bölümüne kayıt olmuş ve okulundan da başarı ile mezun olmuştur. Ünlü yönetmen Hilal Saral’dan da kamera önü oyunculuk eğitimi alan Göksu Melek Ulucan daha önce reklam filmlerinde ve fotoğraf çekimlerinde rol alsa da en ciddi oyunculuk deneyimini Mine rolü ile Öğretmen dizisinde yaşayacaktır.Göksu Melek Ulucan Kimdir resimleri

Göksu Melek Ulucan Kaç Yaşında?

Göksu Melek Ulucan 1996 İstanbul doğumludur ve 24 yaşındadır.

Göksu Melek Ulucan’ın Sevgilisi Erkek Arkadaşı Var mı?

Göksu Melek Ulucan çok göz önünde bir oyuncu değil; şuana kadar sosyal medyada da sevgilisi ile ilgili bir paylaşımda bulunmamış. Göksu Melek Ulucan Öğretmen dizisinden sonra ünlü olacağı için yakıdan paparazilerde sevgili haberi çıkar diye tahmin ediyoruz.

 

Göksu Melek Ulucan mine

Yorum yaz