Olur Olmaz Oyuncuları Tam Liste (Yeni Gelenler Dahil)

Emre Bahadır Çırakoğlu’nun yönetmenliğini üstleneceği Olur Olmaz dizisi oyuncu kadrosu belli oldu. Olur Olmaz Oyuncuları  Çağrı Çıtanak ve Başak Gümülcinelioğlu olacak. Ph Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği Olur Olmaz dizisinin kanalı ise Atv olacak. Halil Tekeş’in senarist olarak yer alacağı Olur Olmaz dizisinde Olur Olmaz zamanlarda olur olmaz işler yapan iki sevgilinin hikayesi anlatılacak.

Olur Olmaz Oyuncuları

Çağrı Çıtanak

Çağrı Çıtanak Olur Olmaz  oyuncu kadrosunda erkek başrol oyuncusu olarak yer alacak. Olur Olmaz dizisinde Başak Gümülcinelioğlu ile partner olacak Çağrı Çıtanak son olarak Erkek Severse ve Sen Çal Kapımı dizilerinde yer almıştı. Çağrı Çıtanak 1990 da Hatay’ da hayata gözlerini açmıştır ve 32 yaşındadır. Tatlı İntikam, Acil aşk Aranıyor ve Aşk Böceği gibi yazlık dizilerin en çok sevilen yardımcı başrol oyuncusu olan Çağrı Çıtanak  bakalım ilk başrol deneyiminde neler yaşayacak. 1.86 m. boyunda ve 79 kilo olan Çağrı Çıtanak Başak Gümülcinelioğlu ile sevgilidir.

çağrı çıtanak Olur Olmaz dizisinde erkek başrol oyuncusu olacak

Başak Gümülcinelioğlu

Başak Gümülcinelioğlu sevgilisi Çağrı Çıtanak ile Olur Olmaz Oyuncu kadrosunda başrolü paylaşacak. Daha önce ismi ATV’nin Ateş Kuşları dizisi için geçen Başak Gümülcinelioğlu  22 Ekim 1991 de Almanya doğumludur ve London Academy of Music de oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Türkiye de ise Mimarlık okumuştur. 31 yaşında olan Başak Gümülcinelioğlu son dönemde Erkenci Kuş, Sen Çal Kapımı dizilerinde önemli rollerde kendine yer bulmuştur. Başak Gümülcinelioğlu 1.65 metre boyunda ve 50 kg ağırlığındadır.

Başak Gümülcinelioğlu olur olmaz oyuncusu olarak başrolde yer alacak

Olur Olmaz dizisi sete çıktı ancak dizinin tam oyuncu kadrosuna ulaşamadık. Olur Olmaz dizisi setine gittiğimizde Olur Olmaz oyuncu kadrosunu sizler ile paylaşacağız.