Ömer Dizisi Yaman Öldü Mü? Neden Ayrıldı?

Ömer Dizisi Yaman Öldü Mü? Neden Ayrıldı? STAR TV ekranlarının sevilen dizisi Ömer’de yeni bir ayrılık yaşandı. Dizide Yaman karakterine hayat veren Ahmet Haktan Zavlak diziden ayrıldığını duyurdu.

2.Sezonu ile beraber 11 Eylül 2023 Pazartesi günü izleyicisi ile buluşan Ömer dizisi oyuncu kadrosunda Selahattin Paşalı, Barış Falay, Merve Dizdar, Gökçe Bahadır, Emre Taşkıran, Muharrem Türkseven, Çağla Naz Kargı, Aybike Turan, İrem Tokat, Ediz Metin, Gülçin Kültür, Muharrem Türkseven, Ali Efe Altunbaş, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Çağla Naz Kargı, Burcu Cavrar, Damla Makar gibi popüler ve deneyimli isimler yer alıyor.

Ömer Dizisi Yaman Öldü Mü?

STAR TV ekranlarında her pazartesi 20.00’da izleyicisi ile buluşan Ömer dizisinde ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor. Diziden son olarak Yaman karakterine hayat veren Ahmet Haktan Zavlak ile Atilla karakterine hayat veren Bora Cengiz ayrıldı. Ekran severler ise Dizide Yaman karakterinin neden ayrıldığını merak etti.

Ahmet Haktan Zavlak dizide Zerrin’in evladı Yaman karakterine hayat veriyordu. Dizideki senaryosunu tamamlayan ve yeni projelerde rol almak istediğini belirten Ahmet Haktan Zavlak diziden ayrıldığını duyurdu. Yaman karakteri diziden ölerek ayrılacak. Bakalım Yaman’ın ölümü yeni bölümlerde nasıl bir travma oluşturacak. Yaman karakteri diziye 40.Bölümü ile beraber veda edecek.

Ahmet Haktan Zavlak Neden Ayrıldı?

Ömer dizisinde Yaman karakterine hayat veren Ahmet Haktan Zavlak diziden yeni projelerde rol almak üzere ayrıldığını duyurdu. Yaman karakteri diziye ölerek veda edecek. 40.Bölüm ile beraber diziye veda eden Ahmet Haktan Zavlak diziye tekrardan geri dönmeyecek. Bakalım Ömer dizisinin yeni bölümlerinde nasıl senaryolar karşımıza gelecek?

Ömer Dizisi Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular İçin Tıklayınız

Ömer Dizisi Yaman Öldü Mü? Neden Ayrıldı? (1 Yorum)

  1. Ömer dizisinin dün akşamki son bölümünü izlerken çok güzel başlayan ve devam eden bir dizi ancak böyle mahvedilebilir demekten kendimizi alamadık. Lütfen bu şekilde devam edecekseniz hemen diziyi bitirin ya da bu cemaat batağından diziyi hemen çıkarın. Yüzü gözü makyajlı, kafasını kapatınca içindeki pis düşüncelerin de kapandığını, hiç görünmediğini sanarak din sahtekarlığı yapan içi gibi ruhu da çirkin kadın ve erkek karakterleri izlemek bizi geriyor, sinirlerimiz bozulduğu için de izlemek istemiyoruz. Bu korkunç gerçeği biliyoruz ama bunu ibret olsun diye gösterdiğinizi de biliyoruz ama toplum ne yazık ki bunu böyle algılamıyor, bu da bizim gibi izleyicilerin tansiyonunu çıkarmaktan başka bir işe yaramıyor. Dün Nilüfer o pislik Aliye karısının kafasını o bastonla ikiye ayırabilirdi, o sıçmırık karının rahatlıkla hakkından gelebilirdi aynı şekilde o çirkin suratlı geri zejkalı babası Tahir’in de…oama yapmadı, bu tür sahneler bizi çok geriyor. Ya düzeltin diziyi ya da bitirin, lütfen. Aksi halde oturun siz seyredin.