Onur Saylak Vatanım Sensinden Neden Ayrıldı? İşte Detaylar

Güncelleme 25 Ocak 2018

Onur Saylak tam bir yalancı…. Onur Saylak 13 ocak 2018 tarihinde medyaya verdiği açıklama da Vatanım Sensin dizisinden ayrılmayacağını iki dizide de devam edeceğini açıklamıştı; ancak Vatanım Sensin dizisinin 25 ocak 2018 perşembe günü ekranlara gelen 42. bölümünde Tevfik karakteri ölerek diziden ayrıldı.

Bu durumda Tevfik karakterine hayat veren Onur Saylak, senaryo gereği ölerek diziye veda etmiş oldu.Onur Saylak Vatanım Sensin

Güncelleme 13 Ocak 2018

Onur Saylak bugün yaptığı açıklama da Vatanım Sensin dizisinden ayrılacağı yönünde medyada çıkan haberlerin gerçeği yansıtmayacağını gerçek olanın iki dizide aynı anda yer olacağını açıkladı.

Onur Saylak açıklamasında hatta Şahiyet dizisini sadece yönetmekle kalmayacağını Vatanım Sensin dizisinde Tevfik karakterine hayat verirken Şahsiyet dizisini hem yöneteceğini hemde erkek başrol olarak Şahsiyet dizisinde yer alacağını açıkladı.onur saylak

Onur Saylak’ın 2 sezondur yer aldığı Vatanım Sensin dizisinden ayrılmayacağı duyuruldu. Bilindiği üzere Onur Saylak ve Tuğba Büyüküstün ayrılığından sonra Onur Saylak bir anda uzun süre Türkiye’nin gündeminde kalmıştı ve oyunculuğunun yanı sıra yönetmenlikte yakaladığı başarıda göz önüne çıkmıştı.

Onur Saylak Vatanım Sensinden Ayrılacak mı?

PuhuTV’nin yeni bir internet dizisi için kolları sıvamıştı. Başrollerinde Cansu Dere ve Haluk Bilginer’in yer alacapı ‘Şahsiyet’ dizisinin yönetmen koltuğunda Onur Saylak’ın oturmasına karar verildi.

Şahsiyet dizinin senaristliğini Hakan Günay yaparken yönetmen koltuğunda oturacak Onur Saylak  ise Vatanım Sensin dizisinden ayrılmak zorunda kalacak. Onur Saylak’ın şuanda Vatanım Sensin’den ayrılmayacak muhtemelen Vatanım Sensin 40 50 arası bir bölümde final yapacağını tahmin ediyoruz. Vatanım Sensin dizisinde Tevfik karakterine hayat veren Onur Saylak muhtemelen eğer dizi 2. sezon devam ederse dizide yer almayacaktır.

Onur Saylak Kimdir?onur saylak 2018

1977 yılında dünyaya gelen Onur Saylak aslen Ankara’lıdır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü mezunudur. Gençliği eğitimsel başarılar ile doludur. Aslında Güz Sancısı filminde aldığı rolle tanındı. Hayat Ağacı ve Hatırla Gönül dizilerinde yer aldı. Son olarak Vatanım Sensinde ünlü oldu. Onur Saylak’ın geleceğin en iyi yönetmenleri arasında olması bekleniyor

Vatanım Sensin 40. Bölüm Fragmanı