Erkan Meriç ve Hazal SUBAŞI Mesut Yar’la Laf Çok’a Konuk Oluyor

Türkiye’nin en ünlü ekran çiftleri anketinde ilk dörde kalan çiftler Mesut Yar’ın yeni programına konuk olacak. 15 ocak 2017 pazartesi günü TV 360’da program yapmaya başlayacak Mesut Yar’la Laf Çok’a programı başlayacak. Erkan Meriç ve Hazal SUBAŞI da en ünlü dört çift arasında yer aldı.

Mesut Yar’la Laf Çok’a Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın 15 ocak pazartesi günü gece 23.45’te 360 TV’de olacak.  Mesut Yar’la Laf Çok hafta içi her gece 23.45’te 360 TV’de! Erkan Meriç ve Hazal SUBAŞI’dan sonra Mesut Yar’la Laf Çok’a bir çok ünlü isim de katılacak. Bu ünlü isimler arasında Kalp Atışı dizisinin başrol oyuncuları Öykü Karayel ve Gökhan Alkan sonrasında Siyah Beyaz Aşk dizisi başrol oyuncuları İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay son olarak Vatanım Sensin dizisinde rol alan Vatanım Sensin’in Hilal’i Miray Daner ile Leon’u Boran Kuzum da katılacak.

Türkiyenin ekran yüzü

Erkan Meriç ve Hazal SUBAŞI’ya sosyal medyadan gelen desteğin faydaları da bir bir ortaya çıkıyor. HazEr ismi ile sosyal medyada örgütlenen Adını Sen Koy hayranları bu tip anketlerde çiftlerine yoğun destekte bulunarak çiftlerini bu tarz mecralarda da sergilemesine ve dizilerinin tanıtımı ile Erkan Meriç ve Hazal SUBAŞI’nın şöhretine şöhret katıyorlar.

Erkan Meriç ve Hazal SUBAŞI’nın ilerleyen sezonlarda da Adını Sen Koy dizisinde devam etmeleri de oldukça zorlaşıyor; zira oyunculara bir çok teklif yağacak ve oyuncular da bu teklifleri değerlendirerek çok daha büyük bütçeli dizilerde yer alacak. Bu durum Beni Affet dizisi başrol oyuncusu Gaye Turgut bu sezon Beni Affet’ten ayrılarak Savaşçı dizisinde yer almaya başladı.

Beni şahsi görüşüm Erkan Meriç ve Hazal SUBAŞI para için ve şöhret için asla Adını Sen Koy hayranlarını yarı yolda bırakmamalı ve üzmemeli. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?mesut yar 2018

Mesut Yar Kimdir?

Mesut Yar 1966 İstanbul doğumludur ve 52 yaşındadır. İstanbul Yıldız Teknik üniversitesinde gazetecilik bölümü mezunudur. Cnn Türk’te sunduğu Burada Laf Çok programı ile ünlenmiştir. Mesut Yar, Posta Gazetesinde Televizyon Hastası ismi ile köşe yazarlığı da yapmaktadır.

Erkan Meriç ve Hazal SUBAŞI Mesut Yar’la Laf Çok’a Konuk Oluyor (1 Yorum)

  1. Bence hazer para ve sohret icin diziden ayrilmazlar.eger bu yuzden ayrilirlarsa onlarin hayrani olmayi dipten birakim