Oral Özer Kimdir? Kaç Yaşında? Canevim Zeki Kimdir?

Oral Özer  Atv’nin sevilen yaz dizisi Canevim kadrosuna kötü bir karakter olan Zeki karakteri ile sonradan dahil olacak. Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizi iolan Canevim dizisinde Elvan’ın başını belası olacak Zeki karakteri izleyicinin de tepkisi çekecek.

Başrollerini Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in paylaştığı Koliba Filmin yapımcılığını üstlendiği Canevim dizisinde genç oyuncu Oral özer hayat vereceği zeki karakteri ile kendini ispat etme ve usta oyuncular ile çalışma şansı yakalayacak. Daha önce bir çok dizi de yer alan Oral Özer ilk defa bu kadar yeteneklerini ispat edebileceği bir karaktere hayat vereceği için çok heyecanlı. oral özer Canevim dizisi oyuncusu

Canevim Zeki Kimdir?

Canevim dizisinde Minik Ayşe’nin annesi olan Elvan’ın bildiğiniz üzere geçmişi çok karanlık ailesinin kendisi ile yeteri kadar ilgilenemediğini söyleyen Elvan evden kaçmış sonunda da başına bir çok iş açmıştır. Minik Ayşe Elvan’ı hala ablası bilirken artık evde herkes Elvan’ın kardeşleri değil yeğenleri olduğunu farkındadır. Elvan normal hayata dönmeye çalışsa da ne yazık ki bu Elvan’ın beklediği kadar kolay olmayacak.

Elvan’dan faydalanmak isteyen Zeki Elvan’ın geçmişinde ki tüm sırlara vakıftır. Elvan’ın akılna bile getirmek istemediği o günlerin canlı şahidi olan Zeki Elvan’ın başına bela olacaktır; ancak bu zorlu süreçte Elvan’ın da Zeki’ye karşı sürpriz bir destekçisi olacaktır.canevim zeki

Oral Özer Kimdir?

1983 yılının ocak ayında Antakya’da hayata gözlerini açan Oral Özer 36 yaşının içindedir. Yakışıklı bir adam olan Oral Özer çocukluktan beri oyuncu olmak istemiştir. Ankara Sanat Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır. Tiyatroyu çok seven ve oyuncu olmaya karar veren Oral Özer  aldığı lisans eğitimi sonrası kamera önü oyunculuk eğitimi almak içinde Müjdat Gezen Sanat Merkezine gelmişmiş ve burada da oyunculuk eğitimlerine devam etmiştir. 2018 de Bir Mucize Olsun dizisinde yer alma başarısı gösteren  Oral Özer aslında bir çok dizi de yer alsa da bir türlü ün plana çıkamamıştır. Daha öce Sevda Kuşun Kanadında ve Kara Sevda dizilerinde de yer alan Oral Özer’in önüne gelen en dikkat çekici ve uzun soluklu karakter Atv’nin yaz dizisi Canevim’de hayat vereceği Zeki karakteri olacaktır. Bakalım Oral Özer Zeki karakterinden beklediğini bulabilecek mi?

Oral Özer Kaç Yaşında?

Oral Özer 36 yaşındadır.

Oral Özer Hangi Dizilerde Oynadı?Oral Özer Hangi Dizilerde Oynadı

Etiketler

Yorum yaz