Ozan Güven Babil’den Ayrılacak mı? Babil Egemen Neden Değişti?

Güncelleme 20 Ağustos 2020: Ozan Güven Babil dizisinden kesin olarak ayrıldı yerine ise Onur Saylak dahil oldu. Onur Saylak Babil dizisinde Egemen karakterine hayat verecek. Daha önce Çarpışma dizisinde Veli Cevher karakteri ile yer alan son olarak da Kuzgun dizisine sonradan Ferman karakteri ile yer alan Onur Saylak şimdi de Babil dizisine sonradan dahil olacak.

Onur Saylak ile Halit Ergenç daha önce Vatanım Sensin dizisinde dizisinde beraber kamera karşısına geçmiş ve başarıyı birlikte yakalamışlardı.

onur saylak Babil dizisi

Babil Egemen Neden Değişti?

12 haziran 2020 de sevgilisi Deniz Bulutsuz ile kendi evinde kavga eden ve Deniz Bulutsuz’u hürriyetinden yoksun bırakarak darp ettiği iddia edilen Ozan Güven’in başı büyük dertte. Daha önce İNG Bank tarafından yapılan anlaşması da iptal edilen Ozan Güven çok büyük maddi sıkıntıya girmişti. Yaz boyunca iş yapamayan ve evinden çıkmayan Ozan Güven için Ay Yapım’da ambargo koyma kararı aldı.

Ay yapım medyaya yaptığı basın duyurusunda Ozan Güven’in mahkemesi bitene kadar Ozan Güven ile olan tüm iş faaliyetlerimize ara verdik dedi. Ozan Güven Babil açıklaması

Ozan Güven’in geçen sezon Egemen karakteri ile yer aldığı Babil dizisi özellikle AB yani üniversite ve üzeri eğitim seviyesinde olan izleyicilerin büyük dikkatini çekmiş zar zor olsa da yeni sezon onayını almıştı; ancak Ozan Güven’in alkollüyken başına gelen bu olaylar sonrası da Babil dizisinin geleceği de sıkıntıya girdi.

Ozan Güven Babil’den Ayrılacak mı?

Ozan Güven’in hayat verdiği Egemen karakteri olmadan yazılan senaryoların mantıksız bulunması sonrası çıkış yolları aranmaya başlandı. Dizinin en kilit karakterlerinden biri olan Egemen’e Ozan Güven dışında başka bir oyununun hayat vermesi de gündemde; Ozan Güven’in devam edebileceği de konuluşuyor ancak toplumun tepkisini çeken Ozan Güven ile her şeye rağmen yola devam edilirse zaten düşük olan reytinglerin daha da düşeceği akıllarda ki başka bir soru. ozan güven resimleri 2020

Ay Yapım eğer Ozan Güven ile yolları ayırmayı seçerse bu durumda Ozan Güven’e cezai şartlarının bedelini ödemek zorunda kalacak.

Babil Egemen Neden Yok?

Babil dizisinde Egemen karakteri muhtemelen yeni sezon senaryosundan çıkarılacak ve Babil dizisi Egemen’siz yazılan bu yeni senaryo ile yoluna devam edecek ancak bir Babil izleyicisi olarak Egemen olmadan Babil’in bir tadı olmayacağı aşikar.

Diğer taraftan başta Cem Yılmaz olmak üzere bir çok oyuncu da Ozan Güven’e destek vermeyi sürdürüyor. Kamuoyunda ki Ozan Güven tepkilerini azaltmaya ve bastırmaya yönelik “Mahkeme kararı beklenmeli, yargısız infaz yapılmamalı” söylemleri de izleyicilerin tepkisini çekiyor.

Ozan Güven şiddet iddiasıyla Ocak 2021’de hakim karşısına çıkacak bu nedenle de mahkeme kararı çıkmadan zaten muhtemelen Babil dizisi final yapmış olur.

Babil Egemen Nerede?

Babil dizisinin yeni sezon senaryosunda tahminimize göre Egemen’in yurt dışına kaçtığı söylenecek ve böylelikle Egemen karakteri diziden çıkarılmış olacak. babil egemen resimleri