Özge Akdeniz Kimdir? (Yüzleşme Dizisi Hazal) Fikret’in Kızı Yüzleşme Gonca Kalenderoğlu

Bir bilgi yanlışlığı yaşamışız. Yüzleşme dizisinde Özge Akdeniz Gonca karakterine hayat vermeyecektir. Elmira Akgun Yüzleşme dizisinde Gonca karakterine hayat verecektir. 

Elmira Akgun Yüzleşme Gonca

Genç ve güzel oyuncu Özge Akdeniz Yüzleşme dizisi kadrosunda dahil oldu. Şubat ayında izleyicisi karşısına çıkması beklenen Yüzleşme dizisinde Fikret isimli karakterin kızı Gonca’ya hayat vereceği tahmin ediliyordu Özge Akdeniz kariyerinin önemli projelerinden birine daha imza attı derken haber doğru çımadı.

Başrollerini Engin Öztürk, Gülsim Ali, Hande Doğandemir ve Uğur Yücel gibi isimlerin paylaşacağı intikam dizisi olan Yüzleşme’de Goncakarakteri de dikkat çeken bir karakter olacak.

Özge Akdeniz Kimdir?

Hıçkırık dizisinin Goncası büyüdü, serpildi ve Türkiye’nin en büyük bütçeli dizilerinden biri olan Yüzleşme’de yardımcı başrol olarak ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Daha 22 yaşında olan Özge Akdeniz Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde yine önemli bir rol olan Hande karakterine hayat vermiş ama dizi tutmayınca kısa sürede yayından kaldırılmıştı. Yüzleşme Dizisi Hazal

Güzelliği ile çok dikkat çeken Özge Akdeniz İstanbul’da doğmuş ve İstanbul dışında hiç yaşamamıştır. Lise döneminde okul takımında basketbol oynayan güzel oyuncu düzgün fiziği ile de dikkat çekmektedir. İstanbul Üniversitesinde Leh Dili ve Edebiyatı eğitimi alan Özge Akdeniz oyunculuk kariyeri nedeniyle okuluna ara vermek zorunda kalmış ve eğitimini dondurmuştur. 2016 yılında Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk ve kamera önü dersleri alan Özge Akdeniz oyunculuk konusunda eğitimler almayı ve kendini geliştirmeyi istemektedir. Şair yönü de olan Özge Akdeniz’in en önemli zevklerinden biri şiir yazmaktır.zge akdeniz yüzleşme dizisi hazal

Yüzleşme Gonca Kalenderoğlu Kimdir?

Yüzleşme dizisinde Fikret Kalenderoğlu’nun kızı Gonca Kalenderoğlu karakterine Özge Akdeniz hayat verecek; tahminlerimize göre Özge Akdeniz dizi de hem Gonca hemde Hazal karakterine hayat verecek; zira zengin bir iş adamı olan, kokuların efendisi Fikret’in kızı Gonca yıllardır kayıp. Fikret onca zenginliğine rağmen kızına bir türlü ulaşamamaktadır.

Gonca karakteri muhtemelen kayıp olduktan sonra kendisine farklı bir yerde yeni bir hayat kuracak orada da Hazal ismini kullanacaktır.Yüzleşme Gonca Kalenderoğlu Kimdir

Yüzleşme Dizisi Hazal Kimdir?

Hazal Fikret’in küçük kız ve göz bebeğidir. Babası tarafından özenle yetiştirilmiştir; ancak kaybolduktan sonra bir daha ondan kimse haber alamamıştır.

Yüzleşme dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter açıklamaları için tıklayınız Oyuncu Kadrosu