Özge Akdeniz Kimdir? (Yüzleşme Dizisi Hazal)

Genç ve güzel oyuncu Özge Akdeniz Yüzleşme dizisi kadrosunda dahil oldu. Şubat ayında izleyicisi karşısına çıkması beklenen Yüzleşme dizisinde Fikret isimli kötü karakterin kızı Hazal’a hayat vereceği açıklanan Özge Akdeniz kariyerinin önemli projelerinden birine daha imza atacak.

Başrollerini Engin Öztürk, Gülsim Ali, Hande Doğandemir ve Uğur Yücel gibi isimlerin paylaşacağı intikam dizisi olan Yüzleşme’de Hazal karakteri de dikkat çeken bir karakter olacak.

Özge Akdeniz Kimdir?

Hıçkırık dizisinin Goncası büyüdü, serpildi ve Türkiye’nin en büyük bütçeli dizilerinden biri olan Yüzleşme’de yardımcı başrol olarak ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Daha 22 yaşında olan Özge Akdeniz Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde yine önemli bir rol olan Hande karakterine hayat vermiş ama dizi tutmayınca kısa sürede yayından kaldırılmıştı. 

Güzelliği ile çok dikkat çeken Özge Akdeniz İstanbul’da doğmuş ve İstanbul dışında hiç yaşamamıştır. Lise döneminde okul takımında basketbol oynayan güzel oyuncu düzgün fiziği ile de dikkat çekmektedir. İstanbul Üniversitesinde Leh Dili ve Edebiyatı eğitimi alan Özge Akdeniz oyunculuk kariyeri nedeniyle okuluna ara vermek zorunda kalmış ve eğitimini dondurmuştur. 2016 yılında Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk ve kamera önü dersleri alan Özge Akdeniz oyunculuk konusunda eğitimler almayı ve kendini geliştirmeyi istemektedir. Şair yönü de olan Özge Akdeniz’in en önemli zevklerinden biri şiir yazmaktır.

Yüzleşme Dizisi Hazal Kimdir?

Hazal Fikret’in küçük kız ve göz bebeğidir. Babası tarafından özenle yetiştirilmiş Hazal biraz da şımarık yönü ile dikkat çekecektir tahminlerimize göre. Hazal belki de babasının karanlık yüzü ile 20 yaşından sonra yüzleşecektir.

Yüzleşme dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter açıklamaları için tıklayınız Oyuncu Kadrosu