Özür Dilerim Oyuncuları Vizyon Tarihi

25 Film’in yapımcılığını üstleneceği Özür Dilerim filmi oyuncuları belli oldu. Özür Dilerim oyuncuları İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca olacak. İbrahim Büyükak’ın aynı zamanda senarist olarak da yer alacağı Özür Dilerim Oyuncu kadrosunda bir çok yıldız oyuncu da yer alacak.

Özür Dilerim filmi 14 Nisan 2023 tarihinden itibaren Disney Plus ekranlarında yayınlanacak.

Özür Dilerim Oyuncuları

İbrahim Büyükak (Erkin)

Son olarak İlginç Bazı Olaylar dizisinde hem senarist hemde başrol oyuncusu olarak yer alan İbrahim Büyükak Özür Dilerim Oyuncularından biri olacak. 20 Ağustos 1983 İstanbul doğumlu olan İbrahim Büyükak 38 yaşındadır. Uludağ Üniversitesi İktisat eğitimi alan İbrahim Büyükak BKM Mutfak ekibin de yer alarak oyunculuk ve senaristlik becerilerini arttırmıştır. BKM Mutfaktan sonra 3 Adam’da da yer alan İbrahim Büyükak daha sonra Küçük Esnaf, Yol Arkadaşım ve Bayi Toplantısı filmlerinde hem başrolde yer almış hem de senaristliklerini üstlenmiştir.

Oğuzhan Koç (Koray)

Oğuzhan Koç 13 Mayıs 1985 Erzincan doğumludur ve 37 yaşının içindedir. Oyuncu Demet Özdemir ile ağustos 2022 de evlenen yakışıklı oyuncu ve ses sanatçısı Oğuzhan Koç Bursa Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü mezunudur. BKM Mutfak’ta yer almadan önce söz yazarlığı yapan ve bir çok isme şarkı veren Oğuzhan Koç BKM Mutfak’ta ortaya koyduğu başarılı oyunculuğu ile çok sevilmiş programda seslendirdiği şarkılarla da ses sanatçısı olarak tanınmaya başlamıştır. Oğuzhan Koç’un oyunculuğu yer aldığı Çok Filim Hareketler Bunlar ve Yol Arkadaşım filmleri ile de çok sevilmiştir. Oğuzhan Koç’un Özür Dilerim Oyuncu kadrosunda partneri Gizem Karaca olacaktır.

Gizem Karaca (Merve)

Gizem Karaca Özür Dilerim filmi oyuncusu oldu. Gizem Karaca 1992 yılında İstanbul doğumludur ve 30 yaşının içindedir. Benim Hala Umudum Var, Güzel Köylü, Baraj ve Alparslan: Büyük Selçuklu gibi diziler ile yıldızlaşan Gizem Karaca son dönemde sinema filmlerinde başarıyı yakalamıştır. 1.70 cm boyunda ve 53 kg ağırlığında olan Gizem Karaca Güzel Köylü’den rol arkadaşı Berk Cankanat ile aşk yaşadıktan sonra Kemal Ekmekçi ile de aşk yaşamıştır.

gizem karaca özür dilerim oyuncusu oldu ibrahim büyükak da kadroda

Yeliz Kuvancı

Özür Dilerim oyuncuları arasında yer alan Yeliz Kuvancı 3 Nisan 1987 Ankara doğumludur. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. 2010 yılında canlandırdığı Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde canlandırdığı İnci karakteri ile tanınmaktadır. Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde Bahar karakterine hayat veren Yeliz Kuvancı daha önce Tutunamayanlar, Böyle Bitmesin, Keşke Hiç Büyümeseydik gibi yapımlarda rol almıştır.Yeliz Kuvancı özür dilerim oyuncusu oldu dizi de bir abla olarak karşımıza çıkacak

Müfit Kayacan

Müfit Kayacan 17 Ocak 1959 Antalya doğumludur. Adana Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında 25 sene aktif olarak rol alan tecrübeli oyuncu daha önce Bir Peri Masalı, Çukur, Zemheri gibi popüler yapımlarda rol almıştır.

Müfit Kayacan özür dilerim filminin oyuncusu oldu. usta oyuncu filmde kısa bir rolde yer alacak

Metin Coşkun

Çukur dizisinde canlandırdığı Baytar Selami karakteri ile izleyicisi ile yıldızı tutan Metin Coşkun 1 Ocak 1948 İstanbul doğumludur. 1970 yılında başlayan oyunculuk kariyerine tiyatro ile adım atmıştır. Ankara Devlet Tiyatrosunda 60’tan fazla oyunda rol alan Metin Coşkun daha önce Darmaduman, Masumlar Apartmanı, Jet Sosyete, Kara Sevda gibi yapımlarda rol almıştır

Metin Coşkun özür dilerim filmi oyuncusu oldu hatırlanacağı üzere usta oyuncu masumlar apartmanı dizisinde yer almıştı

Mert Turak

Daha önce Kuruluş Osman, Mucize, Beni Böyle Sev gibi yapımlarda rol alan Mert Turak 29 Mart 1980 doğumludur. Aslen Malatyalı olduğu bilinen oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Mucize adlı film serisinde hayat verdiği Aziz karakteri ile tanınmaktadır.

Mert Turak özür dilerim filmi oyuncu kadrosunda kendine yer buldu zaten oyuncu bir çok kez fark yaratmıştı eğlence dizilerinde

Yonca Şahinbaş

Özür Dilerim oyuncuları arasında yer alan Yonca Şahinbaş 6 Temmuz 1972 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuğun yanı sıra seslendirme sanatçılığı da yapan Yonca Şahinbaş’ın rol aldığı yapımlar ise şu şekilde: Kalp Yarası, Yeni Gelin, Asla Vazgeçmem, Avrupa Yakası

Yonca Şahinbaş özür dilerim filmi oyuncusu oldu yeni gelin dizisi ile çok sevilmişti

Gümeç Alpay Aslan

Özür Dilerim oyuncuları arasında yer alan Gümeç Alpay Aslan 18 Ocak 1984 Ankara doğumludur. İstanbul Üniversitesi devlet konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro  Bölümünden mezun olmuştur. Güzel oyuncu Gümeç Alpay Aslan daha önce Muhteşem Yüzyıl, Olanlar Oldu, Ufak Tefek Cinayetler gibi yapımlarda rol almıştır.

blank

Kadir Polatçı

Kardeş Payı dizisinde canlandırdığı Deniz karakteri ile tanınan Kadir Polatçı 30 Eylül 1988 doğumludur. Kaslı karakteri ile dizi ve filmlerde rol alan oyuncu Dumlupınar Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümünden mezun olmuştur. Son olarak Özür Dilerim filmi oyuncu kadrosuna dahil olan Kadir Polatçı daha önce Kardeş Payı, Arka Sıradakiler, Küçük Esnaf gibi seçkin yapımlarda rol almıştır.

kadir polatçı özür dilerim filmi oyuncusu oldu.

Özür Dilerim Oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil oldukça sayfamıza ekleyeceğiz. Özür Dilerim filmi sete çıktığında da buradan set fotoğraflarını sizler ile paylaşacağız.