Özür Dilerim Oyuncuları Vizyon Tarihi

25 Film’in yapımcılığını üstleneceği Özür Dilerim filmi oyuncuları belli oldu. Özür Dilerim oyuncuları İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca olacak. İbrahim Büyükak’ın aynı zamanda senarist olarak da yer alacağı Özür Dilerim Oyuncu kadrosunda bir çok yıldız oyuncu da yer alacak.

Özür Dilerim filminin çekimleri eylül 2022 de gerçekleşecek ve film sinemada değil bir dijital platform için çekilecek.

Özür Dilerim Oyuncuları

İbrahim Büyükak

Son olarak İlginç Bazı Olaylar dizisinde hem senarist hemde başrol oyuncusu olarak yer alan İbrahim Büyükak Özür Dilerim Oyuncularından biri olacak. 20 Ağustos 1983 İstanbul doğumlu olan İbrahim Büyükak 38 yaşındadır. Uludağ Üniversitesi İktisat eğitimi alan İbrahim Büyükak BKM Mutfak ekibin de yer alarak oyunculuk ve senaristlik becerilerini arttırmıştır. BKM Mutfaktan sonra 3 Adam’da da yer alan İbrahim Büyükak daha sonra Küçük Esnaf, Yol Arkadaşım ve Bayi Toplantısı filmlerinde hem başrolde yer almış hem de senaristliklerini üstlenmiştir.

Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç 13 Mayıs 1985 Erzincan doğumludur ve 37 yaşının içindedir. Oyuncu Demet Özdemir ile ağustos 2022 de evlenen yakışıklı oyuncu ve ses sanatçısı Oğuzhan Koç Bursa Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü mezunudur. BKM Mutfak’ta yer almadan önce söz yazarlığı yapan ve bir çok isme şarkı veren Oğuzhan Koç BKM Mutfak’ta ortaya koyduğu başarılı oyunculuğu ile çok sevilmiş programda seslendirdiği şarkılarla da ses sanatçısı olarak tanınmaya başlamıştır. Oğuzhan Koç’un oyunculuğu yer aldığı Çok Filim Hareketler Bunlar ve Yol Arkadaşım filmleri ile de çok sevilmiştir. Oğuzhan Koç’un Özür Dilerim Oyuncu kadrosunda partneri Gizem Karaca olacaktır.

Gizem Karaca

Gizem Karaca Özür Dilerim filmi oyuncusu oldu. Gizem Karaca 1992 yılında İstanbul doğumludur ve 30 yaşının içindedir. Benim Hala Umudum Var, Güzel Köylü, Baraj ve Alparslan: Büyük Selçuklu gibi diziler ile yıldızlaşan Gizem Karaca son dönemde sinema filmlerinde başarıyı yakalamıştır. 1.70 cm boyunda ve 53 kg ağırlığında olan Gizem Karaca Güzel Köylü’den rol arkadaşı Berk Cankanat ile aşk yaşadıktan sonra Kemal Ekmekçi ile de aşk yaşamıştır.

gizem karaca özür dilerim oyuncusu oldu ibrahim büyükak da kadroda

Özür Dilerim Oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil oldukça sayfamıza ekleyeceğiz. Özür Dilerim filmi sete çıktığında da buradan set fotoğraflarını sizler ile paylaşacağız.