Payitaht Abdulhamid Ne Zaman Final Yapacak? 6. Sezon Olacak mı

Payitaht Abdulhamid dizisi için son sezon. Yapımcı Es Film 9 ekim 2020 cuma günü başlayacağı son sezonuna haziran 2021 de son verecek. Payitaht Abdulhamid  dizisi yayın hayatına 24 Şubat 2017 Cuma günü başlamıştı. İlk dört sezonunda başarılı sonuçlar alan Payitaht Abdulhamid  dizisi 5. sezonuna 120. bölümü ile 9 ekim 2020 de başlayacak. Peki Payitaht Abdulhamid Ne Zaman Final Yapacak?

Payitaht Abdulhamid Ne Zaman Final Yapacak?

Payitaht Abdulhamid dizinin finali 150. bölümde düşünülüyor. Bu sezon dizi Abdulhamit’in tahtan indirilişi ile başlayacak ve sürgün hayatı ile devam edecek. Eğer Payitaht Abdulhamid  dizisi sezon içinde izleyicisini tekrar ekrana toplayamazsa erken final bile gündeme gelebilir. Payitaht Abdulhamid final resimleri 5. sezon

Payitaht Abdulhamid 6. Sezon Olacak mı

Payitaht Abdulhamid dizisinin son sezonu 5. sezon olacak; bu nedenle de Payitaht Abdulhamid dizisinin 6. sezonu ekranlarda olamayacak.

Payitaht Abdulhamid dizisi hiç bir zaman çok yüksek reytingler alarak yapımcısını memnun etmedi ancak tarihi değeri ve verdiği mesajlar nedeniyle Trt yönetimi tarafından da her yıl sözleşmesi yenilendi; ancak dizinin senaristleri Abdulhamid dönemi ile ilgili anlatabilecekleri etkili bir hikaye kalmadığını görünce Payitaht Abdulhamid dizisinin finalini 5. sezona yazdı.

Payitaht Abdulhamid Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Payitaht Abdulhamid dizisi 5. sezona 120. bölümü ile başlayacak dizinin senaryo ekibi 5. sezona 30  bölüm yazdı; bu durumda Payitaht Abdulhamid 150. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecektir. Eğer yine çekimlere geçen sezon olduğu gibi korona virüs arası verilir ve yazılan senaryo çekilmez ise bu durumda Payitaht Abdulhamid dizisinin 6. sezonu da çekilebilir. Başka türlü Payitaht Abdulhamid dizisinin 6. sezonun çekilme durumu yok.

Payitaht Abdulhamid Finalinde Neler Olacak? Payitaht Abdulhamid Nasıl Bitecek?

Abdulhamid ne yazık ki 31 Mart ayaklanmasıyla tahttan indirilmiş ve Selanik’e sürgüne gönderilmiştir. 3 yıl Selanik’te Alatini Köşkü’nde ev hapsinde kalan Sultan Abdulhamid 1912 senesinde İstanbul’a tekrar getirildi ve  Beylerbeyi Sarayı’nda hayatına devam etti. 6 yıl Beylerbeyi Sarayında yaşayan Abdulhamid 10 Şubat 1918 yılında vefat etti.

Payitaht Abdulhamid Yeni Sezon Tanıtımı

Yorum yaz