Poyraz Ar Kimdir? Kaç Yaşında? Benim Adım Melek Seyit Ali Kimdir? Melek’in Oğlu

Poyraz Ar 8 Mart 2013 İstanbul doğumludur 6 yaşında olan Poyraz Ar Layla Şirin Ajansın oyuncularından biridir. Poyraz Ar’ın ablası Naz Ar’da pek çok dizi ve filmde yer almış son olarak ise Konuşan Hayvanlar filminde yer almıştır. Poyraz Ar ve ablası Naz Ar Layla Şirin Ajansın oyuncularıdır.

Poyraz Ar Kimdir?

Poyraz Ar 6 yaşında bir anaokulu öğrencisidir. Bu sezon birinci sınıfa başlayacak olan  Poyraz Ar hem okul hemde iş hayatını bir arada götürecektir. Daha önce Carrefoursa  Market, 23 Nisan Reklam Filmi, Eti Burçak Kurabiye Reklam Filmi ve Phılıps Ütü Reklam Filminde yer alan Poyraz Ar’ın ilk dizisi çekimleri Gaziantep’te yapılacak Benim Adım Melek dizisi olacaktır.

Benim adım melek dizisinde meleğin en küçük çocuğunu canlandıracak. Piyano çalmayı ve oyunculuğu seven Poyraz Ar aynı yer aldığı reklam filmleri ile hem setlere hemde kamera önüne alışık bir çocuktur. Tatlılığı ile BenimPoyraz Ar Kimdir resimleri 1Adım Melek dizisinin maskotu olan Poyraz Ar geleceği çok parlak olan bir çocuk oyuncudur. Poyraz AR’ın kariyerine önemli bir yere sahip olacak Benim Adım Melek dizisi bakalım Poyraz Ar’ı çocuk yıldız yapmaya yetecek mi?

Poyraz Ar Kaç Yaşında? Benim Adım Melek Seyit Ali Kaç Yaşında?

Benim Adım Melek dizisinde Melek’in küçük çocuğu Seyit Ali karakterine hayat veren Poyraz Ar 8 Mart 2013 doğumludur ve 6 yaşının içindedir. Poyraz Ar kaç yaşında

Benim Adım Melek Seyit Ali Kimdir?

Benim Adım Melek dizisinde iki Seyit Ali vardır; bir tanesi Mehmet Çevik’in  hayat verdiği dede Seyit Ali diğeri de Poyraz Ar’ın hayat verdiği çocuk Seyit Ali. Çocuk Seyit Ali’ye doğduğunda annesi ona dedesinin adını koymuştur. Babası Alpay’ın zulmü ile karşılan Seyit Ali anne ve babasının kavgalarından artık bıkmış usanmıştır; babası Alpay’ı görmek bile istemez; çünkü babası yokken onlar abisi ablası ve annesi ile çok mutludur. İstanbul’da yaşayan Seyit Ali ailesi ile birlikte annesinin doğduğu yer olan Gaziantep’e gelir. Benim Adım Melek Seyit Ali fotoğrafları

Benim Adım Melek dizisi oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız (tüm oyuncular) Oyuncu Kadrosu

Yorum yaz