Sıla Sade Kimdir? Kaç Yaşında? Elimi Bırakma Tanem Kimdir? Azra’nın Kızı

Türkiye’nin en büyük çocuk oyuncu ajansı olan Layla Şirin Ajans’ın oyuncusu olan Sıla Sade Elimi Bırakma dizisi ana kadrosuna dahil oldu. Daha önce LCW ve Türkcell gibi markaların reklam filmlerinde yer alsa da çıkış yakalayacağı bir projede yer alamayan Sıla Sade’nin Elimi Bırakma dizisi ile büyük bir çıkış yakalaması beklenmektedir.

Sıla Sade Elimi Bırakma dizisinde Azra’nın kızı Tanem olarak yer alacaktır. Elimi Bırakma dizisinde Azra karakterine hayat veren Aline Boz’da Sıla Sade gibi Layla Şirin Ajansın oyuncusu olarak bir çok projede yer almıştır. 

Tatlılığı ile Elimi Bırakma dizisinde izleyicinin hemen dikkatini çekecek çocuk oyuncu Sıla Sade dizi de Azra ve Cenk’in biricik kızlarına hayat verecek. Bilindiği üzere Elimi Bırakma dizisinin birinci sezon finalinde zor da olsa Azra ve Cenk evlenmiş ancak düğün onlara mutluluktan çok acı getirmişti.

Elimi Bırakma dizisinin yeni sezonunda Azra ve Cenk büyük bir hayal kırıklığı ile sezona başlasalar da her şey bitti denilen yerde Tanem dünyaya gelecek ve hem Azra hemde Cenk’in hayatlarını değiştirecek.

Bir çok izleyici Elimi Bırakma dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanını izlediğinde Azra ve Cenk’in bir çocukları olduğuna inanmadı ve Azra’nın bir hayal gördüğünü düşündü ancak bize gelen bilgilere göre Elimi Bırakma dizisi kadrosuna Sıla Sade kalıcı olarak ana kadroya dahil olmuş. Yani oyuncu Sıla Sade Elimi Bırakma dizisinde kalıcı ve Türkiye’nin tanıdığı bir yıldız olmaya çok yakın. Peki kimdir Sıla Sade?

Sıla Sade Kimdir?

Sıla Sade 13 Ekim 2013 İstanbul doğumludur ve 6 yaşındadır. Ailesinin yeteneğine güvenip Layla Şirin Ajansın sahibi Lay­la Al­bay­rak’a teslim ettiği Sıla Sade şimdilerde ünlü bit çocuk oyuncu olmaya hazırlanmaktadır. Anaokuluna başlayan Sıla Sade daha önce 2018 de Turkcell Yaani reklam filminde  ve 2019 da Kuveyttürk reklam filminde kamera karşısına geçmiş az da olsa kamera önü deneyimi olan bir çocuktur. Yine daha önce Lc-waikiki e-katalog çekimlerinde de yer alan Sıla Sade küçük yaştan beri setlerdedir. Yine Fox TV’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye’de küçük bir rolde yer alan Sıla Sade için en büyük şans ise Üs Yapım’ın sevilen dizisi Elimi Bırakma’dan gelmiştir. Sıla Sade Elimi Bırakma dizisi ile Türkiye’nin sayılı çocuk oyuncuları arasına girmeye hazırlanmaktadır.

Elimi Bırakma dizisi set çalışanlarının özellikle de Alina Boz’un büyük sevgisi ile karşılaşan Sıla Sade Elimi Bırakma dizisinde çok mutludur. blank

Elimi Bırakma Tanem Kaç Yaşında? Sıla Sade Kaç Yaşında?

Elimi Bırakma dizisinde Tanem karakterine hayat verecek Sıla Sade 6 yaşındadır. 13 Ekim 2013 doğumludur.

Elimi Bırakma Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Elimi Bırakma Tanem Videosu