Cemre Baysel Elimi Bırakma Dizisinden Neden Ayrıldı? Melis Neden Yok? İşte Cevabı

Ünlü oyuncu Cemre Baysel’in Elimi Bırakma dizisinden ayrıldığı duyuruldu. Son olarak Elimi Bırakma dizisinde Çelen’lerin kızı Melis olarak  izleyicisi karşısına çıkan Cemre Baysel güzelliği ve yeteneği ile Elimi Bırakma izleyicisinin beğenisini kazanmıştı.

Elimi Bırakma senaryosunda Melis karakteri devam ederken neden Cemre Baysel Elimi Bırakma dizisinden ayrılma kararı aldı. Bu sorunun cevabı ise Show TV’nin yeni dizisi Ramo’da saklı; çünkü Cemre Baysel’e Ramo dizisinden teklif geldi ve Cemre Baysel gelen kadın başrol oyunculuğu teklifini kabul etti.

Ramo dizisi oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Listesi

Cemre Baysel Elimi Bırakma Dizisinden Neden Ayrıldı?

Bkm Film’in Show Tv için hazırladığı ve başrollerinde Görkem Sevindik, Ekin Koç ve Murat Yıldırım gibi çok ünlü isimlerin yer aldığı Ramo dizisinde Fatoş karakterine hayat verecek. Cemre BAYSEL ve Ekin Koç Ramo dizisinde partner olacak.  Cemre Baysel daha önce yer aldığı dizilerde hiç başrol olarak yer alamamıştır. Cemre Baysel kendisine 20 yaşında gelen kadın başrol oyunculuğu teklifini ise reddetmemiş ve bu rolün kariyeri için çok önemli olduğunu düşünmüştür. Yer alacağı dizinin kadrosunda Görkem Sevindik ve Ekin Koç gibi yıldızlarda olunca Cemre Baysel bir risk alarak Elimi Bırakma dizisinden ayrılmıştır. Umarım Cemre BAYSEL’in aldığı bu risk onu mutlu sona ulaştırır. Ben Cemre BAYSEL’in kadın başrol olabilecek yetenekte ve deneyimde olduğunu düşünüyorum; zaten güzelliğine ve alımına kimse laf söyleyemez.

Elimi Bırakma’da Melis Neden Yok?

Elimi Bırakma dizisinde Melis karakteri muhtemelen devam edecek ve dizi de Melis karakterine farklı bir isim hayat verecektir; zira bu ani ayrılıktan Elimi Bırakma senaristlerinin bilgisi yoktu onlar Melis’siz bir senaryo hazırlamadı. Tabi bu Elimi Bırakma dizisi yapımcısının vereceği bir karar olacak belkide Melis ile Kadir evlenir ve ikisi yurt dışına yerleşme kararı alır. Bu durumda Elimi Bırakma dizisinden Kenan Acar’da ayrılır.

Cemre Baysel Elimi Bırakma’ya Geri Dönecek mi? Elimi Bırakma Melis Geri Dönecek mi?

Cemre Baysel Elimi Bırakma dizisine geri dönme şansını ne yazık ki ayrılırken kaybetti. Elimi Bırakma dizisi yapımcısı Us Film bu ayrılıktan çok haz etmedi; bence Cemre Baysel’in Elini Bırakma dizisine dönme şansı hiç yok ama yine de Ramo dizisi iptal olursa belki Cemre Baysel Elimi Bırakma da devam edebilir.

blank

Cemre BAYSEL Kimdir?

5 şubat 1999 da İzmir’de hayata gözlerini açan Cemre Baysel Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği bölümü mezunudur. 2014 yapımı Yeşil Deniz dizisi ile ismini duyuran Cemre Baysel daha sonra İsimsizler dizisi kadrosunda yer alma başarısı göstermiştir. Güzelliği ve yeteneği ile çok beğenilen Cemre Baysel Payitaht Abdülhamid dizisinde ise Firuze karakterini hayat vermiştir. Cemre Baysel’in en önemli rolü ise Elimi Bırakma dizisinde 2. sezon hayat verdiği Melis rolüdür. Daha önce başrol deneyimi olmayan Cemre Baysel ilk başrol deneyimini Ramo dizisinde hayat vereceği Fatoş karakteri olacaktır.

Elimi Bırakma dizisinden ayrılan ve yeni gelen oyuncu listesi için tıklayınız Ayrılan Oyuncular

Cemre Baysel Elimi Bırakma Dizisinden Neden Ayrıldı? Melis Neden Yok? İşte Cevabı (3 Yorum)

    • Melis kazada ölmedi ki. Sadece yeni bir diziyle anlaşmış bu yüzden Elimi Bırakma’dan ayrılmış. Yani diziden çıkmasının arabaya binmesiyle ve kaza olmasıyla alakası yok.