Elimi Bırakma Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 44. Bölüm (2019 – 2020)

Elimi Bırakma dizisi 2. sezon için hazırlıklarını tamamladı. Us Filmin yapımcılığını üstlendiği Elimi Bırakma dizisi 13 ağustos salı günü yeni sezon için çekimlere başladı. Bilindiği üzere Elimi Bırakma dizisi uzun bir sezonun ardından 43. bölümü ile 2 haziran 2019 pazar günü ilk sezonuna noktayı koymuştu. Yaklaşık 3 aylık bir tatilin ardından Elimi Bırakma dizisi oyuncuları dizinin yeni sezonu için kamera karşısına geçti.

Bir çok değişikliğin olduğu Elimi Bırakma dizisinde en çok dikkat çeken ise diziye yeni giren karakter oldu. Kadrosunu son olarak Söz dizisinde Yarbay Erdem Korkmaz karakteri ile ünlenen Nihat Altınkaya’yı katan Elimi Bırakma dizisi ayrıca Ege’nin Hamsisi dizisi ile ünlenen Buse Meral ve Pis Yedili ve Selena dizilerinde yer alan Hazal Şenel ile güçlendirdi.

Elimi Bırakma dizisinde özellikle Nihat Altınkaya’nın hayat vereceği karakter yeni sezon senaryosunda önemli bir yere sahip olacak.

Üs Film ve TRT yetkilileri oyuncularda veya senaryoda herhangi bir aksaklık olmadan bayram sonrası yeni sezon çekimlerine başlayan Elimi Bırakma dizisinden oldukça ümitli. Pazar günleri aldığı reytingler ile adından çokça söz ettiren Elimi Bırakma dizisi yeni hikayeleri ve Azra ile Cenk aşkı ile izleyiciyi kendine daha çok bağlayacak.

Elimi Bırakma dizisi oyuncuları bayram tatillerinden fedakarlık yapıp yeni sezon için senaryo okumalarına başladı. 9 Eylül’e kadar en az üç bölüm stok çekmeyi planlayan Elimi Bırakma yönetmeni sezon içinde yaşanacak aksaklıklar veya zor sahneler sebebi ile yetiştirilemeyen bölümler olduğunda stok bölümleri yayına almayı planlıyor.

Eğer Trt 1 yetkililerinin kafasında Elimi Bırakma dizisinin yeni sezonu ile ilgili özel bir planlama yoksa Elimi Bırakma  dizisi 9 eylül 2019 da 44. bölümü ile 2. sezona başlayacak. Böylece Elimi Bırakma  dizisi 2019 2020 yeni sezonunu ilk açan yapımlardan biri olacak.

Elimi Bırakma dizisinin 2. sezonunda artık izleyici mutlu bir Azra Cenk ilişkisi bekliyor ancak bu pekte yeni sezon senaryosuna bakıldığında mümkün görülmüyor.

Elimi Bırakma dizisi 2. yeni sezon tanıtım fragmanı tam olarak yayınlanmadı ancak Elimi Bırakma 44. bölüm çekimleri tamamlandığında tam olarak bir yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlanacak; şuanda oyunculardan oluşturulan bir yeni sezon tanıtım fragmanını sizler ile buluştıracağız.

Elimi Bırakma Yeni Sezon 44. Bölüm Tanıtım Fragmanı