Yasak Elma Leyla Kimdir? Iman Casablanca Kimdir? Kaç Yaşında?

Yasak Elma dizisinde Leyla karakteri için daha önce anlaşma yapılan Arap kökenli oyuncu ve model Iman Casablanca ile yapılan sözleşme iptal edildi. Yasak Elma dizisi yapımcısı Med Yapım son anda ünlü oyuncu Tuvana Türkay ile Leyla karakterine hayat vermesi için anlaşma yaptı. Böylelikle Tuvana Türkay Yasak Elma dizisinde Leyla karakterine hayat vermiş olacak.

Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosu her geçen gün büyümeye devam ediyor. Son olarak kadrosuna Buçe Buse Kahraman’ı Yeni Lila olarak dahil eden Med Yapım Işıl Dayıoğlu’nu ise Tülin karakteri ile 3. sezon kadroya dahil etti. 2. sezon sonunda ise dizinin kadrosu Şahika karakteri ile Nesrin Cavadzade , Yiğit karakteri ile Doğaç Yıldız  ve Kaya Ekinci karakteri ile Barış Kılıç ile kuvvetlenmişti. Son 10 bölümde yavaş yavaş adeta dizinin kadrosunu değiştiren yapımcı Med Yapım senaristlerin yeni yazdığı karakterler için ise yeni isimler ile anlaşma yapmaya devam ediyor.

Yasak Elma dizisi izleyicisi hep aynı şeylerin dönüp dolaşmasından sıkılmış; bunun üzerine yapımcının isteği ile Yasak Elma dizisi hikayesinden Zeynep ve Alihan karakteri çıkarılmış Alihan’ın yerine ise izleyiciye fark ettirilmeden Kaya karakteri ile Barış Kılıç dahil edilmişti. Yasak Elma izleyicisi ise yeni gelen Kaya’nın ya Yıldız ile Yasa Ender ile partner olacağını düşünmüştü; ancak gerçek 3. sezonun başında ortaya çıkacak.

Barış Kılıç’ın hayat verdiği Kaya Ekinci karakteri için yeni bir başrol oyuncusu diziye dahil edilecek. Barış Kılıç ile ünlü oyuncu Tuvana Türkay partner olacak. Tuvana Türkay  Yasak Elma dizisinde Leyla karakteri ile ilk defa bir Med Yapım dizisinde yer alacak.  Bu durumda Yasak Elma dizisinde Sevda Erginci’nin hayat verdiği Zeynep YILMAZ karakteri yerine Tuvana Türkay’ın hayat vereceği Leyla karakteri dahil olmuş olacak.

Peki Yasak Elma Leyla Kimdir?

Leyla ailesinin zoru ile sevmediği bir adam ile evlendirilmek zorunda kalan güzeller güzeli bir kızdır. Leyla kaderinin böyle kötü yazıldığına inanmaz ve kendi kaderini değiştirmek için evden kaçarak İstanbul’a gelir. İstanbul’a gelen Leyla’yı zorlu bir hayat beklemektedir. Leyla’nın kaderi ise Kaya Ekinci ile tanışması ile bir anda değişir. Kaya bu güzel kızı görür görmez ondan etkilenir ve Leyla ile Kaya’nın hayatı bambaşka bir yöne sürüklenir. Bakalım izleyici Leyla ve Kaya aşkını beğenecek mi? Yasak Elma senaristlerinin çok şey beklediği Leyla ve Kaya aşkı beklenen ilgiyi görecek mi? Eğer Leyla ve Kaya aşkı tutmaz ise Yasak Elma ocak 2020 de final yaparak ekranlara veda edecektir muhtemelenYasak Elma Leyla ve Kaya

Yasak Elma dizisine 3. sezonda yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Yasak Elma dizisinde Leyla Karakterine Hayat Verecek Tuvana Türkay  Kimdir?

3 Ekim 1990 İstanbul doğumlu olan Tuvana Türkay 29 yaşındadır. Aslen Rizeli olan Tuvana Türkay Beykent Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur. 2017 de Murat Ünalmış ile Deli Gönül dizisinde yer alan ve çok sevilen Tuvana Türkay daha sonra yine 2017 de Kızlarım İçin dizisinde Kumru karakterine hayat vermiş ama son iki dizisi de tutmayınca iki sezondur dizilerde yer almamaktadır.  Tuvana Türkay son olarak Ağır Romantik filminde Aslı EGELİ karakteri ile yer almıştır.

Tuvana Türkay Yasak Elma Leyla

Yasak Elma Dizisine Yeni Gelen Iman Casablanca Kimdir?

Best Model of the World’ü 2018 de kazanan Iman Casablanca güzellik yarışmasına oyunculuk hayalleri ile girmiş ve birinciliği elde etmiş bir modeldir. Dört dil bilen ve aynı zamanda Matematik mühendisi olan Iman Casablanca hem zekası hem güzelliği ile büyülemişti. Şimdiler de ise Yasak Elma dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşayacak Iman Casablanca başarılı oyunculuğu ile de dikkat çekmek istiyor. Akıcı derecede Türkçe konuşabilen ve Türkçe’yi de çok seven Iman Casablanca 2018 de Türk Hava Yollarında Kabin Memuru yani Hostes olarak da çalışmıştır. Iman Casablanca yine 2018 de 2. Sayfa programına konuk olmuş ve Türk erkeklerine övgüler yağdırmıştı. Yasak Elma Leyla kaç yaşında kaç kilo

1.75 cm boyunda olan tescilli güzel Iman Casablanca 50 Kg ağırlığında. 2 yıl Türkçe ve oyunculuk dersleri almıştır.

Iman Casablanca  Kaç Yaşında?

1996 doğumlu olan Iman Casablanca23 yaşında

Iman Casablanca resimleri 2019