Ramo Hamza Kimdir? Erdal Hanedar Kimdir? Wikipedia

Ramo dizisi oyuncu kadrosuna Erdal Hanedar Hamza karakteri ile dahil olacak. Böylece Ramo Hamza Kimdir? sorusunun da cevabı belli oldu. Erdal Hanedar Kimdir? sorusunun da cevabını sizler ile paylaşacağız bu konumuzda.

Ramo dizisine son dönemde Emre Kınay – Şerif, Yakup Turgut – Boran ve Nişan Şirinyan – Yıldırım karakteri ile dahil olmuştu. Ramo da yeni bir konsey kuruldu ve Yıldırım bey bu konseye Mazhar’ın liderlik yapmasını istedi. Mazhar’ın lideri olduğu bu konseyde Hamza da masaya oturacak.

Erdal Hanedar resimleri

Ramo Hamza Kimdir?

Ramo dizisinde Mazhar konseyin yeni üyesidir. Daha önce Yıldırım beyin kurduğu bu konseye Boran ve Şerif de dahil olmuştu. Şimdi de İstanbul’da yer altı dünyasının bilinen isimlerinden Hamza da masaya oturan dördüncü baran oldu. Hamza silah ve uyuşturucu kaçakçısıdır. Emrinde yüzlerce adam vardır.

Erdal Hanedar Kimdir?

Erdal HANEDAR 15 Temmuz 1982 de Rize de dünyaya gelmiştir ve 39 yaşının içindedir. Son dönemde Kurtlar Vadisi, Arka Sokaklar ve Vatanım Sensin dizlerinde yer alan Erdal HANEDAR son olarak Hangimiz Sevmedik dizisinde Erdal karakteri ile yer almıştır. Erdal Hanedar oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Tiyatrosunda tamamlamıştır. Aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne almaktadır.