Gönül Dağı Elif’in Nişanlısı Yaşar Kimdir? Faruk Karagül Kimdir?

Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Gönül Dağı dizisinde hemşire Elif’in müteahhit nişanlısı Yaşar karakterine genç oyuncu Faruk Karagül hayat veriyor. Peki Elif ile Yaşar evlenecek mi? işte detaylar.

Faruk Karagül Kimdir?

Faruk Karagül 26 Ekim 1989 Ankara doğumlu olan Faruk Karagül 32 yaşının içindedir. Beykent Üniversitesi oyunculuk eğitimi alan Faruk Karagül daha önce beni Affet ve Unutma Beni gibi dizilerde yer almıştır.

Gönül Dağı Elif’in Nişanlısı Yaşar Kimdir?

Yaşar ilçenin önde gelen ailelerinden birinin tek oğludur. Uzun yıllardır Yaşar ve babası birlikte ilçenin en kaliteli evlerini inşa ederler. Yaşar ilçenin zengin ailelerinden birinin oğlu olduğu için hiç bir zaman zorluk çekmemiştir. Havalı ve artist bir adam olan Yaşar Elif’i ezmek ve ona sözünü geçirmek ister. Bu baskı Elif’in çok hoşuna gitmese de Elif artık bir şekilde evlenmek ve Taner’i unutmak istemektedir; ancak çivinin çiviyi sökmeyeceğini Elif geç anlayacaktır.

Gönül Dağı Elif’ ve Yaşar Evlenecek mi?

Gönül Dağı dizisinde Elif ve Yaşar evlenmeyecek; Elif’in bir hata yaptığını başta Taner ve annesi olmak üzere herkes söyleyecek ancak Elif evlenmek için inat edecek; ancak bence Elif’in Yaşar’dan vazgeçmesini Taner sağlayacak.

Gonul Dagi Elifin Nisanlisi Yasar

Yorum yaz