Yaralı Kalbim 13. Bölüm Özeti 15 Şubat Maan Geet İle Yakınlaşıyor

Yaralı Kalbim dizisinde Geet müşteriler için parti organize etmiş ancak gerek giydiği kıyafetler gerekse yemekler konusunda Şaşa’nın oyunlarıyla rezil olmuştu. Son olarak Şaşa Geet’in palusuna bilerek basar ve Geet’in sırtının açılmasına sebep olur. Geet utanırken Maa ceketi ile yardımına koşar. Bu durum ikiliyi birbirine yaklaştırırken Şaşa ve işbirlikçileri şok olurlar. Yaralı Kalbim 15 Şubat Özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 13. Bölüm Özeti

Maan Geet’in elbisesini değiştirmesini sağlayacaktır. Ancak Geet utancından yerin dibine girer ve dışarı kaçar gibi gider. Maan Pinki’den Geet’i sorar. Pinki onun çıktığını söyler. Maan Geet’in arkasına gidiyor. Geet uzaklaşırken onunla alay edildiği anları hatırlıyor. Dev, Naintra’ya yakınlarda Maan’ın bir parti verdiğini söyler. Naintra partiye gitmek istediğini söyler. Dev ve Naintra partiye giderken yolda Geet ile karşılaşırlar ancak tanıyamazlar. Naintra Geet’e bakar ve ilginç kıyafet der. Dev ise cekete takılır.

Geet sonunda bir banka oturur ve neden Maan etrafına bakınırken kaçmadığını sorgular. BU sırada yanına gelen Maan’ı fark edememiştir. Maan omzuna dokununca arkasına korkuyla bakar. Maan neden beklemediğini sorar ve göz yaşlarını silmesi için mendilini verir. Maan yakınlarda bir oteke gidip üzerini değiştirebileceğini söyler. Maan Dev’i arar ve kaldıkları otelin anahtarını ister. Dev partiye geldiklerini ancak sekreterinle ortada görünmediğini söyler.1 15

Maan sinirlenir ve böyle şakaları sevmediğini aksi taktirde başka bir oda ayarlayacağını söyler. Maan’a 2 dakika içinde geleceğini söyler. Dev oraya gelir ancak Geet ile karşılaşmadan geri döner. Maan odaya Geet ile girer ve üzerini burada değiştirebileceğini söyler. Kendisi de dışarı çıkar. Geet odanın içinde çiçek yaprakları gören Geet Dev’in ona çiçek serptiğini hatırlıyor. Ayrıca bir çift gözlük fark eder ve Dev’in gözlüğünü anımsar. Onları hemen bırakır ve Dev’e ait olamayacaklarına kendini ikna eder.

Geet odadan çıkar ve Maan’ı Dev ile birlikte görür. (Dev’in arkası dönük) Onların kardeş gibi olduklarını düşünür. Dev sekreterle sonra tanışırım deyince Maan sinirlenir. Dev şaka yaptığını söyler ve partiden ayrılır. Geet oraya ulaştığında Maan ile birlikte yürürler. Maan Geet’i bırakacağını söyler ancak yaralı Geet kendisinin gideceğini söyler. Ona yardımsız yaşamayı öğrenmeme gerek diyor ve bunu Maan’ı sürekli hatırlattığını söylüyor. Maan evet ama şimdi farklı diyerek onu götürmek ister.2 16

Geet partide nasıl rezil olduğunu ve Maan’ı da rezil ettiğini söyler. Rahul’un onunla dans etmek istediğini hatırlatır ve ona tokat atmak istediğini söyler. Maan ona ben de kızgınım diyerek Geet’i destekler. Geet yalnız yaşamak zorunda olduğunu ancak Rahul gibi çakalların her zaman olacağını söyler. Maan ona bakarken Geet uzaklaşıyor. Yaralı Kalbim 15 Şubat Özeti sona erdi.