Tövbeler Olsun Neden Final Yapıyor? İşte Gerçekler

Tövbeler Olsun için alınan final kararı medya ile paylaşıldı. Böylece Tövbeler Olsun neden final yapıyor sorusunun cevabı da belli oldu. Dizi de hikaye bitti. Tövbeler Olsun dizisi 32. bölümü ile 28 mart pazar akşamı final yaparak ekranlara veda edecek.

Daha önce ki yazılarımızda da Trt 1 dizileri için reytinglerin çok önemli olmadığını yazmıştık. Tövbeler Olsun dizisi ilk bölümden itibaren Trt 1’e açıkça zarar ettirmişti; ancak yine de Trt 1 yönetimi Tövbeler Olsun dizisi ile yeni sözleşmeler imzalayarak dizinin devam etmesine müsaade etti. Peki Tövbeler Olsun şimdi neden final yapıyor.

tovbeler olsun 28 mart final resimleri

Tövbeler Olsun Neden Final Yapıyor?

Tövbeler Olsun dizisinde planlanan final bölümüne gelindi. Dizi de plan aslında 33 bölüm ve 1 sezon olarak yapılmıştı. Senaryo da yapılan güncellemeler ve kısaltmalar sonucunda 1 bölüm kısalarak final 32. bölüme denk geldi.

Tövbeler Olsun dizisi hikayesi ne yazık ki ilk andan itibaren kısıtlı bir hikayeydi tabi ki dizi de senaryo farklı alanlara çekilebilir ve diziye yeni bir yön verilebilirdi ancak zaten düşük reyting alan diziyi saçma bir hal aldırıp daha fazla izleyici kaybedilmek istenmedi.

Tövbeler Olsun dizisinde Nazmiye karakterine hayat veren Seda Türkmen ise diziden 29. bölümde ayrılacak. Dizi de Nazmiye karakterinin hikayesi bitti bu nedenle de Seda Türkmen şubat ayı sonunda Tövbeler Olsun dizi setinden ayrılmış olacak.

Tövbeler Olsun dizisi yerine Trt 1 yönetimi Teşkilat isimli yeni dizi ile izleyicisi karşısında olacak. Teşkilat dizisi oyuncu kadrosu için tıklayınız Teşkilat Dizi Oyuncuları