Teşkilat Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Yeni Gelenler Dahil)

Teşkilat Dizisi Oyuncuları Çağlar Ertuğrul, Ezgi Eyüboğlu, Mesut Akusta ve Deniz Baysal oldu. Yağız Alp Akaydın’ın yönetmen olarak yer alacağı Teşkilat dizisi Tims&B yapım tarafından 7 mart pazar akşamı ilk bölümü izleyici karşısına çıkacak.

Teşkilat Yeni Gelen Oyuncular 2. sezon 2021

Gürkan Uygun (Yıldırım)

Hayırsever bir iş adamı olan bilinen Yıldırım gerçekte uluslar arası karanlık bir suç örgütü lideridir. teşkilat dizisinde yıldırım karakterine gürkan uygun hayat verecek

Turgut Tunçalp

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Haşmet Façalı karakteri ile yer alan ve çok sevilen Turgut Tuncalp Teşkilat dizisine yeni gelen oyunculardan biri oldu. 12 Mayıs 1976 Sakarya doğumlu olan Turgut Tunçalp 45 yaşının içindedir.  Bir çok aksiyon projesinde yer alan ve yer almayı seven Turgut Tuncalp daha önce de Çukur dizisinde Kasım Helva karakteri ile yer almıştı. Turgut Tuncalp teşkilat dizisine yeni gelen oyuncular listesine girdi.

Teşkilat Dizisi Oyuncu Kadrosu

Çağlar Ertuğrul (Serdar)

Hem asker dizilerinin hemde romantik komedi dizilerinin vazgeçilmez isimlerinden olan Çağlar Ertuğrul Dağ serisinde ortaya koyduğu başarının ardından bir romantik komedi dizisi olan Afili Aşk’ta da üstün bir başarıya imza atmıştı. Şimdi yeniden Teşkilat dizisi için eline silah alacak olan deneyimli oyuncu aslen İzmirlidir.  5 kasım 1987’de Karşıyaka’da doğan yakışıklı oyuncu  Çağlar Ertuğrul Teşkilat dizisinde oynadığı sırada 33 yaşındaydı. Koç Üniversitesinde Makine mühendisliği eğitimi alan Çağlar Ertuğrul  Youtube’da yakışıklılığı ve insanları güldürme yeteneği ile çok fazla olumlu tepki alınca oyunculuk için Akademi 35.5’a başvurmuş ve başarılı bir eğitimin ardından Dağ filmi kadrosuna dahil edilmiş ve ilk işinde ünlü olmayı başarmıştır.  Bana Masal Anlatma, Medcezir ve Benim İçin Üzülme ve Fazilet Hanım ve Kızları gibi dizilerde de başarısını devam ettiren Çağlar Ertuğrul bu başarısını sinema filmlerinde de göstermiş ve Yanımda Kal ve Ailecek Şaşkınız filmlerinden de başarıyı yakalamıştır. Çağlar Ertuğrul sevgilisi Kayla Manukyan’dir. Çağlar Ertuğrul 1,87 metre boyunda ve 81 kilo ağırlığındadır.

Serdar Türk istihbaratının en gözde ve karizmatik ajanıdır. Daha 10 yaşında gurbetçi bir ailenin çocuğu olarak Almanya’da yaşarken anne ve babasını neo-nazilerin saldırısı ile kaybetmiştir. O dönem istihbarat şefi olarak görev alan Mete Bey’in gözetiminde Türkiye’ye getirilerek özel olarak yetiştirilmiştir. Serdar çocukluktan beri yakın dövüş ve silah kullanma konusunda özel olarak eğitimler almıştır. caglar ertugrul Teskilat Dizisi

Ezgi Eyüboğlu – Ceren

Teşkilat Dizisi Oyuncularından biri olan Ezgi Eyüboğlu Son olarak Payitaht Abdülhamid ve Bir Aile Hikayesi gibi dizilerde yer almıştır. Ezgi Eyüboğlu en büyük çıkışını başrolde yer aldığı Ulan İstanbul ve Adı Mutluluk dizileri ile yaşamıştır. 15 haziran 1988 de İstanbul da hayata gözlerini açan Ezgi Eyüboğlu akademik eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat fakültesinde tamamlamış daha sonra da Bahçeşehir Üniversitesi‘nde oyunculuk eğitimi almıştır. Ezgi Eyüboğlu 52 kg ağırlığında ve 1.65 m boyundadır. Ezgi Eyüpoğlu Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile aşk yaşamaktadır. Ezgi Eyüboğlu Teşkilat dizisi ile ilk kez bir aksiyon dizisinde yer alacaktır.

Ceren Serdar’ın sevgilisidir. Ceren eli lezzetli bir kızdır mutfakta harikalar yaratır ve Serdar’ın kalbini her seferinde yeniden çalar. Şuanda Fransız soslarını satarak hayatına devam etmektedir. 

ezgi eyuboglu teskilat dizisi

Mesut Akusta (Mete)

Teşkilat Dizisi Oyuncuları arasında yer alan Mesut Akusta son olarak Babil dizisinde hayat vermiştir. Dizi de hayat verdiği Süleyman karakteri ile adeta devleşen Mesut Akusta 22 Şubat 1964 Konya doğumludur ve 56 yaşının içindedir. Ankara’da edebiyat eğitimi alan Mesut Akusta tiyatroya ise çocuk oyunları sergileyerek başladı. Özellikle Karagül dizisinde hayat verdiği Kendal Şamverdi karakteri ile büyük çıkış yakalayan Mesut Akusta daha sonra yer aldığı Ölene Kadar ve Yıldızlar Şahidim gibi dizilerde tutunamasa da Börü dizisinde bir kez daha büyük başarı yakalamıştır. Daha sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz- da Natocu Ekrem olarak yer alan Mesut Akusta 180 cm boyunda ve 85 kg ağırlığındadır.

Mete Bey özel istihbarat ekibin kurucusu ve yöneticisidir.  Mete Bey, oldukça stratejik bir adamdır; tek derdi devletidir. Kendini yetiştirmiş olaylara genelde farklı bir gözle bakabilen cesur bir adamdır. 

mesut akusta teskilat dizisi

Deniz Baysal (Zehra)

Hizmetçiler dizisinde hayat verdiği Eda karakteri ile büyük bir hüsran yaşayan Deniz Baysal Teşkilat dizisinde tekrar kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak. 5 Nisan 1991 İzmir doğumlu olan Deniz Baysal 29 yaşındadır. Oyuncu Barış Yurtçu ile evlenen Deniz Baysal özellikle Söz dizisinde hayat verdiği Savcı Derya karakteri ile izleyicinin gönlünü kazanmıştı. İşletme eğitiminin üzerine bir çok kişiden özel oyunculuk dersleri alan Deniz Baysal Kaçak Gelinler dizisinde hayat verdiği Kainat karakteri ile ünlenmişti. Son dönemde Sevda Kuşun Kanadında ve Rüzgarın Kalbi gibi dizilerde yer alan Deniz Baysal 2019’a da  Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde hayat verdiği Hazan karakteri ile damga vurmuştur.

Yeni kurulan ekibin en önemli istihbaratçılarından biri olan Zehra her durumda sakinliğini koruyabilen her zaman mantığını ve zekasını kullanan güzel bir kızdır. Güzelliği ile dikkat çeken Zehra hayallerle değil gerçeklere göre hareket eder. 

deniz baysal teskilat dizisi

Tuncer Salman – Hakkı Dayı

1965 de Uşak da dünyaya gelen Tuncer Salman 55 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesinde Tiyatro bölümü mezunu olan Tuncer Salman Yılmaz Erdoğan’ın keşfettiği ve ünlü yaptığı tiyatroculardandır. Vizontele filmi ile çok sevilen Tuncer Salman Organize İşler, Hokkabaz gibi bir çok Cem Yılmaz filmlerinde de yer alan Tuncer Salman son olarak Küçük Dev Kadın Dilberay Filminde bir gazino patronu olarak yer almıştır. 2019 da Kuşlarla Yolculuk dizisinde yer alan Tuncer Salman 1.79 cm ve 76 kg ağırlığındadır. Teşkilat Dizisi Oyuncuları arasında yer almaktadır ve dizi de Hakkı karakteri ile yer alacaktır.

Hakkı dayı ekibin takip uzmanıdır. Kimseye fark ettirmeden günlerce takip yapabilen Hakkı dayın yıllar inçinde insan sarrafı olmuştur. insan davranışlarının analiz etme de onun üzerine yoktur. 

tuncer salman

Ezgi Şenler – Pınar

Son olarak Çatı Katı Aşk dizisinde yer alan  ve olaylı bir şekilde diziden ayrılan Ezgi Şenler Teşkilat dizisi kadrosunda yer aldı. 1993 Ankara doğumlu olan Ezgi Şenler 27  yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Modern Dans Bölümü mezunu olan Ezgi Şenler ilk olarak Bodrum Masalı dizisinde hayat verdiği Aslı karakteri ile tanınmıştır. Daha sonra Nefes Nefese dizisinin Mercan karakteri ile yer alan Ezgi Şenler Can Evim dizisinde ise başarısızlığı tatmıştır. 1,68 metre boyunda ve 55 kilo ağırlığında ola Ezgi Şenler’in bilinen bir sevgilisi yoktur. Ezgi Şenler Çatı Katı Aşk dizisinde kendisine yapılan haksızlıktan sonra bir Trt 1 dizisinde yer alarak kendini garantiye almıştır.

plastik makyaj uzmanı olan Pınar kılık değiştirme konusunda da uzmandır. Çocukluktan beri oyuncu olma hayalleri kuran Pınar kendini MİT’te bulmuş yaptığı işi de sevince mesleğinde ilerlemiş özel ekibe bile girmeyi başarmıştır.

ezgi senler resimleri teskilat dizisi

Mehmet Usta – Zayed Fadi 

20 Şubat 1973 de Düzce de dünyaya gelen Mehmet Usta 48 yaşındadır. Marmara üniversitesi Sanat Sosyolojisi bölümü eğitimi alan Mehmet Usta Ekmek Teknesi dizisinde hayat verdiği Ölü karakteri ile dikkat çekmiştir.

Ortadoğu’nun en tehlikeli adamlarından biri olan Zayed Fadi Türk düşmanı Filistin’li bir adamdır. Çocukluğu parasızlık ve yoksulluk içinde Filistin’de geçen Zayed Fadi daha çocukken güçlü olmayı kafasına koymuştur. Zayed Fadi para kazanmak ve gücü elde etmek için hayatta her şeyi mübah görür. zayed fadi teskilat dizisi

Oğuzhan Kayra Koç – Amir

Oğuzhan Kayra Koç Teşkilat dizisine sonradan dahil olacak ve dizi de Fadi’nin oğlu Amir karakteri ile yer alacak. Son olarak Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Ozan karakterine hayat veren Oğuzhan Kayra Koç 28 Ocak 1998 de Ankara doğumludur. 185 cm boyunda ve 73 kg olan Oğuzhan Kayra Koç Ankara Akademi Sanat Tiyatrosu’nd Oğuzhan Kayra Koç Vatanım Sensin, Hayat Şarkısı ve Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi diziler deküçük rollerde yer almıştır.

Amir Fadi’nin biricik oğludur. Sosyal medya ve iletişim kısmında görev almaktadır. Zengin bir hayat sürmektedir babasının parası ile kadınlara ve arabalara düşkündür. 

Oguzhan Kayra Koc teskilat fadinin oglu

Atılay Uluışık

9 mart 1977 Ankara doğumlu olan Atılay Uluışık 44 yaşının içindedir. Aslen Balıkesirli olan usta oyuncu İstanbl Yıldız Teknik Üniversitesinde Matematik eğitimi almıştır. Bizimkiler dizisi ile tanınan Atılay Altunışık 2014 de Kara Para Aşk dizisinde Ege karakterine hayat vermiştir. Atilay Uluisik teskilat dizisi

Nihat Altınkaya – Hulki

28 Eylül 1979 da Karabük da dünyaya gelen Nihat Altınkaya 42 yaşındadır. Nihat Altınkaya kariyerine voleybol oyuncusu olarak başlasa da sonradan Boks ile ilgilenmiştir. Daha sonra oyunculuk yeteneklerini fark eden Nihat Altunkaya oyuncu olmak için yarışmalara katılmış ve dikkat çekmiştir. Yaprak Dökümü ve Kurtlar Vadisi gibi projeler ile başladığı oyunculuğunu Söz dizisi ile taçlandırmıştır.

Ateşli silahlarda uzman olan Hulki yakın dövüş ve ileri sürüş tekniklerinde uzmandır. Hiperaktif bir kişilik olan Hulki ayı zamanda hırslı ve asabidir. 

nihat altinkaya teskilat dizisi

Serdar Yeğin – Uzay 

Serdar Yeğin 12 Ocak 1980 de Bursa da dünyaya gelmiştir. 41 yaşında olan Serdar Yeğin İstanbul Üniversitesi mezunudur. Son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde izlediğimiz Serdar Yeğin daha önce de Huzur Sokağı  ve Adanalı gibi dizilerde yer almıştır.

Uzar  Amerika’da doktora yapmış çok zeki, gelişime açık ve sürekli ileriyi düşünüp değerlendirebilen bir istihbarat görevlisidir. Ekipte analist olarak görev yapan Uzay ekibin beynidir. Operasyonların planlanması ve olağan dışı durumların değerlendirilmesi ve yeniden plan yapılması Uzay’ın görevidir. serdar yegin resimleri 2021

Ahmet Uğur Say – Gürcan

Ahmet Uğur Say 1984 Manisa doğumludur ve 37 yaşının içindedir. Kurtlar Vadisi Pusu ve Vatanım Sensin gibi dizilerde yer alan Ahmet Uğur Say Afyon Kocatepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunudur.

Gürcan ekipte siber güvenlik uzmanı olarak görev yapar. Sempatik bir tip olan Gürcan işinde o kadar yeteneklidir ki hackleyemeyeceği telefon daha üretilmemiştir. teskilat gurcan

Yavuz Bingöl – Adem Seyhan

Usta ses sanatçıcı Yavuz Bingöl istihbaratçı Adem karakteri ile Teşkilat Dizisi Oyuncularından biri oldu.

Serdar’ın akıl hocası olan Yavuz eski bir MİT ajanıdır. Yıllar içinde kendine çok iyi bir istihbarat ağı kuran Yavuz Bingöl emekli olsa da hala uçan kuştan haberi olan bir adamdır. Yavuz Bingöl şimdilerde küçük bir tespih dükkanında etliye sütlüye karışmadan yaşar. 

Teskilat dizisi Yavuz

Mert Karabulut – Kemal

Mert Karabulut 25 Ekim 1982 Ankara doğumludur ve 39 yaşının içindedir. Ankara Üniversitesi Matematik eğitimi alan Mert Karabulut Arka Sokaklar, Payitaht Abdülhamid, Kardeşim İçin ve Vuslat gibi dizilerde yer almıştır.

Zehra’nın eski eşi, kızının babası

teskilat kemal

Elisa Mürvet Ekmekçi – Yağmur

Elisa Mürvet Ekmekçi Sevinç Meltem ajansın oyuncusudur. 7 yaşındadır ve ela gözlü kumral tenlidir.

Zehra ile Kemal’in kızıdır. teskilat dizisi Yagmur

Feray Darıcı – Ebru

Teşkilat Dizisi Oyuncuları arasında yer alan Feray Darıcı 1981 doğumludur ve 40 yaşındadır. Ankara Üniversitesinde tiyatro eğitimi almıştır. Aslen Hatay doğumludur. 5. Boyut, Büyük Buluşm gibi dizilerde yer almıştır.

Ebru Uzay’ın eşidir. Uzay’ı çok sevse de onun kendisini aldattığını öğrendikten sonra ondan nefret etmeye başlamıştır. Severek evlense de 1 yıllık problemli bir evlilikleri vardır.

feray darici

Pervin Ünalp

Ankara Üniversitesinde tiyatro eğitimi alan Pervin Ünalp Şevkat Yerimdar dizisi ile tanınmıştır. Tiyatro oyunları ile çok sevilen Pervin Ünalp slen Amasya Merzifon’ludur.

Hakkı’nın eşi.

pervin unalp

Koray Ergün – Hulki’nin Babası

Koray Ergün 1958 Ankara doğumludur ve 63 yaşının içindedir. Ankara Ekin Tiyatrosu aktif olarak görev almaktadır. Yamak Ahmet ve Benim İçin Üzülme gibi dizilerde yer almıştır.

Hulki’nin babası

koray ergun hulkinin babasi

Leyla Okay

1963 doğumlu olan Leyla Okay 58 yaşının içindedir. Ankada Devlet Tiyatrosu mezunu olan Leyla Okay Yalancı Bahar dizisi ile tanınmıştır.

leyla okay

Hilal Anay

Tunay Menajerliğin oyuncusudur. Son olarak Yemin dizisinde Gülsüm karakterine hayat vermiştir. Hilal Anay sosyal medya fenomenidir. hilal anay

Gökhan Gürdeyiş – Hakkı’nın oğlu

Gökhan Gürdeyiş Hacattepe Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Aynı zamanda da ses sanatçısı olarak da piyasa da çalışmaktadır.

Gökhan Gürdeyiş Teşkilat dizisinde Hakkı’nın oğlu olarak yer alacaktır.Gokhan Gurdeyis

Beyza Doğa Toptan

Azra Bölek

Devlet Tiyatrosu ve Kültür ve Turizm Bakanlığı devlet halk oyunları dansçısıdır. Teşkilat dizisi ilk dizisi olacaktır. azra bolek

Serkan Genç

Serkan Genç Teşkilat Dizisi Oyuncularından biridir. 2 Temmuz 1980 Hatay doğumludur ve 41 yaşının içindedir. 2007 yılında Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Son olarak İffet ve Nefes Nefese dizlerinde yer almıştı.serkan genc

Erdem Alpyürek

Eneshan Nalbant

Beni Bırakma dizisinde izlediğimiz sevilen oyuncu Eneshan Nalbant şimdi de Teşkilat dizisi kadrosunda yer alacak. Eneshan Nalbant 1996 Ankara doğumludur ve 25 yaşının içindedir. Eneshan Nalbant son olarak Her Yerde Sen dizisinde Enes karakteri ile yer almıştır.eneshan nalbant teskilat dizisi

Trt 1’in reytingleri düşük olan Tövbeler Olsun dizisi yerine pazar akşamları ekranlara gelmesi beklenen Teşkilat dizisinin pazar akşamlarının reyting birincisi olan ve şuanda yayında olmayan Savaşçı dizisinin izleyicisini kendisine çekmesi bekleniyor.

Teşkilat isminde Youtube’da AND film tarafından çekilen film çok beğenilmiş ve izleyicinin istihbarat konulu dizilere ilgisinin ne kadar yoğun olduğu görülmüştü bir de maske takmadığı için ceza yiyen ancak cezadan kurtulmak için “Bana teşkilatın numarasını gönderin diyen gencin de çok fazla dikkat çekmesi ve gündem olması sonrası Tims B Yapım Teşkilat dizisini hazırlamaya karar verdi. Tahminlerimize göre eniştesinden teşkilatın numarasını isteyen Cihan Aksu’nun da Teşkilat dizisinde yer alması bekleniyor.

Bir asker dizisi şeklinde olacak Teşkilat dizisinde Milli İstihbarat Teşkilatına bağlı olarak çalışan özel bir birliğin hikayesi anlatılacak. Yurt içinde ve yurt dışında çok başarılı özel operasyonlara imza atan bu gizli teşkilatın neferleri ise kimse tarafından tanınmadığı gibi şehit olduklarında bile kimse onların neden şehit olduğunu bilmez; ancak vatan bu gizli kahramanlara minnettardır. tesklilat dizisi cihan aksu

Yorum yaz

Teşkilat Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Yeni Gelenler Dahil) (4 Yorum)

  1. Evrim akın gelsin mehmet usta ile aynı dizide oynasın ama iyi rolde oynasın bez bebekdeki de ki yeni hakan gelsin