Teşkilat Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Yeni Gelenler Dahil)

 

Teşkilat Dizisi Oyuncuları Çağlar Ertuğrul, Ezgi Eyüboğlu, Mesut Akusta ve Deniz Baysal oldu. Yağız Alp Akaydın’ın yönetmen olarak yer alacağı Teşkilat dizisi Tims&B yapım tarafından 7 mart pazar akşamı ilk bölümü izleyici karşısına çıkacak.

Teşkilat Yeni Gelen Oyuncular 4. sezon 2023

Murat Yıldırım (Ömer)

Son dönemde Aziz ve Ramo dizileri ile adından sıkça söz ettiren Murat Yıldırım Teşkilat oyuncusu oldu ve dizi de Ömer isimli bir MİT elemanına hayat verecek. 13 Nisan 1979 Konya doğumlu olan İmane Elbani aslen Mardinlidir. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olan Murat Yıldırım ilk olarak Fırtına ve Asi dizisi ile ismini duyurmuştur. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını 2 sezon sunan Murat Yıldırım 1.82 metre boyunda ve 72 kilo kg ağırlığındadır.

Ömer babasız büyümüş bir MİT saha elemanıdır. Mahallesinde çok sevilen Ömer kardeşi Halim’in şehit edilmesinden sonra daha terör örgütlerine karşı bilenmiştir. 

Teşkilat Yeni Gelen Oyunculardan biri de ömer karakteri olacak

Sarp Levendoğlu (İbrahim)

Teşkilat Dizisinde yeni sezonda yer alacak Sarp Levendoğlu 24 Aralık 1981 Ankara doğumludur. Günümüz itibari ile 42 yaşının içinde olan oyuncu İstanbul Kültür Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Bir dönem rol arkadaşı Birce Akalay ile evliliği ile gündeme gelmiştir ancak bu evlilik 2017 yılında sonlanmıştır. Başarılı oyuncu daha önce Küçük Ağa, Alparslan Büyük Selçuklu, Savaşçı, Ölene Kadar gibi popüler dizilerde rol almıştır.

İbrahim, fizikli, ‘Pehlivan’ lakaplı bir Özel Kuvvetler askeridir. Gelen teklif sonrası ekibe katılacak.Teşkilat Dizisi Oyuncuları İbrahim

Yunus Emre Yıldırımer (Korkut)

Daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Adı Sevgi dizilerinde yer alan Yunus Emre Yıldırımer Teşkilat dizisinin yeni erkek başrol oyuncusu oldu. Hatırlanacağı üzere Yunus Emre Yıldırımer Teşkilat dizsinde de Alparslan Çakırbeyli karakteri ile bir istihbarat çalışanı olarak görev yapıyordu. Şimdi ise Yunus Emre Yıldırımer Milli İstihbarat Teşkilat’ı MİT’in en gözde saha elemanı olarak diziye dahil olacak ve kurulan özel ekipte yer alacak. Teşkilat dizisinde Yunus Emre Yıldırımer ile Deniz Baysal Yurtçu’nun hayat verdiği Zehra karakteri partner olacak.

Korkut Zehra’nın abisi Ömer ile Halim’in de mahalleden arkadaşıdır. Asker olmak istese de nasip olmamıştır. Cesur bir adamdır mahallesinde uyuşturucu satıcılarına göre kendince mücadele verir. 

Yunus Emre Yıldırımer Teşkilat Yeni Gelen Oyunculardan olacak ve dizi de özel bir karaktere hayat verecek

Aybüke Pusat (Neslihan)

Teşkilat’ın yeni kadın başrolü Aybüke Pusat 22 Mayıs 1995 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümünden mezun olmuştur. 2014 Miss Turkey 3.sü olan güzel oyuncu 173cm boyunda ve 51kg’dır. Daha önce Medcezir, Şahin Tepesi, Söz, Kapı gibi dizilerde rol almıştır.

Neslihan eski bir Büyükelçi Çetin’in kızıdır. Bosna’da düzenlenen saldırıda Ömer sayesinde kurtulmayı başarmıştır. Ömer ile aynı ekipte mertçe düşmanları alt edecektir. Zamanla Ömer ile bir birliktelik yaşayacaklar.Teşkilat Dizisi Oyuncuları Neslihan

Serdar Yeğin – Uzay 

Serdar Yeğin 12 Ocak 1980 de Bursa da dünyaya gelmiştir. 41 yaşında olan Serdar Yeğin İstanbul Üniversitesi mezunudur. Son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde izlediğimiz Serdar Yeğin daha önce de Huzur Sokağı  ve Adanalı gibi dizilerde yer almıştır.

Uzar  Amerika’da doktora yapmış çok zeki, gelişime açık ve sürekli ileriyi düşünüp değerlendirebilen bir istihbarat görevlisidir. Ekipte analist olarak görev yapan Uzay ekibin beynidir. Operasyonların planlanması ve olağan dışı durumların değerlendirilmesi ve yeniden plan yapılması Uzay’ın görevidir. blank

Cengiz Bozkurt (Çetin)

Teşkilat Dizisinde Çetin karakteriyle izleyici ile buluşan Cengiz Bozkurt 1964 Yılında Nevşehir’de doğmuştur. 2023 yılı itibari ile 59 yaşının içinde olan oyuncu efsane dizilerden Leyla İle Mecnun’un Erdal Bakkalı olarak tanınır.

Çetin, Mit ajanı Neslihan’ın babasıdır. Kötü bir karaktere sahiptir.Teşkilat Dizisi Oyuncuları Çetin

Tuğçe Açıkgöz (Gizem)

Tuğçe Açıkgöz 10 Şubat 1993 Ankara doğumludur. Günümüz itibari ile 30 yaşının içinde olan oyuncu  Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. 168cm boyundaki güzel oyuncu daha önce Menajerimi Ara, Bir Küçük Gün Işığı, Leke, Sol Yanım, Oğlum gibi dizilerde rol almıştır.

Gizem, özel kuvvetlerde askerdir. Milli İstihbarat Teşkilatından gelen teklif sonrası ekibe katılacaktır. Pek gözükse de duygusal bir yapısı vardır.

teşkilat dizisinde gizem karakterine Tuğçe Açıkgöz hayat verecek

Ali Burak Ceylan

26 Mayıs 1991 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu Ali Burak Ceylan 2024 yılı itibari ile 33 yaşının içindedir. Kocaeli Üniversitesinden mezun olduktan sonra Osman Yağmurdereli Sanat Merkezinden oyunculuk dersleri almıştır. Başarılı oyuncu daha önce Diriliş Ertuğrul, Kara Sevda gibi yapımlarda rol almıştır.blank

Gizem Ünsal (İlana)

1990 İstanbul doğumlu Gizem Ünsal’da Teşkilat yeni gelen oyuncular arasında yerini aldı. Güzel oyuncu daha önce Sadakatsiz, Fazilet Hanım ve Kızları, Bir Küçük Gün Işığı gibi yapımlarda rol almıştır.Teşkilat İlana

Melisa Akman (Nazlı)

Teşklat Oyuncuları arasına yeni sezonda fahil olan Melisa Akman 21 Aralık 1990 İstanbul doğumludur. 2023 yılı itibari ile 33 yaşının içinde olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Tugay Yeşilağaç ile Eylül ayında nişanlanan Melisa Akman daha önce Atiye, Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı, Şarkı Söyleyen Kadınlar gibi yapımlarda rol almıştır.

Nazlı, Bomba imha uzmanıdır.blank

Selin Genç (Sena)

Teşkilat dizisinde Sena karakterine hayat verecek Selin Genç 26 Haziran 1994 doğumludur. Günümüz itibari ile 29 yaşının içinde olan oyuncu Selçuk Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Güzel oyuncu Selin Genç’in rol aldığı bazı yapımlar ise şu şekilde:  Sana Söz, Bir Zamanlar ÇukurovaTeşkilat Dizisi Oyuncuları Sena

Sibel Aytan (Elif)

Elif dış ilişkiler uzmanıdır.

Sibel Aytan (teşkilat dizisinde Elif karakteri ile yer alacak elif uzmandır.

Taner Ertürkler (MİT Başkanı)

Taner Ertürkler Teşkilat dizisinde MİT Başkanı olarak yer alacak ve dizi de üstün oyunculuk yetenekleri ile dikkat çekecek.

Taner Ertürkler teşkilat dizisinde MİT Başkanı olarak yer alacak

Ebru Nil Aydın (Sacide)

Ebru Nil Aydın Teşkilat’a Yeni Gelen Oyunculardan oldu. Oyuncu ve yönetmen olan Ebru Nil Aydın 7 Ağustos 1965 Ağrı doğumludur ve 67 yaşındadır. Ebru Nil Aydın Hacettepe Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Ebru Nil Aydın son olarak Cennet’in Gözyaşları ve Şahane Damat gibi dizilerde yer almıştır.

Ebru Nil Aydın  Teşkilat dizisinde Ömer’in annesi Sacide’ye hayat verecektir. Sacide bir oğlunu SAT Komandosu bir oğlunu Mit ajanı olarak yetiştirmiş güçlü bir kadındır. Küçük oğlu Halim şehit olduktan sonra çok zor zamanlar geçirecektir.  blank

İlker Kızmaz (Cihangir)

9 Eylül 1975 İzmir doğumlu yakışıklı oyuncu İlker Kızmaz 2023 yılı itibariyle 48 yaşındadır. Eğitiminin bir Kısımını Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden almıştır. Tiyatroya ilgi duyan Kızmaz İzmir’de kurulan özel tiyatrolarda görev almıştır. Oyunculuk eğitimini ise 2004 yılında İstanbul’a giderek Ekol Drama Sanat Evi’nde, daha sonra da Bahçeşehir Üniversitesinde almıştır. Teşkilat dizisinden önce de Aslı ile Kerem, Yeter Anne ve Candan Öte gibi dizilerde rol almıştır

Cihangir, Neslihan’ın nişanlısıdır.Teşkilat Cihangir

Ceyhun Mengiroğlu (Gökhan)

Aralık 1986 İstanbul doğumlu olan Ceyhun Mengiroğlu aslen Kastamonuludur. Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden alan yakışıklı oyuncu ilk kez 2015 yılında çıktığı adı Mutluluk Dizisi ile televizyon dünyasına giriş yapmıştır. Daha önce Paramparça, Rüya, Payitaht Abdülhamid, Maria ile Mustafa ve İkimizin Sırrı gibi dizil ve filmlerde yer bulmuştur.

Gökhan, Neslihan’ın kardeşidir.Teşkilat Gökhan

Gürkan Uygun (Efkar Baba)

Gürkan Uygun geçen sezon Teşkilat dizisinde Yıldırım karakteri ile yer almıştı; Yıldırım karakteri öldükten sonra Gürkan Uygun yeni bir karakter ile Teşkilat dizisine devam edecek.

Efkar Baba Bosna Savaşında cephede yer almış milliyetçi bir adamdır. Şimdilerde mahallenin fırıncısıdır. Aç doyuran kimseyi kırmayan herkesin akıl danıştığı sayılan sevilen biri gibi görünür ancak gerçekte MİT’in üst düzey saha elemanlarından biridir. Efkar Babanın karanlık geçmişini ise kimse bilmez. 

blank

 

Levent Can (David HARTLEY)

Levent Can Teşkilat oyuncu kadrosunda yer alacak ve Teşkilat dizisinin kötü adamı olacak. 23 Ağustos 1971 İstanbul doğumlu olan Levent Can son dönemde Kurtlar Vadisi Pusu, İçerde, Arıza gibi dizilerde kötü rollerde yer almıştır.

Levent Can Teşkilat dizisinde Amerikan İstihbarat ajansı CIA’nın Türkiye ve Ortadaoğı’dan sorumlu İstasyon Şefidir. Amerikalı diplomat olarak Türkiye’ye girip çıksa da acımasız bir terör mensubu ve yöneticisidir. 

Levent Can teşkilat dizisi oyuncusu oldu ve dizinin kötü adamı olacak

Cansu Tuman (Celine)

Son dönemde hem Yemen hemde Öğretmen dizilerinde güzelliği ile büyüleyen Cansu Tuman Celine karakteri ile Teşkilat oyuncu kadrosunda yer alacak. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Tülin Özen’in hayat verdiği Arzu karakterinin gençliğini canlandırarak tanınan Cansu Tuman 1994 İstanbul doğumludur ve daha 26 yaşındadır.

Teşkilat dizisinde Celine David’in saf ve temiz kızıdır David’in görevinin farkında değildir babasını basit bir diplomat sanmaktadır. Ömer ile tanışan Celine ondan etkilenecektir.  

blank

Seren Deniz Yalçın (Helen Hartley)

Son olarak Zeytin Ağacı dizisinde Eva karakteri ile yer alan Seren Deniz Yalçın Teşkilat dizisinde Helen karakteri ile yeni gelen oyuncu olacak. 1,72 m boyunda 60 kg ağırlığında olan Seren Deniz YALÇIN 29 Kasım 1993 doğumludur ve 29 yaşındadır.

Seren Deniz Yalçın Teşkilat dizisinde David adına istihbarat toplayan bir teröristtir. Hem güzel olan Helen hemde çok zeki ve acımasız bir kadındır. Görünürde gazetecilik faaliyetleri yapmaktadır ancak gerçek görevi terör örgütlerinin bağlantısını kurmaktır. Savaş muhabirliği yapmışı olan Helen Hartley cesur, korkusuz ve güzel bir kadındır. Seren Deniz Yalçın teşkilat dizisi helen

Yunus Narin (FRANCIS)

Son olarak Eray karakteri ile Son Yaz dizisinde izlediğimiz Yunus Narin Teşkilat dizisine yeni gelen oyuncu oldu. Yunus Narin 1989 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir ve 33 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesinde Sinema ve Televizyon  bölümü mezunu olan Yunus Narin 1.74 metre boyunda ve 71 kilo ağırlığındadır. Yunus Narin’in önemli dizileri arasında Sevgili Geçmiş  ve Yılanların Öcü dizileri de vardır.

Francıs Teşkilat dizisinde David’in sağ koludur. David adına Türkiye’de ki her türlü terör faaliyetlerini yürütür. 

yunus narin teşkilat dizisi oyuncusu oldu ve dizi de kötü adam olarak Yunus Narin yer alacak

 

Hande Dilan Hancı (Zeynep)

Zeynep Ömer’in şehit edilen kardeşi Halim’in nişanlısıdır. Korkut’un da kız kardeşi olan Zeynep Halim’in şehadetini bir türlü kabullenememiştir. Hande Dilan Hancı teşkilat dizisinde zeynep karkateri ile Korkut'un kardeşine hayat verecek

Orhan Arı (Teşkilat Halim)

Daha önce Söz dizisinde Efe karakteri ile yer alan Orhan Arı Teşkilat dizisinin ilk bölümünde Halim karakteri ile yer alacak.

Halim Zeynep’in nişanlısı Ömer’in de kardeşidir. TSK’da Subay olarak çalışırken şehit edilmiştir. 

Orhan Arı Teşkilat dizisinde Halim karakteri ile yer alacak

Ergün Metin (Berdo)

Bir Zamanlar Çukurova Vahap’ı Ergün Metin Berdo karakteri ile Teşkilat oyuncu kadrosuna dahil olacak. Ergün Metin 24 Mart 1985 Malatya doğumludur ve 37 yaşındadır. İzmir 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezunu olan oyuncu aslen tiyatro ustasıdır. blank

Teşkilat Yeni Gelen Oyuncular 3. sezon 2022

Gürkan Uygun (Yıldırım)

Hayırsever bir iş adamı olan bilinen Yıldırım gerçekte uluslar arası karanlık bir suç örgütü lideridir. teşkilat dizisinde yıldırım karakterine gürkan uygun hayat verecek

Turgut Tunçalp

Diziden Ayrıldı

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Haşmet Façalı karakteri ile yer alan ve çok sevilen Turgut Tuncalp Teşkilat dizisine yeni gelen oyunculardan biri oldu. 12 Mayıs 1976 Sakarya doğumlu olan Turgut Tunçalp 45 yaşının içindedir.  Bir çok aksiyon projesinde yer alan ve yer almayı seven Turgut Tuncalp daha önce de Çukur dizisinde Kasım Helva karakteri ile yer almıştı. Turgut Tuncalp teşkilat dizisine yeni gelen oyuncular listesine girdi.

Teşkilat Dizisi Oyuncu Kadrosu

Çağlar Ertuğrul (Serdar)

Hem asker dizilerinin hemde romantik komedi dizilerinin vazgeçilmez isimlerinden olan Çağlar Ertuğrul Dağ serisinde ortaya koyduğu başarının ardından bir romantik komedi dizisi olan Afili Aşk’ta da üstün bir başarıya imza atmıştı. Şimdi yeniden Teşkilat dizisi için eline silah alacak olan deneyimli oyuncu aslen İzmirlidir.  5 kasım 1987’de Karşıyaka’da doğan yakışıklı oyuncu  Çağlar Ertuğrul Teşkilat dizisinde oynadığı sırada 33 yaşındaydı. Koç Üniversitesinde Makine mühendisliği eğitimi alan Çağlar Ertuğrul  Youtube’da yakışıklılığı ve insanları güldürme yeteneği ile çok fazla olumlu tepki alınca oyunculuk için Akademi 35.5’a başvurmuş ve başarılı bir eğitimin ardından Dağ filmi kadrosuna dahil edilmiş ve ilk işinde ünlü olmayı başarmıştır.  Bana Masal Anlatma, Medcezir ve Benim İçin Üzülme ve Fazilet Hanım ve Kızları gibi dizilerde de başarısını devam ettiren Çağlar Ertuğrul bu başarısını sinema filmlerinde de göstermiş ve Yanımda Kal ve Ailecek Şaşkınız filmlerinden de başarıyı yakalamıştır. Çağlar Ertuğrul sevgilisi Kayla Manukyan’dir. Çağlar Ertuğrul 1,87 metre boyunda ve 81 kilo ağırlığındadır.

Diziden Ayrıldı.

Serdar Türk istihbaratının en gözde ve karizmatik ajanıdır. Daha 10 yaşında gurbetçi bir ailenin çocuğu olarak Almanya’da yaşarken anne ve babasını neo-nazilerin saldırısı ile kaybetmiştir. O dönem istihbarat şefi olarak görev alan Mete Bey’in gözetiminde Türkiye’ye getirilerek özel olarak yetiştirilmiştir. Serdar çocukluktan beri yakın dövüş ve silah kullanma konusunda özel olarak eğitimler almıştır. blank

Ezgi Eyüboğlu – Ceren

Teşkilat Dizisi Oyuncularından biri olan Ezgi Eyüboğlu Son olarak Payitaht Abdülhamid ve Bir Aile Hikayesi gibi dizilerde yer almıştır. Ezgi Eyüboğlu en büyük çıkışını başrolde yer aldığı Ulan İstanbul ve Adı Mutluluk dizileri ile yaşamıştır. 15 haziran 1988 de İstanbul da hayata gözlerini açan Ezgi Eyüboğlu akademik eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat fakültesinde tamamlamış daha sonra da Bahçeşehir Üniversitesi‘nde oyunculuk eğitimi almıştır. Ezgi Eyüboğlu 52 kg ağırlığında ve 1.65 m boyundadır. Ezgi Eyüpoğlu Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile aşk yaşamaktadır. Ezgi Eyüboğlu Teşkilat dizisi ile ilk kez bir aksiyon dizisinde yer alacaktır.

Diziden Ayrıldı.

Ceren Serdar’ın sevgilisidir. Ceren eli lezzetli bir kızdır mutfakta harikalar yaratır ve Serdar’ın kalbini her seferinde yeniden çalar. Şuanda Fransız soslarını satarak hayatına devam etmektedir. 

blank

Mesut Akusta (Mete)

Teşkilat Dizisi Oyuncuları arasında yer alan Mesut Akusta son olarak Babil dizisinde hayat vermiştir. Dizi de hayat verdiği Süleyman karakteri ile adeta devleşen Mesut Akusta 22 Şubat 1964 Konya doğumludur ve 56 yaşının içindedir. Ankara’da edebiyat eğitimi alan Mesut Akusta tiyatroya ise çocuk oyunları sergileyerek başladı. Özellikle Karagül dizisinde hayat verdiği Kendal Şamverdi karakteri ile büyük çıkış yakalayan Mesut Akusta daha sonra yer aldığı Ölene Kadar ve Yıldızlar Şahidim gibi dizilerde tutunamasa da Börü dizisinde bir kez daha büyük başarı yakalamıştır. Daha sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz- da Natocu Ekrem olarak yer alan Mesut Akusta 180 cm boyunda ve 85 kg ağırlığındadır.

Diziden Ayrıldı.

Mete Bey özel istihbarat ekibin kurucusu ve yöneticisidir.  Mete Bey, oldukça stratejik bir adamdır; tek derdi devletidir. Kendini yetiştirmiş olaylara genelde farklı bir gözle bakabilen cesur bir adamdır. 

blank

Deniz Baysal (Zehra)

Hizmetçiler dizisinde hayat verdiği Eda karakteri ile büyük bir hüsran yaşayan Deniz Baysal Teşkilat dizisinde tekrar kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak. 5 Nisan 1991 İzmir doğumlu olan Deniz Baysal 29 yaşındadır. Oyuncu Barış Yurtçu ile evlenen Deniz Baysal özellikle Söz dizisinde hayat verdiği Savcı Derya karakteri ile izleyicinin gönlünü kazanmıştı. İşletme eğitiminin üzerine bir çok kişiden özel oyunculuk dersleri alan Deniz Baysal Kaçak Gelinler dizisinde hayat verdiği Kainat karakteri ile ünlenmişti. Son dönemde Sevda Kuşun Kanadında ve Rüzgarın Kalbi gibi dizilerde yer alan Deniz Baysal 2019’a da  Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde hayat verdiği Hazan karakteri ile damga vurmuştur.

Diziden ayrıldı.

Yeni kurulan ekibin en önemli istihbaratçılarından biri olan Zehra her durumda sakinliğini koruyabilen her zaman mantığını ve zekasını kullanan güzel bir kızdır. Güzelliği ile dikkat çeken Zehra hayallerle değil gerçeklere göre hareket eder. 

blank

Tuncer Salman – Hakkı Dayı

1965 de Uşak da dünyaya gelen Tuncer Salman 55 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesinde Tiyatro bölümü mezunu olan Tuncer Salman Yılmaz Erdoğan’ın keşfettiği ve ünlü yaptığı tiyatroculardandır. Vizontele filmi ile çok sevilen Tuncer Salman Organize İşler, Hokkabaz gibi bir çok Cem Yılmaz filmlerinde de yer alan Tuncer Salman son olarak Küçük Dev Kadın Dilberay Filminde bir gazino patronu olarak yer almıştır. 2019 da Kuşlarla Yolculuk dizisinde yer alan Tuncer Salman 1.79 cm ve 76 kg ağırlığındadır. Teşkilat Dizisi Oyuncuları arasında yer almaktadır ve dizi de Hakkı karakteri ile yer alacaktır.

Hakkı dayı ekibin takip uzmanıdır. Kimseye fark ettirmeden günlerce takip yapabilen Hakkı dayın yıllar inçinde insan sarrafı olmuştur. insan davranışlarının analiz etme de onun üzerine yoktur. 

blank

Ezgi Şenler – Pınar

Son olarak Çatı Katı Aşk dizisinde yer alan  ve olaylı bir şekilde diziden ayrılan Ezgi Şenler Teşkilat dizisi kadrosunda yer aldı. 1993 Ankara doğumlu olan Ezgi Şenler 27  yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Modern Dans Bölümü mezunu olan Ezgi Şenler ilk olarak Bodrum Masalı dizisinde hayat verdiği Aslı karakteri ile tanınmıştır. Daha sonra Nefes Nefese dizisinin Mercan karakteri ile yer alan Ezgi Şenler Can Evim dizisinde ise başarısızlığı tatmıştır. 1,68 metre boyunda ve 55 kilo ağırlığında ola Ezgi Şenler’in bilinen bir sevgilisi yoktur. Ezgi Şenler Çatı Katı Aşk dizisinde kendisine yapılan haksızlıktan sonra bir Trt 1 dizisinde yer alarak kendini garantiye almıştır.

plastik makyaj uzmanı olan Pınar kılık değiştirme konusunda da uzmandır. Çocukluktan beri oyuncu olma hayalleri kuran Pınar kendini MİT’te bulmuş yaptığı işi de sevince mesleğinde ilerlemiş özel ekibe bile girmeyi başarmıştır.

blank

Mehmet Usta – Zayed Fadi 

20 Şubat 1973 de Düzce de dünyaya gelen Mehmet Usta 48 yaşındadır. Marmara üniversitesi Sanat Sosyolojisi bölümü eğitimi alan Mehmet Usta Ekmek Teknesi dizisinde hayat verdiği Ölü karakteri ile dikkat çekmiştir.

Ortadoğu’nun en tehlikeli adamlarından biri olan Zayed Fadi Türk düşmanı Filistin’li bir adamdır. Çocukluğu parasızlık ve yoksulluk içinde Filistin’de geçen Zayed Fadi daha çocukken güçlü olmayı kafasına koymuştur. Zayed Fadi para kazanmak ve gücü elde etmek için hayatta her şeyi mübah görür. blank

Oğuzhan Kayra Koç – Amir

Oğuzhan Kayra Koç Teşkilat dizisine sonradan dahil olacak ve dizi de Fadi’nin oğlu Amir karakteri ile yer alacak. Son olarak Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Ozan karakterine hayat veren Oğuzhan Kayra Koç 28 Ocak 1998 de Ankara doğumludur. 185 cm boyunda ve 73 kg olan Oğuzhan Kayra Koç Ankara Akademi Sanat Tiyatrosu’nd Oğuzhan Kayra Koç Vatanım Sensin, Hayat Şarkısı ve Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi diziler deküçük rollerde yer almıştır.

Amir Fadi’nin biricik oğludur. Sosyal medya ve iletişim kısmında görev almaktadır. Zengin bir hayat sürmektedir babasının parası ile kadınlara ve arabalara düşkündür. 

blank

Atılay Uluışık

9 mart 1977 Ankara doğumlu olan Atılay Uluışık 44 yaşının içindedir. Aslen Balıkesirli olan usta oyuncu İstanbl Yıldız Teknik Üniversitesinde Matematik eğitimi almıştır. Bizimkiler dizisi ile tanınan Atılay Altunışık 2014 de Kara Para Aşk dizisinde Ege karakterine hayat vermiştir. blank

Nihat Altınkaya – Hulki

28 Eylül 1979 da Karabük da dünyaya gelen Nihat Altınkaya 42 yaşındadır. Nihat Altınkaya kariyerine voleybol oyuncusu olarak başlasa da sonradan Boks ile ilgilenmiştir. Daha sonra oyunculuk yeteneklerini fark eden Nihat Altunkaya oyuncu olmak için yarışmalara katılmış ve dikkat çekmiştir. Yaprak Dökümü ve Kurtlar Vadisi gibi projeler ile başladığı oyunculuğunu Söz dizisi ile taçlandırmıştır.

Ateşli silahlarda uzman olan Hulki yakın dövüş ve ileri sürüş tekniklerinde uzmandır. Hiperaktif bir kişilik olan Hulki ayı zamanda hırslı ve asabidir. 

blank

 

Ahmet Uğur Say – Gürcan

Ahmet Uğur Say 1984 Manisa doğumludur ve 37 yaşının içindedir. Kurtlar Vadisi Pusu ve Vatanım Sensin gibi dizilerde yer alan Ahmet Uğur Say Afyon Kocatepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunudur.

Gürcan ekipte siber güvenlik uzmanı olarak görev yapar. Sempatik bir tip olan Gürcan işinde o kadar yeteneklidir ki hackleyemeyeceği telefon daha üretilmemiştir. blank

Yavuz Bingöl – Adem Seyhan

Usta ses sanatçıcı Yavuz Bingöl istihbaratçı Adem karakteri ile Teşkilat Dizisi Oyuncularından biri oldu.

Serdar’ın akıl hocası olan Yavuz eski bir MİT ajanıdır. Yıllar içinde kendine çok iyi bir istihbarat ağı kuran Yavuz Bingöl emekli olsa da hala uçan kuştan haberi olan bir adamdır. Yavuz Bingöl şimdilerde küçük bir tespih dükkanında etliye sütlüye karışmadan yaşar. 

blank

Mert Karabulut – Kemal

Mert Karabulut 25 Ekim 1982 Ankara doğumludur ve 39 yaşının içindedir. Ankara Üniversitesi Matematik eğitimi alan Mert Karabulut Arka Sokaklar, Payitaht Abdülhamid, Kardeşim İçin ve Vuslat gibi dizilerde yer almıştır.

Zehra’nın eski eşi, kızının babası

blank

Elisa Mürvet Ekmekçi – Yağmur

Elisa Mürvet Ekmekçi Sevinç Meltem ajansın oyuncusudur. 7 yaşındadır ve ela gözlü kumral tenlidir.

Zehra ile Kemal’in kızıdır. blank

Feray Darıcı – Ebru

Teşkilat Dizisi Oyuncuları arasında yer alan Feray Darıcı 1981 doğumludur ve 40 yaşındadır. Ankara Üniversitesinde tiyatro eğitimi almıştır. Aslen Hatay doğumludur. 5. Boyut, Büyük Buluşm gibi dizilerde yer almıştır.

Ebru Uzay’ın eşidir. Uzay’ı çok sevse de onun kendisini aldattığını öğrendikten sonra ondan nefret etmeye başlamıştır. Severek evlense de 1 yıllık problemli bir evlilikleri vardır.

blank

Pervin Ünalp

Ankara Üniversitesinde tiyatro eğitimi alan Pervin Ünalp Şevkat Yerimdar dizisi ile tanınmıştır. Tiyatro oyunları ile çok sevilen Pervin Ünalp slen Amasya Merzifon’ludur.

Hakkı’nın eşi.

blank

Koray Ergün – Hulki’nin Babası

Koray Ergün 1958 Ankara doğumludur ve 63 yaşının içindedir. Ankara Ekin Tiyatrosu aktif olarak görev almaktadır. Yamak Ahmet ve Benim İçin Üzülme gibi dizilerde yer almıştır.

Hulki’nin babası

blank

Leyla Okay

1963 doğumlu olan Leyla Okay 58 yaşının içindedir. Ankada Devlet Tiyatrosu mezunu olan Leyla Okay Yalancı Bahar dizisi ile tanınmıştır.

blank

Hilal Anay

Tunay Menajerliğin oyuncusudur. Son olarak Yemin dizisinde Gülsüm karakterine hayat vermiştir. Hilal Anay sosyal medya fenomenidir. blank

Gökhan Gürdeyiş – Hakkı’nın oğlu

Gökhan Gürdeyiş Hacattepe Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Aynı zamanda da ses sanatçısı olarak da piyasa da çalışmaktadır.

Gökhan Gürdeyiş Teşkilat dizisinde Hakkı’nın oğlu olarak yer alacaktır.blank

Beyza Doğa Toptan

Azra Bölek

Devlet Tiyatrosu ve Kültür ve Turizm Bakanlığı devlet halk oyunları dansçısıdır. Teşkilat dizisi ilk dizisi olacaktır. blank

Serkan Genç

Serkan Genç Teşkilat Dizisi Oyuncularından biridir. 2 Temmuz 1980 Hatay doğumludur ve 41 yaşının içindedir. 2007 yılında Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Son olarak İffet ve Nefes Nefese dizlerinde yer almıştı.blank

Erdem Alpyürek

Eneshan Nalbant

Beni Bırakma dizisinde izlediğimiz sevilen oyuncu Eneshan Nalbant şimdi de Teşkilat dizisi kadrosunda yer alacak. Eneshan Nalbant 1996 Ankara doğumludur ve 25 yaşının içindedir. Eneshan Nalbant son olarak Her Yerde Sen dizisinde Enes karakteri ile yer almıştır.blank

Trt 1’in reytingleri düşük olan Tövbeler Olsun dizisi yerine pazar akşamları ekranlara gelmesi beklenen Teşkilat dizisinin pazar akşamlarının reyting birincisi olan ve şuanda yayında olmayan Savaşçı dizisinin izleyicisini kendisine çekmesi bekleniyor.

Teşkilat isminde Youtube’da AND film tarafından çekilen film çok beğenilmiş ve izleyicinin istihbarat konulu dizilere ilgisinin ne kadar yoğun olduğu görülmüştü bir de maske takmadığı için ceza yiyen ancak cezadan kurtulmak için “Bana teşkilatın numarasını gönderin diyen gencin de çok fazla dikkat çekmesi ve gündem olması sonrası Tims B Yapım Teşkilat dizisini hazırlamaya karar verdi. Tahminlerimize göre eniştesinden teşkilatın numarasını isteyen Cihan Aksu’nun da Teşkilat dizisinde yer alması bekleniyor.

Bir asker dizisi şeklinde olacak Teşkilat dizisinde Milli İstihbarat Teşkilatına bağlı olarak çalışan özel bir birliğin hikayesi anlatılacak. Yurt içinde ve yurt dışında çok başarılı özel operasyonlara imza atan bu gizli teşkilatın neferleri ise kimse tarafından tanınmadığı gibi şehit olduklarında bile kimse onların neden şehit olduğunu bilmez; ancak vatan bu gizli kahramanlara minnettardır. blank

Teşkilat Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Yeni Gelenler Dahil) (7 Yorum)

  1. Bence Teşkilat Oyuncuları Şöyle Olmalı Tolga Sarıtaş Eren Vurdem Hakan Kurtaş Sinem Reyhan Kıroğlu Çok Güzel Olacak Reyting Kazanırsınız Çok Eminim Lütfen Sesimi Duyun Lütfen

  2. Uğur Güneş Erkan Meriç Sera Kutlubey Teşkilatın Ekibi Ola Bilir Çok Güzel Olur Reyting Kazanırsınız Lütfen Sesimi Uyun Lütfen Gerçekten

  3. deniz baysal’ın yönetmenle karevan’da basılması olayından sonra dizinin devam edeceğini sanmıyorum…

  4. Evrim akın gelsin mehmet usta ile aynı dizide oynasın ama iyi rolde oynasın bez bebekdeki de ki yeni hakan gelsin