Bir Annenin Günahı Kahraman Kimdir? Hüseyin Turunç Kim?

Hüseyin Turunç Bir Annenin Günahı dizisinde Kahraman karakteri ile ekranlarda olacak. Son olarak Avlu dizisinde izlediğimiz Hüseyin Turunç Bir Annenin Günahı dizisi ile kendini göstermek için büyük bir fırsat yakalamıştır.

Hüseyin Turunç Kimdir?

Hüseyin Turunç oyunculuk eğitimini Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde tamamlamıştır. Tiyatro oyuncusu olarak sahnelerde yer alan Hüseyin Turunç’un ilk dizisi ise Karagül dizisi olmuştur. Son olarak Bir Annenin Günahı dizisi seçmelerine katılan ve Kahraman karakteri için çok uygun görülen Hüseyin Turunç hayat verdiği komik ve kilolu Kahraman karakteri ile uzun yıllar konuşulacaktır. Bir Annenin Gunahi Kahraman

Bir Annenin Günahı Kahraman Kimdir?

Bir Annenin Günahı dizisinde Kahraman Yusuf ile birlikte hukuk okuyan komik bir çocuktur. Yusuf’un en yakın arkadaşı olan Kahraman da Yusuf gibi okurken harçlığını çıkarmak için fırında çalışır. Oldukça kilolu olan Kahraman son günlerde kızların kendisi ile dalga geçmesi sonrası kilolarından rahatsız olmaya başlamıştır.

Daha önce de Avlu dizisinde Gardiyan Hüseyin karakteri ile yer alan ve çok sevilen Hüseyin Turunç  1 Ocak 1990 doğumludur ve 30 yaşının içindedir. Aslen Gaziantepli olan Hüseyin Turunç Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunudur. Önce Eskişehir Devlet tiyatrosunda görev yapan Hüseyin Turunç daha sonra da Haldun Dormen tiyatrosunda çalışmış ve önemli bir sahne deneyimi kazanmıştır. Daha önce çok sevilen İftarlık Gazoz filminde de komik bir karakter ile yer alan Hüseyin Turunç 1.85 boyunda ve tahmini 110 kg’dır.

Hüseyin Turunç İnstagramda @huseyinturunc kullanıcı adı ile çok sevilmekte ve komik paylaşımları binlerce beğeni almaktadır.huseyin turunc resimleri

Hüseyin Turunç Kaç Yaşında?

Hüseyin Turunç 1990 doğumludur ve Bir Annenin Günahı dizisinde 30 yaşındaydı.

Hüseyin Turunç Boyu Kilosu

Hüseyin Turunç 185 cm boyunda ve 100 kg civarındadır.