Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri (Yeni Gelenler Dahil)

Atv ekranlarında 20 şubat cumartesi akşamı izleyicisi karşısına çıkacak olan Kardeşlerim dizisi oyuncuları Kaan Sevi, Halit Özgür Sarı, Onur Seyit Yaran ve Celil Nalçakan olacak. NGM Medya’dan Nazlı Heptürk’ün yapımcılığını üstleneceği Kardeşlerim dizisinin yönetmeni Serkan Birinci olacak.

Oyuncu Karakter Karakter Açıklamas Görsel
Celil Nalçakan Akif Atagül  Acımasız bir iş adamı
Ahu Yağtu Suzan Manyaslı  Akif ile yasak ilişkisi olan bir kadın.
Kaan Sevi Mazlum  Kadir’in yakın arkadaşı blank
Halit Özgür Sarı Kadir Eren  Hatice’nin oğlu; anne ve babasını kaybett, blank
Onur Seyit Yaran Doruk  Akif’in oğlu blank
Yiğit Koçak Ömer Eren  Kadir’in kardeşi blank
Aylin Akpınar Emel Eren  Kadir’in en küçük kardeşi blank
Cihan Şimşek Oğulcan Orhan’ın oğlu blank
Cüneyt Mete Orhan Eren  Çocukların amcası blank
Fadik Sevin Atasoy Şengül Eren  Orhan’ın eşi blank
Su Burcu Yazgı Coşkun Asiye Eren  Kadir’in büyük kız kardeşi blank
Simge Selçuk Nebahat  Akif’in karısı blank
Damla Su İkizoğlu Melisa Ömer’e aşık bir kız, Kenan’ın öz kızı blank
Melis Minkari Aybike  Orhan’ın kızı blank
Recep Usta  Berk Doruk’un yakın arkadaşı blank
irem Salman Talya Suzan’ın kızı blank
Çağla Şimşek Ayşe Ömer’in sevgilisi blank
Lizge Cömert Süsen  Melisa’nın arkadaşı blank
Güzin Alkan Hatice Kadir ve kardeşlerinin annesi blank
 Gözde Türksever  Harika   Melisa’nın arkadaşı  

Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Celil Nalçakan – Akif Atakul

Son olarak Kırmızı Oda’ya konuk olan Celil Nalçakan Kardeşlerim dizisinin erkek başrol oyuncusu olacak 1978 Sivas doğumlu olan Celil Nalçakan aslen mühendistir; daha sonra Türvak’da tiyatro eğitimi alan Celil Nalçakan Sıla ve Vicdan dizisi ile büyük beğeni toplamıştır. Celil Nalçakan’ın asıl ünlü Poyraz Karayel dizisidir. 42 yaşında olan Celil Nalçakan daha önce de Hayati ve Diğerleri dizisinde  başrolde yer alsa da başarısızlık yaşamıştı.

Kardeşlerim dizisinde Akif karakteri 40’lı yaşların başında vicdan ve merhameti olmayan ama bir o kadar da iki yüzlü ve tatlı dilli bir adam. Her zaman kendi çıkarlarının peşinde koşan tatlı dili her işi kolaylaştıran bir adam. Akif ve Suzan’ın yasak ilişkisi var

blank

Ahu Yağtu – Suzan Manyaslı

Ahu Yağtu 11 Temmuz 1978 İzmir doğumludur ve 42 yaşının içindedir. Şahika Tekand Stüdyo da oyunculuk dersleri alan güzel oyuncu özellikle Paramparça dizisi ile büyük beğeni toplamıştı. Son olarak Kadın dizisinde yer alan Ahu Yağtu Cem Yılmaz ile olan evliliği sonrası ününe ün katmıştır. Cem Yılmaz’ın yanından ayırmadığı Kemal’in de annesi olan Ahu Yağtu modellik oyunculuk ve sunuculuğun yanında stil danışmanı olarak da çok beğenilmektedir. 1,75 metre boyunda, 55 kilo olan Ahu Yağtu bu günlerde fabrikatör Efe Dursun ile aşk yaşadığı iddia edilmektedir.

Suzan 35 yaşında güzel ve bakımlı bir kadın. Kocasından ilgi bulamayınca o ilgiyi başka erkeklerde arar; oldukça duygusal bir kadındır. Suzan göründüğünden çok farklı ve sürprizli bir karakterdir. 

blank

Halit Özgür Sarı – Kadir Eren – Ölerek Diziden Ayrıldı 20/11/2021

Kırmızı Oda dizisinden ayrılan Halit Özgür Sarı Kardeşlerim dizisi için imza attı. Dizi de kardeşlerden birine hayat verecek olan Halit Özgür Sarı Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur. 1993 de İstanbul doğumlu olan Halit Özgür Sarı Kardeşlerin dizisinde yer aldığı sırada 27 yaşındadır. Daha önce Şampiyon dizisinde yer alan Halit Özgür Sarı oyunculuk eğitimini ise Esra Kızıldoğan’da ve Craft Oyunculuk Atölyesinde alıştır. Halit Özgür Sarı kendini Diriliş Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Süleyman bey karakteri ile ve Hakan Muhafız dizisi ile tanıtmıştır. Halit Özgür Sarı 1.78 metre boyunda ve 67 kilodur.

Kadir evin büyük oğlu; kardeşleri için yaşayan 19 yaşında koca yürekli bir adam. 

blank

Yiğit Koçak – Ömer Eren

Son olarak Gel Dese Aşk dizisinde Onur karakteri ile yer alan ancak tutunamayan Yiğit Koçak Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu.  1995 de Samsun da dünyaya gelen Yiğit Koçak 25 yaşındadır. Oyunculuk eğitimini Akademi 35,5 da tamamlayan Yiğit Koçak lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümünde tamamlamıştır. İlk olarak yakışıklılığı ve yeteneği ile Vine platformunda tanınan Yiğit Koçak daha önce Seni Kimler Aldı ve Kimse Bilmez dizilerinde yer almıştır.  Yiğit Koçak 1.88 metre boyunda ve 76 kilo ağırlığındadır.

Ömer duygusal ve hırslı bir genç. Daha 17 yaşında ama abisi Kadir’e her zaman destek olur. Sakin bir çocuk hem yakışıklı hem karakterli. 

blank

Su Burcu Yazgı Coşkun – Asiye Eren

Son olarak Kuzgun dizsinde Naz karakteri ile yer alan Su Burcu Yazgı Coşkun 15 Nisan 2004 İstanbul doğumludur ve 16 yaşının içindedir. Daha önce Kadın ve Bizim Hikaye dizilerinde yer alan Su Burcu Yazgı Coşkun özellikle Aşk Yeniden dizisinde hayat verdiği Elif Su karakteri ile tanınmıştır.

Asiye çocukların ablası. Daha 17 yaşında güçlü bir kız. Kardeşlerinin her işi ile ilgilenirken derslerinde de bir o kadar başarılı

blank

Aylin Akpınar – Emel Eren

2012 de İstanbul’da dünyaya gelen Aylin Akpınar 9 yaşının içindedir. Daha önce Keşke Hiç Büyümeseydik, İstanbullu Gelin ve Aşk Ağlatır dizisinde yer alan Aylin Akpınar şimdi de Kardeşlerim dizisinde yer alacaktır.

Daha 7 yaşında olan Emel anne ve babasını çok özleyen onsuzluğa bir türlü alışamayan akıllı uslu bir kız. 

blank

Cüneyt Mete – Orhan Eren

Cüneyt Mete Beni Affet dizisi ile ekranlarda yer almış daha sonra da Aşk ve Mavi dizisi ile ünlenmiş başarılı bir tiyatrocudur. 9 Eylül 1970 İzmir doğumlu olan Cüneyt Mete 50 yaşının içindedir. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Cüneyt Mete ilk ekran deneyimini Unutma Beni dizisi ile yaşamıştır. 1.76 metre boyun ve 77 kg ağırlığında olan Cüneyt Mete Beni Affet dizisinden oyuncu arkadaşı Şeyma Korkmaz ile evlidir.

Kardeşlerim dizisinde Orhan 40’lı yaşların başında oldukça kaliteli ve merhametli bir adam. Orhan hem iki çocuğuna bakarken hemde öksüz ve yetim kalan  4 yeğenine bıkmadan usanmadan bakar; çünkü o bir amcadır ve baba yarısı olmak zorundadır. 

blank

Fadik Sevin Atasoy – Şengül Eren

Fadik Sevin Atasoy 1 Ekim 1975 doğumludur ve 45 yaşının içindedir. Tiyatrocu Sönmez Atasoy’un kızı olan Fadik Sevin Atasoy Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Uzun yıllardır filmlerde yer almayan Fadik Sevin Atasoy aktif olarak tiyatro yapmaktadır.

Şengül Orhan’ın eşidir. Paraya düşkün bir kadındır.  öksüz ve yetim büyümüş daha 19 yaşındayken ikinci çocuğunu doğurmuş; zorlu bir hayatı olsa bile yine de kalbi sevgi ile dolu ve sürprizi bir kadın. 

blank

Cihan Şimşek – Oğulcan

Son olarak 4N1K: Yeni Başlangıçlar’ dizisinde Sinan karakteri ile yer alan Cihan Şimşek şimdi de Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Cihan Şimşek 06 Ağustos 1992’de Almanya doğumludur ve 28 yaşının içindedir. İlk olarak 2009 yılında Bez Bebek dizisinde ilk kez kamera karşısına geçen Cihan Şimşek son dönemde Beni Böyle Sev, Hanım Köylü  ve Medcezir dizilerinde yer almıştır. Cihan Şimşek 1.70 metre boyunda, 64 kilo ağırlığındadır.

Oğulcan Orhan’ın oğlu. Aybike ile çift yumurta ikizleri. Oğulcan asabi bir çocuk aynı zamanda komik bir çocuk. 

blank

Melis Minkari – Aybike

Melis Minkari 20 Ağustos 1998 İstanbul doğumludur ve 22 yaşının içindedir. Dialog Anlatım da oyunculuk eğitimi alan Melis Minkari Gaye Sökmen ajansın oyuncusudur. 1.60 metre boyunda olan Melis Minkari ilk ekran deneyimini Kardeşlerim dizisi ile yaşayacaktır.

Aybike Orhan ve Şengül’ün kızı. Zengin olma hayalleri kuran bir kız. Kenar mahalle de yaşamak istemiyor. 

blank

Simge Selçuk – Nebehat

Zümrüdüanka dizisinden ayrılan Simge Selçuk Kardeşlerim dizisi kadrosuna dahil oldu. 1975 yılında Ankara doğumlu olan Simge Selçuk 45 yaşındadır. Özellikle Ferhunde Hanımlar dizisi ile tanınan Simge Selçuk Bilkent Üniversitesi sahne sanatları bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Daha önce Kalbimde ki Deniz ve Güzel Köylü gibi dizilerde yer alan Simge Selçuk yer aldığı Can Evim dizisinde de başarısız olmuştur.

Akif’in eşi, Melisa’nın da annesi. Akif’in kendisini ve çocuklarını çok sevdiğini ve asla kendini aldatmayacağını düşünüyor. Zenginlikten başı dönmüş ve eşinin kendisini aldatmayacağını düşünüyor. 

blank

Damla Su İkizoğlu – Melisa

Babil dizisinde Buse karakteri ile yer alan ve çok beğenilen Damla Su İkizoğlu Babil dizisinin final yapmasının ardından Kardeşlerim dizisine dahil oldu. 8 Temmuz 1998 Antalya doğumlu olan Damlasu İkizoğlu Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur.  Daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimleri alan ve görev yapan Damla Su İkizoğlu Kardeşlerim dizisinde de çok önemli bir rolde yer alacaktır.

Akif ve Nebehat’in kızları. Duygusal bir kız. Şatafata annesi kadar düşkün değil sade bir hayat yaşamayı tercih ediyor. Ömer’e aşık olacak.  

blank

Onur Seyit Yaran – Doruk

Kalk Gidelim dizisinde hayat verdiği Canberk karakteri ile izleyicinin çok sevdiği Onur Seyit Yaran 1996 İstanbul doğumludur ve 24 yaşının içindedir. 2016  da Best Model seçilen Onur Seyit Yaran 2019 da Trt ‘in sevilen dizisi Vuslat’ta finans uzmanı Enes karakteri ile yer almıştır. İsmi bilinmeyen bir kadınla sevgili olan Onur Seyit Yaran 1.87 metre boyunda ve 78 kilo ağırlığındadır.

Akif’in oğlu, baba parası yemeye alışmış, çalışmayı pek sevmeyen zeki bir çocuk. Doruk Melisa’nın abisi. 1 yıl Amerika da eğitim almış şimdilerde Melisa ile aynı sınıfta. Melisa’nın tam tersi bir kişilik. 

blank

 

Recep Usta – Berk

Recep Usta 2 Kasım 1997 İstanbul doğumlu olan 23 yaşında genç bir tiyatro oyuncusudur. İlk kez Şahsiyet dizisi ile ekranlarda boy gösteren Recep Usta şimdi de Kardeşler dizisinde rol alacak.

Berk Doruk’ın sınıf arkadaşı. Zengin bir ailenin şımarık çocuğu. Doruk’un da en yakın arkadaşı. 

blank

Kaan Sevi – Mazlum

Son olarak Nöbet dizisinde Koray karakteri ile yer alan ancak başarılı olamayan yakışıklı oyuncu Kaan Sevi özellikle Adı Efsane dizisinde hayat verdiği Ali karakteri ile dikkat çekmeyi başarmıştır. 1995 İstanbul doğumlu olan Kaan Sevi 25 yaşındadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon bitiren Kaan Sevi modellik ile de ilgilenmektedir. Kaan Sevi 1.80 metre boyunda, 78 kilo ağırlığındadır.

Kadir’in mahalleden yakın arkadaşı

blank

Kardeşlerim Yeni Gelen Oyuncular

Dilara Sümbül (Berk’in Ablası)

Kardeşlerim dizisinde Berk’in ablası olarak diziye yeni gelecek oyuncu Dilara Sümbül olacak. Son dönemde Duy Beni dizisinde Ece karakteri ile yer alan güzel oyuncu Dilara Sümbül daha önce de Elimi Bırakma, Baş Belası ve Evlilik Hakkında Her Şey gibi dizilerde de küçük rollerde yer alan Dilara Sümbül 1 Ocak 1997’de İstanbul doğumludur ve 26 yaşının içindedir.

blank

Çağla Şimşek – Ayşe

Küçük Gelin’in Zehra’sı olarak tanınan Çağla Şimşek şimdi de Kardeşlerim dizisine Ayşe karakteri ile dahil olacak. 1 ağustos 2002 de dünyaya gelen Çağla Şimşek 19 yaşındadır. 2007’de de Elif dizisinde Reyhan karakterine hayat vermiştir. 

Ayşe oldukça akıllı ve güzel bir kızdır. blank

Seda Kırımlıoğlu – Meral

27 Şubat 1985 Antalya doğumlu olan Seda Kırımlıoğlu 36 yaşının içindedir. Tescilli bir model olan Seda Kırımlıoğlu daha önce ciddi bir oyunculuk deneyimi yaşamamıştır.blank

irem Salman – Talya

irem Salman 18 20 yaş arası genç bir oyuncudur ve ilk dizisi Kardeşlerim dizisi olacaktır. 

Talya Suzan’ın kızıdır. Havalı sarışın ve aptal bir kızdır. 

Lizge Cömert – Süsen

Modafen’s Got Talent ajansın çocuk oyuncusudur. İlk dizisi Kardeşlerim dizisi olacaktır. 

Güzin Alkan – Hatice

Hatice Eren ailesinin annesidir. İlk bölümde ölecek ve diziden ayrılacaktır. 

Gözde Türksever – Harika

Kardeşlerim Tanıtım Fragmanı

Piyasanın yeni yapım şirketlerinden NGM Medya’nın yapımcılığında ekranlara gelecek Kardeşlerim dizisinin başrol oyuncuları ise Celil Nalçakan, Ahu Yağtu ve Kaan Sevi olacak. Sefirin Kızı dizisinin yapımcılarından olan Nazlı Heptürk’ün yapımcılığını üstleneceği Kardeşlerim dizisinin dram türünde olması bekleniyor.

Ocak 2021 den sonra çekimlerine başlanması beklenen Kardeşlerim dizisinin yönetmeni Serkan Birinci olurken yeni dizinin kanalı ise Atv oldu.

blank

Murat Arkın

Son dönemde Pis Yedili ve Börü gibi dizilerde başarı ile yer alan Murat Arkın Kardeşlerim dizisi kadrosuna dahil oldu. Usta oyuncu Cüneyt ARKIN’ın oğlu olan Murat Arkın 4 Mayıs 1975 İstanbul doğumludur ve 46 yaşının içindedir. Babasından dolayı daha çocuk yaşlarda kamera karşısına geçen Murat Arkın bir çok projede yer alsa da yeni nesle kendini Dağ 2 filmi ile ispat etmiştir. Koç Üniversitesinde mühendislik eğitimi alan Murat Arkın daha sonra İngiltere de Yazılım konusunda mastır yapmıştır. Murat Arkın evli ve 3 çocuk babasıdır. blank

 

Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri (Yeni Gelenler Dahil) (6 Yorum)

 1. Ben diziden aybükeyi seviyorum sonra tolgada çok komik ama berki hiç sevmedim vampir gibi yüzü.

 2. Allah’ın (C.C) İsimleri ve Anlamları.

  1- Allah(C.C.): Bütün eksikliklerden uzak, eşi benzeri bulunmayan, bütün isimleri kapsayan tek isim, tek ilah. İsimlerin sultanı.

  2- Er-Rahmân: “Dünyadaki bütün yaratılmışlara merhamet eden.”

  3- Er-Rahîm: “Ahirette, müminlere sonsuz ihsanda, lütufta ve ikramda bulunan.”

  4- El-Melik: ” Kainatın sahibi, mülk ve saltanatı sürekli olan.”

  5- El-Kuddûs: “Her türlü eksiklikten uzak olan.”

  6- Es-Selâm: “Her tehlikeden selamete çıkaran.”

  7- El-Mü’min: “Güven veren, koruyan.”

  8- El-Müheymin: “Her şeyi gören gözeten.”

  9- El-Azîz: “İzzet sahibi, her şeyin galibi.”

  10- El-Cebbâr: “Kudret ve azamet sahibi.”

  11- El-Mütekebbir: “Büyüklükte eşi ve benzeri olmayan.”

  12- El-Hâlık: “Yaratan.”

  13- El-Bâri: “Her şeyi uyumlu ve kusursuz yaratan.”

  14- El-Musavvir: ”Varlıklara şekillerini veren.”

  15- El-Gaffâr: “Çok mağfiret eden.”

  16- El-Kahhâr: “Her şeye hakim ve galip olan.”

  17- El-Vehhâb: “Karşılıksız hibeler veren.”

  18- Er-Rezzâk: “Rızkını veren.”

  19- El-Fettâh: ” Darlıktan kurtaran. ”

  20- El-Alîm: “Her şeyi en küçük detaylarını bilen.”

  21- El-Kâbıd: “Dilediğine darlık veren.”

  22- El-Bâsıt: “Dilediğine bolluk veren.”

  23- El-Hâfıd: “Dereceleri alçaltan”

  24- Er-Râfi: “Şeref vererek yükselten.”

  25- El-Mu’ız: “Dilediğini aziz eden.”

  26- El-Müzil: “Dilediğini zillete düşüren.”

  27- Es-Semi: “Her şeyi işiten.”

  28- El-Basîr: “Her şeyi en iyi gören.”

  29- El-Hakem: “Mutlak hakim olan. Hikmetle hükmeden.”

  30- El-Adl: “Mutlak adil olan.”

  31- El-Latîf: ” Bütün incelikleri bilen.”

  32- El-Habîr: “Her şeyden haberdar.”

  33- El-Halîm: “Cezada, acele etmeyen.”

  34- El-Azîm: ” Pek yüce.”

  35- El-Gafûr: “Mağfireti bol.”

  36- Eş-Şekûr: “Çok sevap veren.”

  37- El-Aliyy: “Yüceler yücesi.”

  38- El-Kebîr: “Çok büyük olan.”

  39- El-Hafîz: “Her şeyi koruyan.”

  40- El-Mukît: “Her yaratılmışın rızkını veren.”

  41- El-Hasîb: “Kulların hesabını gören.”

  42- El-Celîl: “Azamet sahibi olan.”

  43- El-Kerîm: “Çok ikram eden.”

  44- Er-Rakîb: “Her an gören gözeten.”

  45- El-Mucîb: “Duaları kabul eden”.

  46- El-Vâsi: “İlmi ile her şeyi kuşatan.”

  47- El-Hakîm: “Her işi hikmetli.”

  48- El-Vedûd: “Kullarını seven, sevilmeye en layık olan.”

  49- El-Mecîd: ” Övgüye layık bulunan.”

  50- El-Bâis: “Ölüleri dirilten.”

  51- Eş-Şehîd: “Her yerde her zaman hazır olan.”

  52- El-Hakk: ” Var olan, hakkı gösteren.”

  53- El-Vekîl: “Kendisine tevekkül edenlerin her işini yoluna koyan.”

  54- El-Kaviyy: “Kudreti en üstün.”

  55- El-Metîn: “Çok güçlü.”

  56- El-Veliyy: “İnananların dostu.”

  57- El-Hamîd: “Hamd ve senaya layık olan.”

  58- El-Muhsî: “Tüm varlıkların sayısını bilen.”

  59- El-Mübdi: “Örneksiz yaratan.”

  60- El-Muîd: “Yeniden diriten.”

  61- El-Muhyî: ” Can veren.”

  62- El-Mümît: “Ölümü yaratan.”

  63- El-Hayy: “Sonsuz hayat sahibi.”

  64- El-Kayyûm: ‘Varlıkları diri tutan.”

  65- El-Vâcid: “İstediğini bulan.”

  66- El-Macîd: “Kadri ve şanı büyük.”

  67- El-Vâhid: “Fiillerinde, sıfatlarında ve zatında eşi benzeri olmayan.”

  68- Es-Samed: ” Herkesin muhtaç olduğu.”

  69- El-Kâdir: “Dilediğini yapan.”

  70- El-Muktedir: “Dilediği gibi tasarruf eden.”

  71- El-Mukaddim: “Dilediğini yükselten.”

  72- El-Muahhir: “Dilediğini alçaltan.”

  73- El-Evvel: “Ezeli olan.”

  74- El-Âhir: “Ebedi olan.”

  75- El-Zâhir: “Varlığı açık olan. ”

  76- El-Bâtın: “Yüceliği gizli olan. ”

  77- El-Vâlî: ” Kainatı idare eden.”

  78- El-Müteâlî: “Yüce olan.”

  79- El-Berr: “İyilik ve ihsanı bol.”

  80- Et-Tevvâb: “Günahları bağışlayan.”

  81- El-Müntekim: “İntikam alan.”

  82- El-Afüvv: “Affı çok olan.”

  83- Er-Raûf: “Çok merhametli.”

  84- Mâlik-ül Mülk: “Her varlığın sahibi.”

  85- Zül-Celâli vel ikrâm: “Celal, azamet sahibi.”

  86- El-Muksit: “Her işi birbirine denk yapan.”

  87- El-Câmi: “Mahşerde bir araya toplayan.”

  88- El-Ganiyy: ” İhtiyacı olmayan.”

  89- El-Mugnî: “Müstağni kılan.”

  90- El-Mâni: “Dilemediği şeyi engelleyen.”

  91- Ed-Dârr: “Zarar verenleri yaratan.”

  92- En-Nâfi: “Fayda verenleri yaratan.”

  93- En-Nûr: “Alemleri nurlandıran.”

  94- El-Hâdî: “Hidayet veren.”

  95- El-Bedî: “Eşsiz yaratan.”

  96- El-Bâkî: Ebedi olan.”

  97- El-Vâris: “Her şeyin asıl sahibi olan.”

  98- Er-Reşîd: “Doğru yolu gösteren. ”

  99- Es-Sabûr: “Cezada acele etmeyen.”

 3. Onur Seyit naber senin oyuncu
  Rolünü bu dizide taniyamadık
  Tutmasa kalk gidelim orada iyidin
  Kendini burada ezıkleme hak yerini
  Bulur