Ramo Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor?

Ramo dizisi için resmi final kararı verildi. Ramo dizisi 43. bölümü ile 7 mayıs 2021 de final yaparak ekranlara veda edilecek. 2. sezonunda İstanbul’a seti taşıyan BKM Film aslında beklediği reytingleri de almıştı; ancak son dönemlerde Ramo dizisinin reytinglerinde yaşanan düşüş bir de dizinin başrol oyuncularından birinin yeni sezonda dizi de yer almak istememesi Ramo dizisinin sonunu getirdi.

Ramo Neden Final Yapıyor?

Ramo dizisinin final yapacağının açıklanmasından sonra Ramo Neden Final Yapıyor? soruları sorulmaya başlandı. Kulislerde yer alan bilgiye göre Ramo dizisinde bir başrol oyuncusu diziden ayrılmak istedi.

Ramo dizisinde vazgeçilmez iki başrol oyuncusu var; birincisi Murat Yıldırım ikincisi de Esra Bilgiç. Bu iki oyuncudan acaba hangisi diziden ayrılmak istedi ki Ramo dizisinin 3. sezonu için planlama yapılamıyor. Tabi bu bilgi sadece kulis bilgisi gerçekte  Ramo dizisi için neden final karar alındı bilinmiyor.

Ramo dizisinin reytingleri konusunda ciddi sıkıntılar var. Her ne kadar Show TV’nin Ramo dizisinden bu sezon zarar etmese de Show TV yönetimi dizi de yaşanacak önemli değişiklikler sonucunda dizinin reytinglerinin düşeceğinden emin oldu ki Ramo dizisi için final kararı aldı. Aksi taktirde elinde hiç dizi kalmayan Show TV böyle bir final kararına imza atmaz.

ramo final resimleri 43. bolum

Ramo Neden Bitiyor

Ramo dizisinde senaryo anlamında bir sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum zira dizinin hikayesi istediği kadar uzatılabilir; ancak dizi de yaşanacak bir başrol değişikliği hikayeyi çok daha kötü ve izleyici için anlamsız bir noktaya getirebilir.

Ramo dizisi 5’li reytingler yerine 7 ve üzeri bir reyting alsaydı yaşanacak değişikliklerden sonra %20’lik bir kayıp ile de Ramo dizisi 2021 2022 sezonunda yola devam ederdi; ancak 5 reyting alan Ramo dizisi 4’e ve altına düşerse zaten Show TV bu durumda zarar edecektir.

Ramo dizsinden ayrılmak isteyen başrol oyuncusu belki de ikna edilir bu durumda Ramo dizisi Show TV’nin yeni sezona kalan tek dizisi olur; geleceği de kimse bilemez.