Son Yaz Akgün’ün Abisi Kim? Akgün’ün Kardeşi Çıktı

Son olarak Arıza dizisinde yer alan Olgun Toker yep yeni bir imaj ile Son Yaz dizisi kadrosuna dahil olacak

Olgun Toker Gökhan Karakteri ile Son Yaz’ın Kadrosuna Dahil Oldu

Olgun Toker Son Yaz dizisine Gökhan karakteri ile dahil oldu. Gökhan gerçekte Akgün’ün kardeşi değildir. Gökhan Halil Sadi’nin oyunu ile Akgün’ün hayatına girecektir. Gökhan’ın tek amacı Selçuk Taşkın’ı bulmaktır.

son yaz gokhan

Son Yaz dizisinde Akgün’ün abisi karakterine hayat vermesi için yapımcı O3 Medya bir çok oyuncuya teklif götürdü. Son olarak Arıza dizisinde yer alan Olgun Toker Son Yaz dizisinde Akgün’ün abisine hayat verebilir. Olgun Toker’in bu role sıcak baktığı konuşuluyor. Daha önce bizler Savcı Selim Kara’nın Akgün’ün abisi olabileceğini tahmin etmiştik; ancak Akgün’ün abisi için diziye yeni bir oyuncunun dahil olacağı da kesinleşmiş oldu.

olgun toker son yaz dizisi

Son Yaz dizisi farklı hikayesi ile izleyiciyi büyülemeye devam ediyor. Her bölümde izleyiciyi ters köşe yapmayı başaran Son Yaz dizisinde Soner ile Akgün’ün görüşmesinde Akgün’ün bir abisi olduğu ortaya çıktı. Akgün abisinin yıllar önce ortadan kaybolduğunu ve izine hiç bir zaman rastlayamadıklarını söyledi. Bakalım Akgün Gökalp Taşkın’ın abisi kim çıkacak.

Son Yaz Akgün’ün Abisi Kim?

Son Yaz Akgün’ün Abisi Kim? sorusunun cevabını kesin olarak senaristler bilir bizler sadece tahmin yürütürüz; bence Son Yaz Akgün’ün abisi Savcı Selim Kara çıkacak. Her ne kadar fotoğrafa bakıldığında Savcı Selim Kara’nı yaşı kurtarmaz gibi görünse de Akgün ile Selim arasında ki abi kardeş ilişkisi ve Selçuk Taşkın’ın oğlunu Savcı Selim’e emanet etmesi kolay bir karar değil. Bence Selçuk Taşkın Selim Kara’nın oğlu olduğunu biliyor ancak bunu ona söyleyecek gücü kendinde göremiyor; çünkü Selçuk Taşkın gerçekten çok günahkar.

Akgün’ün Abisi Savcı Selim Kara Olabilir mi?

Son Yaz dizisinde biz Akgün’ün abisi Savcı Selim Kara olarak tahmin ediyoruz; peki sizce Akgün’ün abisi kim? Belki de Son Yaz dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir başrol oyuncusu dahil olacaktır; ancak Son Yaz dizisine dahil olacak yeni bir oyuncu çalışması şuanda yok; en azından bizim kulağımıza gelen bir bilgi yok. 7

Son Yaz Akgunun Abisi

Son Yaz dizisinde Akgün’e bir zarf gelir. Kafeye gelen zarfın içinde keşke rahmetli baban ölmeden sorabilseydin yazar. Zarfa dikkatli bakan Akgün içinde bir fotoğraf olduğunu görür ve Akgün doğmadan önce annesi ile el ele tutan bir çocuk olduğunu görür.

son yaz akgun resimleri

Son Yaz Akgün’ün Abisi Kim? Akgün’ün Kardeşi Çıktı (1 Yorum)

  1. Ben dizi yeni başladığında düşünmüştüm selim kara akgünün abisimi acaba diye ama olmaz ya kızın amcasına aşık olmasına izin vermez senaristler diye düşünüyorum.😃😃