Rasim Öztekin Seksenler’den Neden Ayrıldı? Geri Dönecek mi?

Rasim Öztekin Seksenler’den Ayrılmayacağını Açıkladı

Rasim Öztekin Seksenler dizisine devam edeceğini sosyal medyadan duyurdu ve icat çıkartmayın Seksenler’de devam ediyorum dedi. Rasim Oztekinden Seksenler Aciklamasi

Rasim Öztekin Seksenler’den Ayrılmayaca İddiaları İlk Elden Yalanlandı

Rasim Öztekin Seksenler dizisinden ayrıldığını açıkladı. Seksenler dizisinin 5 ekim 2020 pazartesi günü başlayacak yeni sezonunda Fehmi karakterinin yazlığa gittiği izleyiciye anlatılacak. Fehmi’nin yeni bir yazlık aldığı ve apar topak bu yazlık evinin tadilatını yapmak için yazlığa gittiği anlatılacak. Bir çok izleyici başlarda Fehmi’nin bir kaç bölüm dizi de yer almayacağını düşünüp daha sonra diziye dahil olacağını düşünse de Seksenler dizisinde ölüm yok.

Seksenler dizisinde daha önce diziden ayrılan İlker Ayrık Serhat Kılıç da diziden benzer şekilde ayrılmışlardı. İlker Ayrık’ın hayat verdiği Çağatay Almanya’ya giderken Serhat Kılıç’ıjn hayat verdiği ERgun Plak ise kimseye bir şey demeden ortadan kaybolmuştu. Rasim Öztekin  de aynı Serhat Kılıç ve İlker Ayrık gibi Seksenler dizisinden ayrıldı; ayrılmak zorunda kaldı.

Rasim Öztekin Seksenler’den Neden Ayrıldı?

Daha önce doktoru kalp rahatsızlığı nedeniyle Rasim Öztekin’e tiyatro sahnesine çıkmayı yasaklamıştı; şimdi de sete çıkmasına yasak geldi. Rasim Öztekin sağlık sorunları nedeniyle Seksenler dizisinden ayrılmak zorunda kaldı.

Rasim Öztekin’in şuanda sete çıkmasına engel bir rahatsızlığı bulunmuyor ancak; doktorlar Rasmin Öztekin’in kronik rahatsızlıkları nedeniyle Covid olması durumunda bu hastalığı vücudunun yenemeyebleceğini söylemesi sonrası Rasim Öztekin de hayatını riske atmadı ve Seksenler dizisi yapımcısı Birol Güven’e diziden ayrılmak istediğini bildirdi. Zaten ağır kronik hastalıkları olan Rasim Özteki kiloları nedeniyle sete çok zor geliyor ve sahnelerde oldukça da zorlanıyordu.

Rasim Öztekin Seksenler’e Geri Dönecek mi?

Rasim Öztekin Seksenler’e geri dönmek istiyor bu nedenle de Rasim Öztekin’in hayat verdiği Fehmi karakteri tamamen senaryodan kaldırılmadı; ancak Rasim Öztekin Seksenler’e geri dönebilmesi için pandemi riskinin tamamen ortadan kalkması lazım yani Rasim Öztekin aşı olması lazım. Rasim Öztekin Covid 19 aşısı olur olmaz tekrar Seksenler dizisine geri dönecek ancak güvenilir bir Covid 19 aşısı ne zaman piyasaya çıkar şuanda bilinmiyor.

Rasim Oztekin Seksenlerden Neden Ayrildi resimleri