Seksenler Fehmi Neden Yok? Geri Gelecek mi?

Rasim Öztekin’den Seksenler Açıklaması

Rasim Öztekin sosyal medyadan yaptığı açıklama da Seksenler dizisine devam edeceğini belirtti. Rasim Öztekin kendisi ile ilgili yapılan haberlerin doğruyu yansıtmadığını belirtti ve bu haberleri yazanlara da sitem etti. Rasim Oztekinden Seksenler Aciklamasi

Rasim Öztekin’in Seksenlerden Ayrılacağı İddiası Yalan Çıktı

2009 yılından bu yana kalp pili taşıyan Rasim Öztelin Seksenler dizisine ara verme kararı aldığı iddia ediliyor. Özellikle pandemi döneminin getirdiği zorlu çalışma şartları ve kendi sağlığını tehlikeye atan dizi setleri nedeniyle Rasim Özetin Korona Virüs bitmeden tekrar sete çıkmama kararı aldığı söyleniyor.

Rasim Öztekin Ferhan Şensoy’dan 2009 da aldığı kavuğu doktorların canlı performans göstermesini yani tiyatro yapmasını yasaklamasından sonra devretmek için bir çok ismi değerlendirmeye aldığı biliniyordu. Rasim Öztekin Dümbüllü Kavuğu Arka Sokaklar dizisinin usta oyuncusu Şevket Çoruh’a devretti. Rasim Öztekin bu devir töreni ile de bir anlamda sinemaya da veda etmiş oldu. Doktorların kesinlikle kendini koru; biz seni Korona Virüs’e karşı karuyamayız bu sonun olur uyarıları üzerine evden. dışarı bile çıkmayan Rasim Öztekin bir çok dostu ile de görüşmeyi kesti. Seksenler Fehmi geri gelecek mi

Seksenler dizisi seti eylül ayında tekrar kuruldu Seksenler ailesi tüm kadro diziye döndü. Peki Seksenler’de Fehmi neden yok?

Seksenler Fehmi Neden Yok?

Seksenler dizisinde Fehmi karakterine hayat veren Rasim Öztekin doktorların uyarıları üzerine pandemi bitene kadar bir daha sahneye çıkmama kararı aldı. Bu nedenle de Seksenler’in 5 ekim 2020 de başlayacak yeni sezonunda Fehmi karakteri olmayacak. Aslında konu sağlık değil de başka bir şey olsaydı Seksenler dizisi yapımcısı ve senaristi Birol Güven ne yapar eder Rasim Öztekin’i sete getiridi ancak Rasim Öztekin’in sette Covid 19 olması sonrası yüksek ölüm riski taşıması Birol Güven’e de geri adım attırdığı söyleniyor. Seksenler dizisinin yeni sezon senaryosu Rasim Öztekin’in ayrılma kararı sonrası büyük oran da değiştiği belirtiliyor. Buda Seksenler dizisinin yeni sezona geç başlamasına neden olduğu düşünülüyor.

Açık söylemek gerekirse Sevgili Haldun Boysan’ın ölümü sonrası Rasim Öztekin’in aldığı kararda ne kadar haklı olduğunu bir kez daha gördük.

Seksenler Fehmi Geri Gelecek mi? Seksenler Fehmi Geri Dönecek mi?

Seksenler dizisinde Fehmi karakterine ölüm veya ayrılık yazılmadı zira korona virüs etkisini kaybeder veya aşısı bulunursa Rasim Öztekin Seksenler dizisine dönmek ve kaldığı yerden Fehmi karakterine devam etmek istiyor. Seksenler dizisinde Fehmi’nin geri dönmesi tamamen pandeminin bitmesine bağlı. Eğer aşı bulunursa Seksenler’e Fehmi hemen dönecek. Peki Fehmi nerede? Senaryodan nasıl çıkarılacak. Seksenler Fehmi Neden Yok resimleri

Seksenler Fehmi Nerede?

Seksenler dizisinde Fehmi karakteri Ayvalık’ta bir yazlık alacak ve bu yazlığın tamir tadilat işleri için Ayvalık’a gitmiş olacak. Fehmi Ayvalık’ta olunca Rasim Öztekin’de sete çıkmak zorunda kalmayacak.

Etiketler

Yorum yaz