Rekabet Neden Yok? Neden Başlamadı? Ne Zaman Başlayacak?

Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaşacağı Rekabet dizisi yeni sezona kaldı. Senaristliğini Sema Ergenekon’un üstleneceği Rekabet dizisinin Ocak 2021 de yayında olması bekleniyordu ancak son gelen haberlere göre eylül 2021’e kadar rafa kaldırıldı.

İş hayatında ki ezeli rekabeti anlatacak Rekabet dizisinde harika bir aşk hikayesi izleyicileri bekliyordu ancak yapımcı etrafında tutkulu bir aşk hikayesini anlatacak. Ay Yapım’ın yapımcılığında izleyicisi karşısına çıkarılacak Rekabet dizisi yüksek bütçesi ile dikkat çekiyordu.

rekabet dizi resimleri

Rekabet Neden Yok?

Rekabet dizisine kanal bulunamadı. Rekabet dizisi çok yüksek bütçeli bir diziydi. Yüksek bütçesi olan Rekabet dizisine kanallardan onay çıkmadı. Özellikle Kanal D’nin yakından takip ettiği Rekabet dizisine Kanal D yüksek bütçesi nedeni ile onay vermedi.

Rekabet dizisinin oyuncu seçimleri sırasında sorunlar çıktı; önce Çağatay Ulusoy ile anlaşma sağlanmıştı; ancak Çağatay Ulusoy’un istediği yüksek bölüm başı ücret sonrası maliyetleri düşürmeye karar veren Ay Yapım sonrasında da çok daha ucuz bir fiyata Kaan Urgancıoğlu ile anlaşma sağlanmıştı; ancak cast çalışmaları gecikince dizinin yayın tarihi de ertelendi.

Rekabet Ne Zaman Başlayacak?

Rekabet dizisinin yayın tarihi şuanda kesin olarak belli değil ancak Ay Yapım kanal bulursa eylül 2021 de Rekabet dizisini yayına hazırlamayı düşünüyor.