Sadakatsiz Demir Kimdir? Derin’in Kardeşi Doğan Can Sarıkaya Kimdir?

Sadakatsiz dizisinde 2 yıllık bir zaman atlaması yaşandı. Dizinin oyuncu kadrosunda ise yeni hikaye de bir çok yeni oyuncu dahil oldu. Bu oyunculardan biri de Nehir Güçlü’nün erkek kardeşi olarak diziye dahil olan Demir Güçlü oldu.

Sadakatsiz dizisinde Demir karakterine genç oyuncu Doğan Can Sarıkaya hayat verecek. Peki kimdir Doğan Can Sarıkaya?

Doğan Can Sarıkaya Kimdir?

2004 de İstanbul da dünyaya gelen Doğan Can Sarıkaya 17 yaşının içindedir. Reklamlarda yer alarak oyunculuğa çocuk yaşlarda başlayan Doğan Can Sarıkaya ilk olarak Uludağ Limonata ve Kinder Süpriz reklamlarında yer almıştır. İlk olarak Küçük Ağa dizisi ile oyunculuğa başlayan Doğan Can Sarıkaya daha sonra Yeter dizisinde Kaan karakteri ile yer almış ve büyük beğeni toplamıştır. Özellikle Çukur dizisinde Acar karakteri ile tekrar dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu son dizisi Tek Yürek’te de başarıyı yakalamıştır. Doğan Can Sarıkaya Demir karakteri ile yer alacağı Sadakatsiz dizisinin ana kadrosuna dahil edilmiştir.

Sadakatsiz Demir Kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Demir Nehir’in küçük kardeşidir. Annesi Gönül ve babası Haluk’un göz bebeği olan Demir son çocuk olduğu için çok şımarık yetiştirilmiştir. Bu nedenle de zeki bir çocuk olmasına rağmen derslerinde de başarısızdır hatta okuldan bile atılmıştır. Demir eniştesi Volkan’ın oğlu Ali’yi hiç sevmez ailede onu her zaman kendine rakip olarak görür. Ali’yi sinir etmek Demir’in en iyi bildiği iştir; tabi bir de yalan söylemek. Dogancan Sarikaya Sakatsiz Demir