Sadakatsiz Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? İşte Detaylar

Sadakatsiz 2021’e Damga Vurmaya Devam Edecek

Sadakatsiz dizisi 2020’nin sonunda yayına girse de 2020’nin en çok konuşulan dizilerinden biri oldu; 2021’de de başarısını devam ettirecek olan Sadakatsiz dizisi 2021 de Kanal D ile yeni bir sözleşme imzaladı ve zammı cebine koydu. Harika bir senaryo ekibi ile çalışan Sadakatsiz  dizisinde şimdiden 2. sezon için planlama hazırlıkları senaryo anlamında başladı. Sadakatsiz  dizisinin 2. sezonunda şimdilerde iki büyük düşman olan Asya ve Volkan’ı yan yana da görebiliriz.

sadakatsiz 2. sezon

Sadakatsiz dizisinde oyuncuların giydiği kıyafetlerin markasını merak ediyorsanız bu konumuz tam size göre. Detaylar için tıklayınız Sadakatsiz dizi kıyafetleri

Sadakatsiz Harika Başladı

Kanal D sonunda Arka Sokaklar’dan sonra sırtını yaslayabileceği bir diziye daha kavuştu. Sadakatsiz dizisi ilk iki bölümde aldığı yüksek reytingler ile Kanal D yönetimini sevindirdi. Son dönemde Yeni Hayat; Hekimoğlu ve Çatı Katı Aşk dizileri için final kararı alan kanalın elinde Arka Sokaklar’dan başka dizi kalmamıştı.

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Özge Özder ve Eren Vurdem gibi ünlü oyuncuların paylaştığı ve ünlü Dr. Foster dizisinden uyarlama olan Sadakatsiz dizisi Kuruluş Osman; Doğduğun Ev Kaderindir, Sen Çal Kapımı, Şeref Sözü ve Benim Adım Melek gibi güçlü rakipleri karşısında 5 reytingin üzerinde bir sonuç alarak başarısını ortaya koydu.

Her ne kadar ilk bölüme göre ikinci bölümde Sadakatsiz dizisinin aldığı reytinglerde hafif bir düşme olsa da bu Sadakatsiz dizisinin başarısını gölgelemez. Peki Kanal D ile Sadakatsiz dizisi yapımcısı Med Yapım’ın kaç bölümlük yayın sözleşmesi var?

Sadakatsiz kac bolum

Sadakatsiz Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Kanal D yönetimi genelde yapımcılara 6 bölüm peşin para ödüyor; 8. bölüme kadar da yayın haklarını satın alıyor yeni dizilerin. Sadakatsiz dizisi içinde benzer prosedür uygulanmış olmalı ki Sadakatsiz dizisinin aldığı yüksek reytingler sonrası diziye devam etmek isteyen Kanal D yönetimi Sadakatsiz dizisine destek vermeye başladı. Kanal yönetimi Sadakatsiz dizisi yapımcısı Med Yapım ile çok yakın bir zamanda yeniden bir araya gelerek Sadakatsiz dizisinin sözleşmesini ocak 2021’e kadar uzatacaktır.

Ne Zaman Final Yapacak?

Sadakatsiz dizisi eğer 5 ve üzeri reytingler alırsa zaten mayıs 2021’e kadar yayında kalmaya devam edecektir. Sadakatsiz dizisinin yarı yarıya izleyici kaybetmesi ve 3 reytingin altına düşmesi durumunda da dizinin fişi 12. bölümü ile 30 aralık 2020’de çekilecektir; ancak biz Sadakatsiz dizisinin en az mayıs 2021’e kadar devam edeceğini düşünüyoruz zira Sadakatsiz dizisi de final yaparsa Kanal D’nin elinde ikinci bir dizi kalmayacak.

Sadakatsiz Dizisinde En Büyük Övgü Cansu Dere’ye

Bir çok izleyici zaten Sadakatsiz dizisini Cansu Dere için takip ediyor. Cansu Dere’yi Ferhat İle Şirin dizisinde de destekleyen hayranları beklediğini özellikle senaryo anlamında bulamayınca Ferhat İle Şirin dizisini kurtaramamıştı; ancak Sadakatsiz dizisinin harika senaryosu bir de Cansu Dere’nin hayat verdiği Doçent Doktor Asya Arslan karakteri ile de birleşince izleyiciye izlemeye doyulmaz bir seyir zevki yaşatıyor.

Sadakatsiz dizisi uyarlama bir senaryo zaten; Dr. Foster dizisi de dünyanın en çok beğenilen senaryolarından biri; bu durumda ben Sadakatsiz dizisinin en az 1 sezon ekranlarda olacağını tahmin ediyorum.

Sadakatsiz final