Savaşçı Yeniden Başlayacak mı? Devam Edecek mi? 100. Bölüm 2020 2021

Savaşçı dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. Uzun bir süre ara veren Savaşçı dizisi sen Çal Kapımı dizisi yerine 10 Nisan 2021 cumartesi akşamı yayın hayatına başlayacak.

Savaşçı 2021’de Fox TV’de Devam Edecek

Limon Film 5. sezonu ile ekranlara gelecek Savaşçı dizisi için tanıtım fragmanı yayınladı ancak Fox TV tarafından Savaşçı’nın 5. sezon tanıtımı yayınlanmadı. Berk Oktay yani Kaan Bozok olmadan Savaşçı dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam edecek. Yayın tarihi olarak ise ocak 2021 düşünülüyor

Savaşçı 5. sezon Tanıtım fragmanı

Batmakta olan Limon Film Savaşçı dizisine devam edebilmek için kredi arayışlarını sürdürüyor. Pazar akşamlarına belirsizlik nedeniyle  Öğretmen dizisini alan Fox TV Öğretmen dizisinin pazar akşamı başarısız olması ile Savaşçı dizisinin değerini daha çok anladı ve her fırsatta Savaşçı dizisi ile yola devam etmek istediğini belirtiyor. Peki Savaşçı dizisi devam edecek mi? İşte detaylar.

Savaşçı Dizisinin Yeniden Başlayacağı Açıklandı

15 Ekim 2020 de Savaşçı dizisi yapımcısı Limon Film yaptığı resmi açıklamaya göre Savaşçı dizisinin çekimleri için yeniden hazırlıklara başladı. Pandemi öncesi Savaşçı dizisinin çekimlerinin yapıldığı ortamlar yeniden düzenlenecek ve çok yakında çekimler yeniden başlayacak; ancak şuanda Savaşçı dizisi hangi oyuncular ile yoluna devam edecek bilinmiyor.

Savaşçı Yeniden Başlayacak mı?

Savaşçı dizisi 99. bölümü ile 20 eylül 2020 de ekranlara finalsiz veda etti; Savaşçı dizisinin en az 5 6 hafta yayında olamayacağını anlayan Fox TV’de geçici olarak Öğretmen dizisini pazara aldı. Öğretmen dizisi gün değiştirdikten sonra tutunamayacağı belliydi ve ne yazık ki öğretmen dizisinin aldığı kötü reytinglere bakıldığında dizinin tutunamayacağı da ortada.

Savaşçı dizisi bizce Öğretmen dizisinin final yaparak ekranlara veda etmesinden sonra Savaşçı dizisi kaldığı yerden yoluna devam edecektir; zira Limon Film Savaşçı dizisini devam ettirebilmek için çıkış yolları arıyor. Pandemi nedeniyle 3 bölüm çeken ancak dizi yayınlanmadığı içim Fox TV’den alacaklarını alamayan Limon Film çekilen 3 bölümün yayınlanması ve parasını alması ile eli rahatlardı. Savaşçı dizisinde Kaan Bozok karakteri ile yer akan Berk Oktay’a borcunu ödeyen ve yeniden çekimlere çıkması için sözleşme attıran Limon Film diğer başrol oyuncularını ikna edemese bile Savaşçı dizisini çekmeye devam edecek.

Savaşçı Devam Edecek mi?

Savaşçı dizisi ile ilgili gelişmeler hep olumlu yönde. Savaşçı dizisi her türlü zorluğa rağmen yoluna devam edecek ancak dizi özellikle maliyeti yüksek oyuncular yönünden sıkıntılar yaşanabilir. Savaşçı dizisi devam etse bile Murat Serezli veya Sarp Levendoğlu Savaşçı dizisinden ayrılabilir; çünkü Limon Film en az maliyet ile Savaşçı dizisini anca k devam ettirebilir.

Savaşçı 100. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Tahminimize göre Savaşçı  dizisi için en erken yayın tarihi ocak 2021 olarak planlanıyor. Aslında Öğretmen dizisinin çok ömrü yok ancak Savaşçı dizisinde çekimlerin başlaması kasım sonunu  bulabilir; kış şartlarında da çekimler zor olacağı için Savaşçı en erken 2021 ocak ayında ekranlara yeniden dönecektir.

Tabi tüm bunar Limon filmin borçlarının yapılandırılması durumunda gerçekleştirilebilecek senaryolar; eğer Limon film borçlarını yapılandırmaz ise Savaşçı dizisi için de yola devam etmek hayal olur. Savasci Yeniden Baslayacak mi resimleri

Savaşçı Yeniden Başlayacak mı? Devam Edecek mi? 100. Bölüm 2020 2021 (2 Yorum)

  1. Çok sevilen bir dizi neden bu kadardandik işler yüzünden kalktı anlamadık. ..yazıklar olsun ..

  2. 1 Kasım ayında pazar günleri Savaşçı gelsin diye sordum aceletsin çabuk olsun Fox tv Savaşçı