Şeref Sözü Zeynep Kimdir? Yüzü Neden Yandı? Sıla Korkmaz Kimdir?

14 ekim çarşamba akşamı izleyicisi karşısına çıkan Şeref Sözü dizisinde en çok merak edilen karakterlerden biri de dizi de Zeynep karakterine hayat veren Sıla Korkmaz oldu. Güzel oyuncu Sıla Korkmaz dizi de yüzünü göstermeyince izleyici bu gizemi çok merak etti.

Şeref Sözü Zeynep Kimdir?

Şeref Sözü dizisinde Zeynep Mustafa Adabeyli’nin kızıdır; ancak Emsal’den olmayınca Emsal Adabeyli’nin konakta görmek istemediği bir kızdır. Emsal hiç bir zaman Zeynep’in gün yüzüne çıkmasını ve kendisini göstermesini istemez.

Zeynep çocukluk döneminde kolu ve yüzü yandığı için şimdilerde yüzünü ve kolunu gizlemek için hep uzun kollu giyer ve yüzüne de peçe takar. Tertemiz kalpli bir kız olan Zeynep bir Adabeyli olduğunun farkında değildir.Seref Sozu Zeynep

Şeref Sözü Zeynep’in Yüzü Neden Yandı?

Şuana kadar senaryo da bize Zeynep’in yüzünün yandığı gösterilmedi bu bizim tahminimiz ancak benim tahminim Emsal Zeynep’i bilerek yakmıştır; çünkü kocası Mustafa Adabeyli’nin gizli ilişkisinin kimse tarafından bilinmesini istemez. Bu zamana kadar burnu dik olan Emsal bundan sonra da yüzünü yere düşürtmeyecektir.

Zeynep Adabeyli ailesinin torunun öğretmeni ve mutfakta Atoş’un da yardımcısıdır. Çocukluğundan beri Adabeyli konağında olan Zeynep Atoş’un da kızı gibidir. Atoş bu zamana kadar Zeynep’i  koruyup kollamış ve Emsal’e ezdirtmemiştir.

Sıla Korkmaz Kimdir?

19 Ekim 1995 de İstanbul da dünyaya gelen Sıla Korkmaz şuanda 25 yaşındadır Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi alan Sıla Korkmaz İstanbul Bilgi Üniversitesinde Psikoloji bölümünde lisans eğitimi almaya devam etmektedir. Şeref Sözü dizisi ile büyük bir çıkış yakalama şansı elde eden Sıla Korkmaz güzelliği ve oyunculuk yeteneği ile çok sevilecektir. Yakaranlar oyunu ile tiyatro da yeteneğini gösteren Sıla Korkmaz ilk ekran deneyimini de Namus dizisi ile çocuk yaşta yaşamıştır. sila korkmaz resimleri 2020

Sıla Korkmaz  Kaç Yaşında?

Sıla Korkmaz 25 yaşının içindedir.

Sıla Korkmaz İnstagram Adresi

Sıla Korkmaz @silalaylom kullanıcı adı ile sosyal medyada yer almaktadır.