Şahane Hayatım Selo Öldü Mü? Timur Acar Neden Ayrıldı?

 

Şahane Hayatım Selo Öldü Mü?  FOX TV ekranlarında her çarşamba 20.00’da izleyicisi ile buluşan dizide şok bir ayrılık yaşandı. Dizide Selo karakterine hayat veren Timur Acar ayrıldığını duyurdu.

FOX TV yeni adıyla NOW TV olarak güncellenecek Şahane Hayatım dizisinin oyuncu kadrosunda  Hilal Altınbilek, Yiğit Özşener, Sumru Yavrucuk, Zeynep Ele Şentürk, Ege Dağaşan, Onur Tuna, Gökçe Eyüboğlu, Nesrin Cevadzade, Zeynep Yüce, Serkan Keskin, Timur Acar, Seda Akman, Ece Biçici, Gürhan Altundaşar gibi isimler yer alıyordu. Ancak diziden bir başrolün ayrılık haberi geldi.

Şahane Hayatım Selo Öldü Mü?

Çakallarla Dans film serisinin efsane isimlerinden Timur Acar son olarak FOX TV ekranlarında yayımlanan Şahane Hayatım dizisinde Selo karakterine hayat veriyordu. Tam adı Selahattin olan karakter zenginliği ile tanınmaktaydı. İllegal işlere de buluşan Selo’yu son bölümlerde Organize Şube’de başkomiser olarak görev yapan Mesut kovalıyordu. Selo karakterinin diziden ölerek ayrılacağı öğrenildi. Böylece Selo karakteri diziden ölerek ayrılacak.

Timur Acar Neden Ayrıldı?

Şahane Hayatım dizisindeki rolüne ölerek veda edecek Timur Acar dizideki senaryosunun tamamlanması nedeniyle diziden ayrılacak. Timur Acar bu ayrılığı yeni projelerde buluşmak üzere sloganıyla duyurdu. 1979 doğumlu karizmatik oyuncu setlere biraz ara verdikten sonra tekrar dönecektir. Kertenkele ve Çakallarla Dans adlı yapımlarla son dönemde yıldızı parlayan Timur Acar, Şahane Hayatım dizisinden ölerek ayrılacak ve diziye bir daha geri dönmeyecek.

Şahane Hayatım Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız