Çisel Kuşkan Kimdir? Gelin Dizisi Beyza Kim? Sevgilisi

 

Gelin Dizisi Beyza Kim? Kanal 7 ekranlarının sevilen yapımı Gelin dizisinde Beyza karakterine 1991 doğumlu güzel oyuncu Çisel Kuşkan hayat verecek. Beyza, Cihan’ın ilk eşidir.

Kanal 7 ekranlarının yeni günlük yapımı Gelin Dizisi oyuncu kadrosunda Çisel Kuşkan, Cenay Türksever, Talya Çelebi, Betigül Ceylan, Sidal Damar, Türker Kantar, Güneş Ebrar Özgül, Can Tarakçı, Kutay Şahin, Ceren Yüksekkaya, Ginnur Adıgüzel, Yiğit Türk Yıldırır gibi isimler yer alıyor. Dizinin ilk bölümü 11 Şubat Pazar günü yayımlanacak.

Gelin Dizisi Beyza Kim?

Beyza Cihan’ın ilk eşidir. Cihan’a deliler gibi aşıktır; ancak kaynanası Mukadder ile mücadele edemeyeceğinin farkındadır; bu nedenle çok daha güçlü geri dönmek için Cihan’dan boşanmayı kabul eder. Beyza aslında Cihan’ın amcası Nusret’in kızıdır. Mukadder de Beyza’nın öz halasıdır. Beyza’yı herkes kısır sansa da Beyza daha önce bir kız çocuk dünyaya getirecekken kız diye çocuğu aldırmıştır. Çisel Kuşkan gelin dizisi Beyza karakteri ile yer alacak beyza evin eski gelindir

1991 doğumlu güzel oyuncu Çisel Kuşkan Gelin dizisinde Beyza karakteriyle izleyici ile buluşuyor. Beyza, Cihan’ın ilk eşidir. Cihan’ı çok sevmesine rağmen boşanmayı kabul edecektir. Cihan, Beyza’nın aksine Beyza’yı hiçbir zaman sevmemiş, istememiş aile baskısı yüzünden zorla evlenmiştir. Mukadder ile çok zor günler yaşayan Beyza için bakalım bundan sonrası nasıl olacak?

Çisel Kuşkan Kimdir?

Son olarak Gelin dizisinde Cihan’ın eşi Beyza karakteriyle izleyici ile buluşan Çisel Kuşkan 1991 doğumludur. 2024 yılı itibari ile 33 yaşının içinde olan güzel oyuncu henüz 10 yaşlarındayken Ayla Algan’dan özel dersler almış ve tiyatroya atılmıştır. Oyunculuk kariyerine çok küçük yaşlarda atılan güzel oyuncu lisans eğitimini Anadolu Üniversitesinde tamamlamış sonrasında Yeniyüzyıl Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünde devam etmiştir. 2013 Yılında İstanbul Devlet Tiyatrosu Bünyesine de katılmıştır. Yol, Tatar Çölü, Yunus Emre gibi tiyatro oyunlarında da rol almıştır.blank

Çisel Kuşkan Dizileri

Tiyatro Oyunları ile tanınan Çisel Kuşkan:

  • Gelin (Bahar)- Kanal 7 

Çisel Kuşkan Sosyal Medya Hesapları

Güzel oyuncu Çisel Kuşkan İnstagramda @ciselkuskan kullanıcı adıyla yer almaktadır. Güzel oyuncunun yaklaşık 5 bin takipçisi bulunmaktadır.

Çisel Kuşkan Sevgilisi

Oyuncunun sosyal medya hesaplarındaki incelemelerimiz sonucunda sevgilisi hakkında herhangi bir bilgiye rastlayamadık. Oyuncunun sevgilisinin olmadığını düşünüyoruz.

Gelin Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız