Şahmeran Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Netflix 2022 ocak ayında ekranlara getirmek için Şahmeran dizisini hazırlıyor. Şahmeran Dizisi Oyuncuları belli oldu.  Eylül 2021 de çekimlerine başlanması beklenen Şahmeran dizisinin kadın başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya olurken erkek başrol oyuncusu Burak Deniz olacak.

Tims&B yapımın yapımcılığını üstleneceği  Şahmeran dizisinin senaristi Pınar Bulut olurken yönetmeni ise Umur Turagay olacak.

Şahmeran Dizisi Oyuncuları

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya 1 Temmuz 1991 de Ankara da dünyaya gelmiştir. 30 yaşında olan Serenay Sarıkaya 15 yaşında güzellik yarışmasına kendini göstermiş ve manken olarak sektöre girmiştir. Miss Turkeyikinci olarak  ün kazanan Serenay Sarıkaya Lale Devri ve Medcezir dizileri ile başarıyı yakalamıştır. Son dönemde Fi isimli İnternet dizisinde yer alan Serenay Sarıkaya’nın bir sevgilisi yoktur. Serenay Sarıkaya 1.75 cm boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır.

sahmeran dizisi

Burak Deniz

Son olarak Yarım Kalan Aşklar Dairesi isimli internet dizisinde yer alan Burak Deniz şimdi de Şahmeran oyuncuları arasında yer alacak. 1991 yılında İzmit’te dünyaya gelen Burak Deniz  18 Mart Üniversitesinde Sanat Tarihi mezunudur. 30 yaşında ki yakışıklı oyuncu son dönemde Tatlı Küçük Yalancılar Aşk Laftan Anlamaz ve Bizim Hikaye dizilerinde yer almıştır. Burak Deniz oyuncu Büşra Develi ile aşk yaşamaktadır. burak deniz şahmeran dizisi oyuncularından biri oldu

Mert Ramazan Demir

Exxen’in Ölüm Zamanı, Blue TV’nin Çıplak dizilerinde yer alan Mert Ramazan Demir internet dizilerinin aranan ismi oldu. Netflix’in Şahmeran oyuncuları arasında da yer alan Mert Ramazan Demir 1998 İstanbul doğumludur ve 23 yaşındadır. Mert Ramazan Demir 1,78 m boyunda 73 kg ağırlığındadır. Mert Ramazan Demir geçen sezon Öğretmen dizisinde de yer almıştır. Mert Ramazan Demir de Mustafa Uğurlu ile Netflix'in şahmeran dizisinde yer alacak

Mustafa Uğurlu

1955 Konya doğumlu olan Mustafa Uğurlu 66 yaşının içindedir. Son dönemde Çarpışma, Bir Deli Rüzgar, Seni Çok Bekledim ve Milat gibi dizilerde yer alan Mustafa Uğurlu özellikle İçerde dizisinin Yusuf müdürü olarak tanınmıştır. Mustafa Uğurlu 1.78 metre boyunda 74 kilodur. Mustafa Uğurlu bekardır. Mustafa Uğurlu şahmeran oyuncusu oldu dizinin kötü adamlarından birine hayat verecek dizide

Mahir Günşiray

Mahir Günşiray da Şahmeran dizisi oyuncu kadrosunda yer alacak. Fazilet Hanım ve Kızları’^ve Muhteşem İkili dizilerinde yer alan Günşiray 1960 doğumludur ve 51 yaşındadır.

Mahir Günşiray şahmeran oyuncularından biri oldu dizi de kötü karakter olarak karşımıza çıkacak

Ebru Özkan

ebru özkan şahmeran dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak

Mehmet Bilge AslanMehmet Bilge Aslan 2022 de Şahmeran oyuncuları arasında yer buldu

Nilay Erdönmez (Hare)

Hizmetçiler dizisinin Gülseren’i Nilay Erdönmez Netflix’in Şahmeran dizisinde yer alacak. 12 Mayıs 1986 doğumlu olan Nilay Erdönmez daha önce de Kardeş Çocukları dizisinde yer almıştır. Nilay Erdönmez Şahmeran dizisi oyuncusu olarak ilk kez bir Netflix dizisinde yer alacak.

Nilay Erdönmez Şahmeran dizisinde Hare karakteri ile ekranlarda yer alacak.

Nilay Erdönmez şahmeran dizisi oyuncusu oldu.

Nil Sude Albayraknil sude albayrak

Berfu Halisdemir berfu halisdemir

Ayşe Lebrizayse lebriz

Şahmeran dizisi oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil olduğunda sayfamıza eklenecektir. Lütfen takipte kalın.

Yorum yaz

Şahmeran Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (2 Yorum)

  1. Oyuncu kadrosu güzel inşallah tutar hilal saral son yıllardır dizileri turmuyor bedduamı aldıne