Salih Demir Ural Kimdir? Misafir Dizisi Deniz

Medyapım’ın Fox TV için hazırladığı ve Perşembe akşamları ekranlarda olacak Misafir dizisinde karakter bilgisi vermeye devam ediyoruz. Özge Arslan’ın senaryosunu yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün oturuyor. Dizinin başrollerinde Hazal Kaya, Buğra Gülsoy, Ozan Dolunay ve Bülent Şakrak oynarken özellikle küçük oyuncular merak konusu.

Travmatik bir çocukluk geçirmiş Gece ile eşini kaybetmiş 3 çocuklu Erdem’in karşılaşma hikayesinin anlatıldığı Misafir dizisinin ilgi çeken çocuk oyuncularının başında Salih Demir Ural geliyor. Salih Demir Ural dizide Deniz karakterini oynuyor. Salih Demir Ural ve oynadığı karakter Deniz ile ilgili bilinmeyenler yazımızda.

Misafir Dizisi Deniz Kimdir?

Deniz 9-10 yaşlarında çok başarılı bir çocuk. Olgun karakteri ile kardeşlerine abilik yapan uslu bir çocuk. Annesini kaybettikten sonra çok hırslı bir çocuk haline gelir. Sınıfının en iyisi olma yolunda eksik not almaya tahammülü yok. Amacı her hastayı iyileştirebilen bir doktor olmak. En ufak bir yanlışa bile tahammül gösteremeyen Deniz hırsının kurbanı olmak üzere.misafir

Salih Demir Ural Kimdir?

Misafir Dizisinde Deniz karakterini oynayacak olan Salih Demir Ural Kimdir 2010 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 11 yaşındaki çocuk oyuncu aslen Bursalıdır. Berrin Tav Ajansa kaydını yaptıran Salih Demir Ural’ın ilk dizi deneyimi henüz 5 yaşlarında Kara Para Aşk dizisi ile olmuştur. Bu dizide Yağız karakterini oynamıştır. Günümüzde Hande Ayter Ajansında oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.salih

Salih Demir Ural Kaç Yaşında Nereli?

11 yaşındaki yetenekli yıldızımız Salih Demir Ural İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen ise Bursalıdır. Rüzgar adında erkek kardeşi vardır.

Salih Demir Ural Oynadığı Diziler

Her Şeye Rağmen – 2020
Vatanım Sensin – 2017
Kaderimin Yazıldığı Gün (Toprak) 2016
Kara Para Aşk (Yağız) 2015