Sana Söz Zeki Kimdir? Ferhat Baynal Kim?

Sana Söz  dizisi oyuncu kadrosunu yakından incelemeye devam ediyoruz. Başrollerini Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın paylaştığı Sana Söz dizisinde daha önce Bora karakterine hayat veren Ali Önsöz’ü tanıtmıştık. Şimdi de Sana Söz dizisinin parlayan yıldızı Fernat Baynal’ı yakından tanıyacağız. Sana Söz dizisinde komiser Ömer’in en önemli yardımcılarından olan komiser yardımcısı Zeki Sana Söz izleyicisinin en çok merak ettiği karakterlerden biri.

Sana Söz Zeki Kimdir?

Sana Söz Zeki Kimdir? Sana Söz dizisinde Zeki başarılı bir komiser yardımcısıdır. Cinayet Büro da görev yapan Zeki Öner Komiser’in özel ekibinde Komiser Nazlı ile beraber çalışır. Sürekli Nazlı ile erkek kadın hakları konusunda tartışsalar da Zeki kadınlara pozitif ayrımcılık yapıldığını düşünen ve kadınların aslında göründüğü gibi masum olmadıklarını düşünen bir polistir.

Oldukça saf bir adam olan Zeki Elif Karaca’nın Sessiz Kalma programının da sıkı takipçisidir. Bir çok olayı çözmelerinde Elif Karaca ve ekibinin çok faydasını gördüğünü düşüne Zeki Elif Karaca’nın hayranıdır.

ferhat baynal sana söz oyuncusu oldu dizi de Zeki olarak yer alacak

Ferhat Baynal Kim? Ferhat Baynal Biyografisi

Ferhat Baynal çok tanınmış bir dizi oyuncusu değildir. Ferhat Baynal daha önce  Tutar Mı Tutar isimi Show TV dizisinde yer almış aslında uzun yıllar sunuculuk yapmış bir oyuncudur.  Haliç Üniversitesinde tiyatro eğitimi alan Ferhat Baynal’ın en önemli çıkışı Sana Söz dizisinde hayat vereceği Zeki karakteri olacaktır. sana söz zeki karakterine Ferhat Baynal isimli oyuncu hayat verecek