Üç Kuruş İrfan ile Kartal Kardeş mi? ÇP Ne Demek?

Üç Kuruş dizisi Show Tv ekranlarında fırtınalar estirmeye devam ediyor. Üç Kuruş dizisinde senaryo ilerledikçe izleyicilerin aklında ortak bir soru oluşmaya başladı Üç Kuruş İrfan ile Kartal Kardeş mi?

Üç Kuruş İrfan ile Kartal Kardeş mi?

Üç Kuruş dizisi senaristinin açıklamasına göre İrfan ile Kartal ortak geçmişe sahipler. Zaten dikkatli izleyiciler görmüştür ikisinin de eline ÇP simgesi kazınmış. Zaten İrfan’ın ölüm listesinde Kartal vardı ancak Kartal’ın eline kazınan ÇP yazısını görünce İrfan Kartal’ı öldürmedi ve onun kurtulması için korna ile işaret verdi.

Peki gelelim asıl soruya İrfan ile Kartal kardeş mi? Bence İrfan ile Kartal kardeş değiller İrfan’ın geçmişi ne yazık ki karanlık. Kartal’ın baba dediği Oktay bence Kartal’ın babası değil zaten Şahin de Kartal’ın öz kardeşi değil. Kartal bence evlatlık alınarak bu aileye girmiş. Kartal’ın bir annesi yok ona hiç evlenmeyen Neriman bakmış.

Üç Kuruş İrfan ile Kartal Kardeş mi sorusunun cevabı hayır olacak

Benim tahminime göre İrfan’ın da zaten seri cinayetler işlemesinin de sebebi Kartal ile olan ortak geçmişleri. İrfan ailesine ve kendisine çocukken eziyet edenlerden intikam alıyor. Kartal’ı da kendisini bulmamasından korktuğu için öldürmek istemiş olabilir. Belki de Kartal ile İrfan aynı zamand aynı eziyetleri çekmiş; Kartal evlatlık verilerek bu sıkıntılardan kurtarılmış olabilir.

Üç Kuruş ÇP Ne Demek?

Üç Kuruş dizisinde hem İrfan’ın elinde ki hem de Kartal’ın elinde ki ÇP yazısını gören izleyici Üç Kuruş ÇP Ne Demek? diye soruyor. Çingene Piçi olarak açıklasa da Kartal bu yazıyı aslında Kartal da bu ÇP’nin ne demek olduğunu bilmiyor ve kendince bir anlam yüklüyor olabilir.