Sandık Kokusu Kıvanç Kimdir? (Irmak’ın Partneri)Serkay Tütüncü

 

Sandık Kokusu Kıvanç Kimdir? Show TV ekranlarının en favori yapımı olan Sandık Kokusu dizisinde Kıvanç karakterine Serkay Tütüncü hayat verecek.

Show TV ekranlarında her çarşamba izleyicisi ile buluşan Sandık Kokusu dizisi oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Necip Memilli, Kayhan Açıkgöz, Levent Can, Seda Türkmen, Mina Akdin, Şahin Sancak, Ergun Kuyucu, Meriç Aral, İnci Şen, Nalan Yavuz, Ergun Kuyucu, Şahin Sancak, Uğur Yücel, Sema Çeyrekbaşı, Serkay Tütüncü gibi isimler yer alıyor.

Sandık Kokusu Kıvanç Kimdir?

Son olarak Kirli Sepeti dizisinde rol alan Serkay Tütüncü Sandık Kokusu dizisinde Kıvanç karakterine hayat verecek. Kıvanç karakteri Meriç Aral’ın hayat verdiği Irmak’la yakınlaşacak.  Metin Akdülger ‘in diziye vedasının ardından başrol arayışına giren Sandık Kokusu ekibi Serkay Tütüncü ile anlaştı.

Serkay Tütüncü Kim?

Sandık Kokusu dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan Serkay Tütüncü 7 Şubat 1991 İzmir doğumludur. 2024 yılı itibari ile 33 yaşının içinde olan oyuncu Ege Üniversitesinden mezun olduktan sonra oyunculuk dersleri almıştır. Survivor yarışmasında 2016 yılında ikincilik alan Serkay Tütüncü yarışmanın ardından oyunculuk kariyerine adım atmıştır. 180cm boyunda ve 80kg’dır. İnsanlık Suçu dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Serkay Tütüncü daha önce Kirli Sepeti, Afili Aşk, Bay Yanlış, Masumiyet, Kusursuz Kiracı gibi yapımlarda rol almıştır.

Serkay Tütüncü Dizileri

  • Sandık Kokusu- Kıvanç
  • Kirli Sepeti- Kahraman
  • Kusursuz Kiracı- Yakup Ortaç
  • Masumiyet- İlker Ilgaz
  • Bay Yanlış- Ozan Dinçer
  • Afili Aşk- Volkan
  • İnsanlık Suçu- Gökhan

Serkay Tütüncü Sevgilisi

İnstagramda @serkaytutuncu olarak yer alan yakışıklı oyuncunun yaklaşık olarak 3 milyon takipçisi bulunmaktadır. Oyuncunun medyaya yansıyan herhangi bir sevgilisi bulunmaktadır.

Sandık Kokusu Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız