Savaşçı Göktürk Albay Kimdir? Bilinmeyen Sırları Neler? Tamer Karadağlı

2021 de tekrardan izleyicisi karşısına çıkacağı açıklanan ve 1 ocaktan itibaren çekimlere başlayan Savaşçı dizisinde oyuncu kadrosu tamamen değişecek. Diziden bir çok oyuncu çıkarken yeni hikayeler ile diziye bir çok yeni oyuncu da dahil olacak. Savaşçı dizisine yeni dahil olacak isimlerden biri de Çocuklar Duymasın dizisinde Haluk karakteri ile tanıdığımız Tamer Karadağlı olacak.

Tamer Karadağlı Savaşçı dizisinde korkusuz ve devletinden başka kimsesi olmayan  Göktürk Albay’a hayat verecek. Özel Kuvvetlerin en çok sevilen ve en başarılı albaylarından Göktürk Albay dosta güven düşmana ise büyük korku salacak.

Savaşçı Göktürk Albay Kimdir?

Göktürk Albay Kopuz Albay’ın Harp Okulundan arkadaşı ve dostudur. Turan timi hayalini zamanında birlikte kuran ikili şimdi bu yapılanmanın başındadır. Gözü kara bir komutan olan Göktürk albayın aynı zamanda da sağ duyulu da bir yanı vardır. Askeri ile birlikte bu yaşta operasyonlara çıkan Göktürk albay yorulmak nedir bilmez. Evli olan ve bir kızı olan Göktürk Albay daha önce uran Ordusu’nun Orta Asya ayağında görev almıştır. Emekli albay Gündüz Göktürk’ün de oğludur.

savasci gokturk albay fotograflari

Göktürk Albay Özel Kuvvetler komutanlığını jandarma özel harekette de görev yapmış başarılı bir askerdir. Göktürk Albay 50 yaşını geçmesine rağmen hala sahadan ayrılmamış ve timi ile başarılı operasyonlara imza atmaya devam etmektedir. Kılıç timinden sorumlu Albay olarak göreve başlayacak Göktürk Albay hiç bir askerini geri de bırakmayacak. Yüzbaşı Haydar Bozkurt’a Kılıç timini emanet edecek Göktürk Albay operasyonları koordine etmek ile görevli olacak.

Savaşçı Göktürk Albay’ın Bilinmeyen Sırları Neler?

Yeri geldiğinde üstlerinden gelen emirleri dinlemeyen ve timini teröristlerin peşinden gönderen Göktürk Albay yeri geldiğinde Kılıç timi ile izinsiz sınır dışı operasyonlara katılacak. Disiplinsiz tavırları nedeniyle üstleri tarafından çokça eleştirilse de bugüne kadar başarısız olmayan korkusuz bir komutandır. savasci gokturk albay resimleri

Tamer Karadağlı Kimdir?

24 Mayıs 1967 de Ankara’da hayata gözlerini açan Tamer Karadağlı 54 yaşının içindedir. Oyuncu ve seslendirme sanatçısı olan Tamer Karadağlı aslen Azeri kökenlidir. Aslen Kars – Sarıkamışlı olan usta oyuncu lise son sınıfa kadar 10 yıldan fazla Amerika’da yaşamıştır. Bu nedenle çok iyi İngilizce bilmektedir. Türkiye’ye döndükten sonra Bilkent Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Tamer Karadağlı Ferhunde Hanımlar dizisi ile tanınsa da Çocuklar Duymasın dizisinde hayat verdiği Haluk karakteri ile ünlenmiştir.  Çocuklar Duymasın’ın yeni sezonunda yer alan Tamer Karadağlı 2019’dan beri Amerika’da yaşamaktadır. Son olarak Sevdim Seni Bir Kere dizisinde küçük bir rolde yer alan usta oyuncu Savaşçı dizisinde tam kendine göre bir rol bulmuştur.

Tamer Karadağlı Kaç yaşında?

24 Mayıs 1967 doğumlu olan Tamer Karadağlı 2021 yılı itibari ile 54 yaşının içindedir. tamer karadagli savasci dizisi

Tamer Karadağlı Boyu Kilosu

Tamer Karadağlı 181 cm boyunda ve 81 kg ağırlığındadır. Tamer Karadağlı şuanda youtuber Didem Ceran ile aşk yaşamaktadır.

Tamer Karadağlı Eşi, Sevgilisi

Arzu Balkan ile bir evliliği ve bu evlilikten bir kızı olan Tamer Karadağlı şuanda bekardır.

 

Yorum yaz