Doğduğun Ev Kaderindir Savaş Kimdir? Amacı ne? Neden Sakat Kaldı? Kaan Altay Köprülü

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni hikayesi ile izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Barış karakterinin diziye dahil olması ile Doğduğun Ev Kaderindir hikayesi bambaşka bir noktaya gidiyor. Diziye şimdi de Barış karakteri ile bağlantılı Savaş karakteri dahil olacak. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Savaş Barış’ın engelli kardeşidir.

Doğduğun Ev Kaderindir Savaş Kimdir?

Savaş Barış’ın küçük kardeşidir. 30 yaşında olan Savaş yıllar önce bir kaza geçirir ve felç kalır; ancak insanlara kazadan hiç bahsetmez ve hastalığının doğuştan olduğunu söyler. Oldukça zeki bir adam olan Savaş sosyal yönleri zayıftır; 10 yıldır odasından hiç çıkmamıştır. Çok fazla konuşmayan bir adam olan Savaş abisi Barış’ı bir numaralı düşmanı olarak görür. Barış kardeşi Savaş’ın kendini hiç sevmediğini bilir ve onu herkesten gizler. Şirkette en yakını bile Barış’ın sakat bir kardeşi olduğunu bilmez. Savaş en az Barış kadar yakışıklıdır ama şimdi hayatı kendine zindan etmektedir. Hukuk eğitimi olmasa da zekası ile Barış’a bir çok dosyada yol gösterir; avukatım diyeni cebinden çıkarır. Savaş yaşanan kazanın tek sorumlusu olarak abisi Barış’ı görür. Barış’ın içinde ise kardeşi Savaş’a karşı bitmek tükenmek bilmez bir suçluluk duygusu vardır.

Doğduğun Ev Kaderindir Savaş’ın Amacı ne?

Savaş gerçekçi bir adamdır bir daha hayatının normale dönmeyeceğini bilir ama bunların sorumlusu Barış’ın da hayatta mutlu olmamasını ister. Barış’ın ilk eşinden boşanmasının da, iş kolik bir adam olup sosyal hayatının hiç olmamasında sebebi Savaş’tır. İlerleyen bölümlerde Zeynep’in de desteği ile Savaş’ın hayatının normale dönecek ve abisine olan kırgınlığı günden güne azalacak.

Kaan Altay Koprulu 2021

Doğduğun Ev Kaderindir Savaş Neden Sakat Kaldı?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Savaş abisinin neden olduğu bir kaza nedeniyle sakat kalır. Savaş’ın sakat kalması trafik kazası ile olacaktır; ancak Savaş herkese çocukluktan gelme bir hastalığı olduğunu bunun üstüne de düşüp kafasını vurduğunu söyler.

Kaan Altay Köprülü kimdir?

Tek Yürek dizisinde Akif karakteri ile tanıdığımız ve çok sevdiğimiz Kaan Altay Köprülü 1995 İzmir doğumludur. Bostanlı Akademisinde oyunculuk eğitimi alan Kaan Altay Köprülü lisans eğitimini ise Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır. Aktif olarak Erdal Beşikçioğlu’nun Tatbikat Sahnesi’nde sahneye çıkan Kaan Altay Köprülü  oyunları sergilemektedir.

Kaan Altay Köprülü Kaç Yaşında?

20 şubat 1997 doğumlu olan Kaan Altay Köprülü Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde yer aldığı sırada 26 yaşının içindedir.Dogdugun Ev Kaderindir Savas resimleri

Kaan Altay Köprülü’nün Sevgilisi Kim?

Kaan Altay Köprülü’nün bilinen bir sevgilisi yoktur.