Savaşçı Teğmen Selcen Efe Kimdir? Görkem ve Selcen Efe Evlenecek mi?

Savaşçı dizisinin yeni kadın başrol oyuncusu belli oldu. İzleyici Savaşçı Teğmen Selcen Kimdir? sorusunun cevabını merak ediyor. Savaşçı dizisinde Serenay Aktaş dizinin yeni başrol oyuncusu oldu. Savaşçı dizisinde daha önce Müjde Uzman, Pilot Funda Turaç ve Yıldız Çağrı Atiksoy Aslı Özkaynak karakteri ile dizide kadın başrol oyuncusu olarak yer almıştı; ancak iki oyuncu da diziden ayrıldı. Savaşçı dizisinde çok önemli bir senaryo değişikliği yaşanacak bu değişiklikle birlikte artık Szvaşçı dizisinde Selcen ve Görkem aşkını izleyeceğiz.savaşçı Teğmen Efe karakterine Serenay Aktaş hayat verecek

Savaşçı Teğmen Selcen Kimdir?

Teğmen Selcen Efe özel kuvvetler de görev yapan başarılı bir Türk kadın askeridir. Oldukça soğukkanlı, dengeli ve bilgili bir asker olan Teğmen Selcen Haydar Bozkurt’un deli tarafını dengelemek için time alınmış bir subaydır.

Aslen Balıkesirli olan Selcen’in babası da emekli polistir. Daha çocuk yaşlarda asker olmayı kafasına koymuş olan Selcen yakın dövüş sporunu da bu yüzden seçmiş. Yakın dövüşte dereceleri olan Selcen kafasına koyduğunu da yapan bir kadın. Her ne kadar Selcen mantıklı ir kadın olsa da inadı inattır.

Daha önce bir çok kez Kılıç timinin ismini ve başarılarını duyan Selcen Efe Kılıç timi gibi şerefli bir özel kuvvetler birliğine katıldığı için çok mutludur.

Savasci selcen resimleri

Korkusuz bir Türk Subayı olan Teğmen Selcen Efe bu zamana kadar bir çok operasyonda emrinde ki askerleri başarı ile yönetmiş ve başarısızlık nedir bilmemiştir. Çok iyi silah kullanan Selcen ateşli silahlarda da uzmandır. Üniversite eğitiminden sonra Türk ordusuna katılan Selcen kendi isteği ile Bordo Bereli olmuş ve Harbiye eğitimini de derece ile bitirmiştir. Selcen’in kalbinde vatan sevgisinden başka hiç bir aşka yer y yoktur; ta ki Görkem’i tanıyana dek.

Savaşçı Görkem ve Selcen Evlenecek mi?

Savaşçı dizisinde Görkem ve Selcen arasında ilerleyen bölümlerde bir yakınlaşma olacak ve çatışmada bir birlerinin arkasını kollayan iki asker tutkulu bir aşk yaşayacaklar; ancak şuanda Savaşçı da Selcen ve Görkem evlenecek mi bilmiyoruz.

Serenay Aktaş Kimdir?

1 Ekim 1993 İstanbul doğumlu olan Serenay Aktaş 28 yaşının içindedir. Futbolcu olarak tanınan Serenay Aktaş furbolu ilde değil güzelliği ile ön plana çıkmak isteyince oyunculuğa geçmiştir. Survivor All Star ve Survivor 2016  yarışmış daha sonra da oyunculuk kariyerine ilerlemiştir. Son dönemde Rengarenk Acil Aşk Aranıyor Kaçak Gelinler ve Muhteşem Yüzyıl ve Meryem gibi dizilerde ki oyunculuğu ile dikkat çeken Serenay Aktaş Son olarak Mucize Doktor dizisi kadrosunda Elif karakteri ile yer almıştır. serenay aktas

Sevcen Yaşar’da Savaşçı dizisinin kadrosuna dahil oldu. Sevcan Yaşar’ın şuanda Savaşçı da hangi karaktere hayat vereceği belli olmadı.

Sevcan Yaşar Kimdir?

18.11.1990 da İzmir de hayata gözlerini açan Sevcan Yaşar 31 yaşındadır. Ege Üniversitesi Biyoloj eğitimi alan Sevcan Yaşar 2011 de Miss Model of Turkey birincisi seçilmiş ve ilk oyunculuk fikri o zaman aklında yer etmiştir. Daha sonra Yeditepe Üniversitesinde oyunculuk eğitimi almaya başlayan Sevcan Yaşar ilk ekran deneyimini Kayıp Şehir dizisi ile yaşamıştır. Böyle Bitmesin dizisinde Sevda ve Aramızda Kalsın dizisinde Nehir karakterlerine hayat veren Sevcan Yaşar son olarak Erkenci Kuş dizisinde de Aylin Yüksel olarak izleyicinin kalbini kazanmıştır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde  Esra Boran karakteri ile çok sevilen Sevcan Yaşar Bahtiyar Ölmez dizisinde de  Nisan Ölmez karakterine hayat vermiştir.

Sevcan Yaşar Boyu Kilosu

Sevcan Yaşar 1,78 m boyunda ve 54 kg’dır.

Sevcan Yaşar Sevgilisi

Sevcan Yaşar oyuncu Sermiyan Midyat ile sevgiliyken erkek arkadaşından şiddet gördüğü gerekçesi ile şikayette bulunmuştur.Savaşçı Teğmen Selcen karkaterine sevcan yaşar hayat verecek