İyi Aile Babası’nın İsmi Neden Değişti? Dizi de Başka Neler Değişecek?

İyi Aile Babası olarak bilinen Kanal D’nin komedi dizisinin ismini Babam Çok Değişti olarak gören izleyici haklı olarak İyi Aile Babası’nın ismi neden değişti? diye soruyor. İyi Aile Babası’nın sadece ismi değil baştan aşağı her yeri değişti.  İlk dört bölümde beklenin oldukça altında reytingler alan   İyi Aile Babası dizisi yapımcısı sözleşme bitmeden   İyi Aile Babası dizisini kurtarmak için yeni kararlar aldı.

Bekleyip dizisinin sözleşme sonunda final yapmasına gönlü razı olmayan Süreç Film İyi Aile Babası dizisi için önemli bir operasyona imza attı. İlk olarak ünlü senarist Birol Güven ile anlaşan Süreç Film İyi Aile Babası dizisine verilecek yılbaşı arasından sonra çok farklı bir dönüş yapmaya karar verdi.

İyi Aile Babası’nın İsmi Neden Değişti?

Senarist Birol Güven ünlü bir yapımcı ve senarist  bu nedenle de İyi Aile Babası dizisinin başına geçtiğini herkesin bilmesini istedi. Bu değişikliğin basit bir senaryo değişikliği ile kalmamasını isteyen Birol Güven baştan aşağı İyi Aile Babası dizisinin senaryosunu yeniden yazdı. Hal böyle olunca isim aynı kalacak ama her şey değişecekti bunu istemeyen ve yaptıkları değişikliklerin herkes tarafından bilinmesini isteyen Birol Güven dizinin isminin de değişmesini istedi. Süreç Film Birol Güven’in bu isteğini kabul etti ve İyi Aile Babası dizisinin ismini Babam Çok Değişti olarak değiştirdi.

İyi Aile Babası Dizisinde Başka Neler Değişecek?

İyi Aile Babası dizisinde Süreç Film maddi açıdan yük getirecek değişiklikler yerine aynı oyuncu kadrosu ile farklı bir konu üzerinden gidilmesine karar verdi. Böylece İyi Aile Babası dizisinde değişen şeyler senaryo ve dizinin ismi oldu. İyi Aile Babası dizisinde yer almayacak oyuncular çok yakında açıklanacak.

iyi aile babasinin ismi degisti