Savaşçı

Furkan Ak Kimdir? Savaşçı Alper Subaşı (Bektaş Subaşı’nın Kardeşi)
Furkan Ak Savaşçı dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Savaşçı dizisinde Erkan Meriç’in hayat verdiği Bektaş Subaşı karakterinin hikayesine odaklanılacak. Savaşçı dizisinde Bektaş Subaşı’nın memleketten gelen kardeşi Alper Subaşı abisinin başına..
Savaşçı Tilbe Kimdir? Ada Burçak Karadeniz Kimdir? Kaç Yaşında? Göktürk’ün Kızı
Savaşçı’da Göktürk Albay’ın kızı Tilbe karakterine Ada Burçak Karadeniz hayat verecek. Peki Savaşçı Tilbe Kimdir? Ada Burçak Karadeniz Kimdir? Ada Burçak Karadeniz Kaç Yaşında? Savaşçı Tilbe Kimdir? Savaşçı dizisinde Tilbe..
Savaşçı İnci Kimdir? Göktürk Albay’ın Eşi – Arzu Budak Biyografisi
Savaşçı da İnci belli oldu. Savaşçı da Göktürk Albay’ın eşi İnci karakterine güzel oyuncu Arzu Budak hayat verecek. Peki Arzu Budak Kimdir? Savaşçı dizisi yenilenen oyuncu kadrosu ile izleyicisi karşısına..
Savaşçı Savaş Astsubay Kimdir? Bilinmeyen Sırları Neler? Anıl Tetik
Ocak 2021 de yeni sezonu ile izleyicisi karşısına çıkacak Savaşçı dizisinde oyuncu kadrosunda %50 değişikliğe gidildi. Sizlere daha önce Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç ve Tamer Karadağlı’nın dizinin kadrosuna dahil..
Savaşçı Gündüz Göktürk Kimdir? Bilinmeyen Sırları (Ediz Hun)
Savaşçı dizisinde yeni bölümler merakla beklenirken dizinin Fox TV’de devam etmesi kesinleşti. Savaşçı dizisine dahil olan Ediz Hun dizide Gündüz Göktürk karakterini oynayacak. Gündüz Göktürk uzun süre askeri istihbarat görevini..
Savaşçı Bektaş Subaşı Kimdir? Bilinmeyen Özellikleri Neler? Erkan Meriç
Erkan Meriç durdur durdu sonunda turnayı gözünden vurdu. Son olarak Adını Sen Koy dizisinde Ömer karakteri ile yer alan ve milyonları peşinde koşturan bir başrol oyuncu olan Erkan Meriç bir..
Savaşçı Hangi Kanal da Yayınlanacak? Savaşçı Kanal Değiştiriyor
Savaşçı dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. Uzun bir süre ara veren Savaşçı dizisi sen Çal Kapımı dizisi yerine 10 Nisan 2021 cumartesi akşamı yayın hayatına başlayacak. Limon Filmin Savaşçı..
Savaşçı Yeniden Başlayacak mı? Devam Edecek mi? 100. Bölüm 2020 2021
Savaşçı dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. Uzun bir süre ara veren Savaşçı dizisi sen Çal Kapımı dizisi yerine 10 Nisan 2021 cumartesi akşamı yayın hayatına başlayacak. Savaşçı 2021’de Fox..
Savaşçı 4 Ekim Neden Yok? 100. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?
Savaşçı dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. Uzun bir süre ara veren Savaşçı dizisi sen Çal Kapımı dizisi yerine 10 Nisan 2021 cumartesi akşamı yayın hayatına başlayacak. Fox TV’nin sevilen..
Savaşçı İçin Final Kararı Alınıyor? İşte Şok Gerçek (Haziran 2021)
Fox Tv yönetimi Savaşçı dizisi için kararını verdi. Savaşçı dizisi 109. bölümü ile 12 haziran 2021 de final yaparak ekranlara veda edecek. Savaşçı Haziran 2021’de Final Yapıyor Savaşçı dizisinin yeni..